אנחנו כבר פורום אמיתי

גילה37

New member
אנחנו כבר פורום אמיתי ../images/Emo82.gif

כבר עברנו את הדף הראשון ואנחנו מתחילים עכשיו לזרום בגדול , האם יש למישהו בקשות או רעיונות לנושאים בפורום?????

DREAM111

New member
היי גילוש ../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

בטח שאנחנו פורום אמיתי גם בוואלה היינו מאוד אמיתיים רק פה הפורמט יותר נוח וצבעוני.
אז אני הייתי שמחה אם היה פה קצת המלצות לדוגמא לחנויות בגדים/לבנים במידות גדולות שמישהו שומע על חנות עם מבצעים אטרקטיבים יספר וישתף. אתרים של בגדים כמו זה שגידי חילק אומנם בשקט אבל חילק ויש שם דברים משגעים חבל על הזמן. אולי להכניס אנשי מקצוע בכל מיני תחומים לדוגמא ספרים שימליצו מה מתאים לכל מבנה פנים עגול רחב וכו´. אם יהיו לי עוד רעיונות כמובן שאשתף ואומר.

גילה37

New member
לגבי ביגוד../images/Emo10.gif

עופר ואני החלטנו שנשתדל לא להיכנס לנושא האופנה מאחר ויש לנו חברה בפורום הזה ששמה מאי מאי והיא מנהלת פורום שנקרא אופנה מלאה , מה שכן אנחנו נשתדל לשתף איתה פעולה ואם יהיה משהו מעניין נדווח ולהיפך לגבי השאר אנחנו עובדים על זה שלך תמיד גילה

מאי מאי

New member
גילוש , על מה את מדברת?../images/Emo4.gif

גילה חמודה... אין לי מושג על מה את מדברת.. כנראה זאת מאי מאי אחרת.. בכל מקרה זאת בטוח לא אני שמנהלת את הפורום ההוא... מאי מאי

ס י ג ל י

New member
חיחיחיחיחי

ואני חשבתי שמצאת עבודה מיושית... לא רואים לך בצאט אז החלטתי לשלוח לך מסר פה

גילה37

New member
סיגל היי מתוקה

אני רואה שהצלחת להגיע אלינו היה קשה???????? ברוכה הבאה

ס י ג ל י

New member
גליתוש...

קשה לא רק שאני לא ממש מבינה מה הלאה אוקיי אני כותבת הודעה ואז....? עונים לא עונים?ומתיי הביני שזו הכניסה הראשונה שלי לפורום מאתמול כך שאני ביזונית... חיחיחיחחיחי בה ביי

Satori

New member
מאי מאי שלי !!!../images/Emo24.gif

איזה כיף לראות אותך בפורמט הזה !

ס י ג ל י

New member
רעיון אדיר

לעשות מיפגש אחת לחודש ולהחדיר לכולנו ששמן זה יפה ולעלות את הביטחון העצמי הירוד שיש לנו

למעלה