אנדומטריוזיס וכשלונות ב IVF

אנדומטריוזיס וכשלונות ב IVF

הי לכולן,
אובחנתי לפני כחצי שנה עם אנדו - אצל בר חוה שראה בבדיקה ציסטה עכורה של 2 ס"מ בערך. הגעתי אליו אחרי 5 הזרעות (תרומת זרע) שלא צלחו והתחלנו IVF. התוצאות מבחינת עוברים היו בסדר יחסית - היו 4 בלסטוציסטים וגם עוברים של יום 3 אבל אף אחד מהם לא נקלט.
בר חוה המליץ שלא לעשות ניתוח משום שזה יפגע ברזרבה השחלתית ולדעתו עדיף להמשיך לנסות ו"הרבה סבלנות". אני יודעת שהוא רופא מצוין ובכל זאת אני תוהה - אני רואה שיש כאן הרבה שעשו ניתוח ונכנסו להיריון ובעצם פניי כבר ל-IVF שלישי אחרי 5 הזרעות ו-5 החזרות עוברים ב-IVF שלא נקלטו (שזה לכל הדיעות המון). אין לי ממש כאבים חוץ מכאב עמום מתמשך בצד ימין, צילום רחם יצא תקין, היסטרוסקופיה יצא תקין. אני מבייצת כרגיל, רירית יפה. - - - אני די אובדת עצות ואשמח לתגובות שלכן ועזרה
תודה

אנדו 35

New member
תשובה מנסיוני בלבד

הי, מנסיוני מומלץ לקבל כמה חוות דעת.. לאחר שליקטתי מידע ממספר רופאים, הבנתי שידע זה כוח לקבל את ההחלטה הנכונה שמתאימה לך וגם שהכי מומלץ ללכת לרופא הקשוב לך ושמפרט ומסביר את כל האפשרויות+ העומדות בפנייך.
ואני גם הצלחתי להיכנס להיריון רק אחרי ניתוח (אחרי ילד אחד+ שנתיים של ניסיונות+היריון מחוץ לרחם בדרך).
שיהיה בהצלחה!

למעלה