אנא מכם תתפללו לשלומו של אבי

אנא מכם תתפללו לשלומו של אבי

אבא שלי בבית חולים בגרמניה ביגלל שהוא חולה בשכמת הכבד (זאת מחלה של אלכוהוליסטים והוא לא היה אלכוהוליסט) עכשיו הוא שוכב בחדר מבודד מונשם וגופו לא מתפקד אנא התפללו לשלומו שלא ימות. שמצבו ישתפר ושיחלים ויחזור הביתה. (אולי זה לא קשור לפורום אבל בבקשה אל תמחקו את זה)

נועית10

New member
../images/Emo57.gifכולנו מתפללים לשלומו של אביך

תפילה לזכות בריאות להלן פסוק מהתנ"ך לתפילה לבריאות והחלמה: "רבונו של עולם, ברחמיך תן בנו כח ובריאות ויכולת מספיק, וחוזק ואומץ באברינו וגידנו וגופנו לעמוד על המשמר, ולא יארע לנו שום מיחוש ושום כאב. ונהיה שמחים וטובים ובריאים לעבודתך. ותצילנו מכל רע, ותאריך ימינו בטוב ושנותינו בנעימים. ומלא שנותינו, אורך ימים ושנות חיים תוסיף לנו לעבודתך. ובצל כנפיך תסתירנו, ותצילנו לנו ולכל בני ביתינו מכל גזרות קשות ורעות, ונהיה שקטים ושאננים, דשנים ורעננים לעבודתך וליראתך" (מהחיד"א הקדוש)

0ziris

New member
רפואה שלימה בעזרת ה'

תהילים פרק קכא א שִׁיר, לַמַּעֲלוֹת: אֶשָּׂא עֵינַי, אֶל-הֶהָרִים-- מֵאַיִן, יָבֹא עֶזְרִי. ב עֶזְרִי, מֵעִם ה' -- עֹשֵׂה, שָׁמַיִם וָאָרֶץ. ג אַל-יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ; אַל-יָנוּם, שֹׁמְרֶךָ. ד הִנֵּה לֹא-יָנוּם, וְלֹא יִישָׁן-- שׁוֹמֵר, יִשְׂרָאֵל. ה ה' שֹׁמְרֶךָ; ה' צִלְּךָ, עַל-יַד יְמִינֶךָ. ו יוֹמָם, הַשֶּׁמֶשׁ לֹא-יַכֶּכָּה; וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה. ז ה', יִשְׁמָרְךָ מִכָּל-רָע: יִשְׁמֹר, אֶת-נַפְשֶׁךָ. ח ה', יִשְׁמָר-צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ-- מֵעַתָּה, וְעַד-עוֹלָם. כי מלאכיו, יצווה-לך; לשומרך, בכל-דרכיך

tgo1

New member
תנחומים וחיבוק ../images/Emo24.gif ת.נ.צ.ב.ה. ../images/Emo16.gif

נועית10

New member
משתתפים בצערך../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifיהי זכרו ברוך

צר לי לקרוא על אביך, אין בפי מספיק מילים לנחם אותך שולחת לך מלא חיבוקים ויהי זכרו ברוך.

שוקולתה

New member
אוי לא ראיתי משתתפת בצערכם סליחה

כי אני חולה כרגע .אז תיסלחו לי . אוי כואב לי מאוד מאוד

merav228

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo16.gif שלא תידעי עוד צער...../images/Emo201.gif

malka3

New member
../images/Emo16.gif יהי זכרו ברוך

שולחת ניחומים למשפחה

מייפלס

New member
זה כן קשור לפורום

כי הוא היה עוזר המון לקהילה , גם במה שהוא עבד וגם בהתנדבות . אני אחותה של סייחה .

למעלה