אמנם חזרתי כבר לפני שבע וחצי מברצלונה - אבל ח

lollla

New member
אמנם חזרתי כבר לפני שבע וחצי מברצלונה - אבל ח

חזרתי חולה וגם קצת הפוכה, וישר לשיגרת חופש גדול.... לסיכום, היה פיצוץ מכל המובנים - טיול עם חברה - מה שלא עשיתי שניםםםםםםםםםםםםםםםםםםם ארוכות. מחיר ברצפה (520 דולר לטיסה ו-7 לילות במלון), עיר מדהימה, וגם ניצחון במונדיאל- היינו שם בחצי גמר ובגמר ונשאבנו לחגיגות!!! 600 תמונות, כמה סרטונים מעבר הגמר וממזרקות הפלא, וזכרונות ממראות חוויות קסומים שהקשו עליי יותר מתמיד להתאקלם חזרה פה. היה חם ולוהט שם - תרתי משמע. פה רק חם
ממליצה בחו למי שטרם ביקרה, בעצם גם אם ביקרה - ניקוי ראש אולטימטיבי (גם אם משבש קצת את האיזון עם כל התוסס והמוטרף שיש בעיר הזו) שנותן פוש לעוד שנת עבודה או שנתיים וצבירה ככל האפשר לטיול עתידי פשוט עיר מדהימה!!! וחגיגה קולינארית לאוהבות פירות הים

יולי 7

New member
ברוכה השבה!

'קוראים' עלייך שעשית חיים את נשמעת מלאת כח ועזוז איזה כיף... רק תזכירי לי מה זה מונדיאל?
אה ויפה לך שאת מנסה לעודד אותנו עם החם ולוהט שם...

רציתי לשאול אם הילדים מדברים על זה?

כמובן הגדולים ממש מזעזע וזה מככב בכל פרסומת כולל חדשות ובכל פעם שאני מזהה אני מעבירה. אז מה אומרים הילדים הגדולים האם הם נתקלו בפרסומת ואיך הם מגיבים? ובכלל הצלחתם להעביר את הכתבות?

אורora

New member
לא שמעה על זה

אני מצנזרת לחלוטין חדשות בבית מאז הארוע הזהף כדי שלא תשמע במקרה. מכיוון שהיא לא בבית ספר ולא בקייטנה יש פחות סיכוי שהיא תשמע על זה בצורה אקראית. בנתיים היא לא שמעה על זה ואני מקווה שימשך כך. זה לא נושא שילדה בת 7 יכולה לתפוס או להבין.

אם הכוונה לפרומואים...

אין סכנה אצלנו כי הוא לא צופה בשום ערוץ שאינו ערוץ שמתאים לילדים. ובכל מקרה, "גדולים" לצורך העניין הזה מבחינתי, הם בהחלט לא בגיל של הילד שלי.

ג e ש e ם

New member
החיים הטובים.

רק למה אצלך חו"ל תמיד בא עם מחלות? העיקר שהיה כיף גדול. ברוכה השבה.

נשמע ת ע נ ו ג אמיתי.

בהחלט מעורר חשק! נו, ולא נזכה לראות אפילו אחת מתוך ה- 600? טוב שניקית את הראש קצת ומילאת מצברים, למי מגיע אם לא לך?

נוRית

New member
ברוכה השווה

וכמו גשם, גם אני תוהה למה כל טיול שלך צריך להסתיים במחלה? זה נשמע לי דפוס גרוע. יאללה - לשנות הרגלים
נשמע שנהנית, למרות החום (
קשה לשכנע אותי להגיע למקום בו תנאי מזג האוויר גרועים מפה)

למעלה