אמרתי שאתחיל לדבר בהרחבה אז הנה

Lion_Heart

Well-known member
אמרתי שאתחיל לדבר בהרחבה אז הנה

השוואות בין הישן לחדש
אני אתחיל עם החיה עצמה\עצמו
וינסנט- יש המון שהשתנה

בחדש ויני הוא רופא ש מסיבותיו שלו התנדב (רעיון כל-כך חכם) לניסוי צבאי סודי (וראינו איך זה הסתדר) שהפך אותו ל...אני לא בטוח מה ,למען האמת, מעין כימרה שממשיכה להתפתח אפילו עכשיו
בסדרה הישנה ,וינסנט היה יצור חצי אנושי,חצי חתולי (יותר אריה מחתול) שגדל מתחת ל...לא זוכר את העיר,איפהשהו ב-US ,את שמו הוא קיבל כי מצאו אותו ליד בית חולים St Vincent's,אף אחד לא יודע מה הוא
ההבדלים הניכרים הם:
ויני הוא wear-beast שזה אומר שהוא נראה אנושי אבל לפעמים , תחת לחץ או מסיבות אחרות ,הופך לחיה (אני היחיד שחשב שכשהוא הפך לחיה הוא נראה כמו...מהשמו- Stephen Moyer...רק אני?,טוב)
בעוד וינסנט הוא תמיד חיה ולכן חייב להתחבא מתחת לעיר , לויני יש מערכת תמיכה לא קיימת,אדם אחד,ואז קאט(כלומר קאט'רין)...אין לו ממש עם מי לדבר ,בעוד וינסנט חי בעיר ,FUCKING עיר תת קרקעית שבה לא רק ש לא מפחדים ממנו, אלא הוא סוג של אצולה ...לפחות ככה הוא מתלבש ומתנהג ומדבר...ויני היה רופא (מאגניב,נכון?)בעוד שוינסנט היה...חסר מקצוע? (אצולה...לך תבין ) לא יודע ,ויני מתנהג כמו בחור מברוקלין...מודרני כהלכה ו וינסנט מתנהג כמו משורר מיוסר מהמאה ה 17 (לא ש יש משהו רע בזה)ויש עוד...אבל הגיע הזמן ל-
ובהחלט

יש לכם שאלות? הערות?...סלט להוסיף לארוחת הבוקר שלי?
ואגב...אני לא הבנתי למה לא עשו המשך של הסדרה הישנה...זה היה אפשרי

Grey Swan

New member
דווקא די מובן לי למה לא עשו המשך

לסדרה הישנה. לא נראה לי רלוונטי, אחרי הכל זה שודר לפני 26 שנה, קצת מאוחר מידי בשביל המשך, כי רוב קהל היעד של סדרות מסוג זה הם צעירים ולא נראה לי שראו את הסדרה הישנה.
אולי אם נניח היו משלבים את הפרקים, אבל גם כאן נראה לי שעדיף קונספט חדש.

נשמע מעניין לראות את ההבדלים בין החדש לישן. גם כל הדמויות התחלפו/התחדשו או שיש דמויות שהיו גם בסדרה הישנה?

Lion_Heart

Well-known member
אין שום קשר בין הסדרות

כנראה ש את צודקת, עדיף קונצפט חדש, למרות ש חשבתי ש בנו של וינסנט מהסדרה הישנה היה יכול להיות דמות ראשית נהדרת לסדרה החדשה

Grey Swan

New member
בהתחשב בדמיון בניהם אני לא יודעת כמה אמין זה

יהיה

למעלה