אנחנו בוכים על הזדמנות ? מה שלמה אליהו יגיד על מגדל ?

dumuzi

New member
אנחנו בוכים על הזדמנות ? מה שלמה אליהו יגיד על מגדל ?

הנייר קרס מאזור 600 כרגע 240 בערך

השפל המשמעותי נמצא באזור 190

שלמה אליהו שילם על 70% מהחברה 4.2 מיליארד שח כולל פרמית שליטה 12%
היום המניות שלו שוות 1.73 מיליארד שח את הדיבידנד לא אישרו לו למשוך מה שאומר שהוא מופסד 2.5 מיליארד שח !!! כנראה לא חבר של ביבי כמו אלוביץ

הייתי כותב ספרדים ואכנזים אבל ביבי שוכב על הגדר בשביל תשובה אז זה כנראה משהו על בסיס אישי כי הרגולטור שאישר לו את הקניה החליט להיכנס באבי אביו ולא לאפשר למשוך דיבידנד לשלם את החובות שבאמצעותם השתלט על החברה

ומה שקורה במצבים כאלה זה שבעצם אם הוא לא ימצא דרך לממש נכסים אחרים ולשלם את החובות שלו הוא יאלץ למכור את השליטה אבל אין למי כי הממונה על הביטוח לא מאשרת לאף אחד לקנות חברות ביטוח ומתעקשת שימכרו את המניות בשוק (כלל ביטוח הפניקס) שזה מה שמוריד אותן עם רוח גבית של השווקים הקורסים והתעקשות על הפחתה משמעותית בדמי הניהול של הלקוחות מה שיפגע מאוד בהכנסות

הייתי אומר שזה נראה כמו חיסול מתוכנן היטב של טייקון - על בנק לאומי לא נתנו לו להשתלט ואת המניות שם לא רצו להוריד כי המדינה היא חלק מבעלי המניות אז מצאו פטנט - לגרום לו למכור מניות בלל ולאשר לו לקנות את מגדל מג'נרלי (שמכרה יחסית להיום בשיא) ואז לא לאפשר לו למשוך דיבידנד כדי להחזיר את החובות באמצעותם השתלט על החברה

2.5 מיליארד שח ! ! !

שרובם התאיידו מהכיס של אליהו בגלל רגולציה

מה שנקרא שחיטה לא כשרה

לא דומזי הרוב פה לא בכיינים

אכלו בראש מכות רבות ונשארו כל הדרך אופטימים בהזדמנות יש משקעים נאמנים לכסף לא מוכנים לקבוע הפסד!

dumuzi

New member
די נו תקרא את ההודעות שלך עצמך מלמטה חח

"איזו עגלה פחחח גועל נפש" - הודעה המביעה אמון רב בנייר ובדרכו החיובית מעלה
&nbsp
"כנראה לא יקרה כלום בסוף החודש" - אמירה שמחה המשדרת אופטימיות אינסופית
&nbsp
למעט קורניש וספקטרל שאני לא בטוח שלא מדובר באותו אדם (וזה לא משנה מבחינתי כלל) כל שאר המשקיעים לטווח ארוך שנמצאים בהזדמנות (וכותבים כאן בפורום) מופסדים ימבה כסף וכבר אדישים לכל מה שהוא ינחית עליהם מכינים עצמם מראש לירידות כי לא יתכן שהזדמנות תעלה 15% ולא תתקן מיד הכל למטה פלוס זבנג
&nbsp
חח בסוף הנייר הזה ירביץ מהלך עולה שיצאו לנו העיניים מהראש

למעלה