אמנם הפורום הזה קצת מת...

גדי ב

New member
on a more personal note

DVD של הטרילוגיה האפילה, הכוונה. פרי (נדמה לי, החתיך שלא נראה הומו מבין השניים
נראה כעוס, נכון? פשוט מדהימים, החבר'ה, כמעט קשה להאמין שהם אנושיים, בודהיסטוות גדולים מאוד
ובימים כאלה, אחרי שחזרתי מעוד ראיון עבודה חולני בקרית עתידים (קרית מעוותים) המלאה במפעלי היי-טק (בצע, שקר וכח חשוך) - הבנתי שעדיף לי כבר להיות במחלקה פסיכיאטרית או משהו... מזל שאני לומד טיבטית ובזכות ידידה יקרה חזרתי לנסות ולהוציא לאור באופן יותר מקיף (הווה אומר, מסחרי) את הספר שלי: http://www.gadyb.net/thebook.html ודבר מוזר הוא שאתמול לא ישנתי דקה: עזבתי את הניהול של אתר גדול, היתה לי שיחה עם אבא, עשיתי הרבה מדיטציה - מה שמקפיץ אותך למעלה וגורם לך להיות בהייפר-שמיים, בדרך לראיון עבודה הבוקר, ושמעתי את דיסאינטגריישן, והבנתי פתאום למה בראיונות מסויימים (אין עקביות) רוברט אומר ש- bloodflowers הוא האלבום הכי טוב שלהם, והכי בשל. בזמן אחר לא הייתי מזדהה עם זה, אפילו הייתי אומר שזה חילול קודש, אבל אולי הזמן בכל זאת עושה את שלו... ויותר ויותר אני מבין את הסימבוליזם: השיער והפה והיחס ביניהם: מה שנשפך מהשמיים, מה שאתה בולע. ...ואלבום חדש כנראה באביב, ואני אקנה את ה- DVD הזה של הטרילוגיה האפילה, ואם לא היה לי כסף הייתי מוכר כליה או משהו, הלב גם ככה לא ממש שימושי, שחוט... ברקע פורנוגרפי, מסתדר מצויין עם הנופים בקרית עתידים אתמול. a strange day בעיקר עושה לי את זה, אבל גם a hundred years ו- cold ושלומכם?

Christable

New member
ימות המשיח

ואו, כבר חשבתי שהם שכחו לגמרה שיש להם אתר. מעניין מה גרם להם להיזכר... אולי הסם החדש שגילו. בואנה, החברה האלה כבר זקנים מדי בשביל להצטלם. אני כנראה כבר לא אקנה את הדי וי די, אבל אין ספק שאני אקנה את הדיסק החדש.

למעלה