אנחנו לא הולכים לפסטיגל

dafgol

New member
אנחנו לא הולכים לפסטיגל ../images/Emo3.gif

כן אני יודעת , אני האמא הרעה....שלא לוקחת את הילדים עם העדר הגדול שהולך לפסטיגלים\בלים למיניהם...צפוף דחוק מחניק יקר ולא תמיד רואים טוב, תמיד אפשר לראות אח"כ בVOD ב DVD או בDDDאמו.... אני מקווה שלא אגרום נזק בלתי הפיך לבנים שלי
מעדיפה לקחת להצגה בחנוכה, פחות דחוק , פחות ממוסחר , מעדיפה לנסוע לטייל ב"אין חורף" הנוכחי, לנשום אוויר נקי ולא אוויר דחוס עם עוד 792,936 אנשים.... גם ככה אין לי חופש, אני עובדת כרגיל ( נס כד השמן אולי הספיק לחופש בביה"ס ובגנים אבל לא הספיק לכל המגזרים במשק
) והבנים יהיו הרבה עם סבתאסבא
רק נגמרו החגים והנה כבר ממשמש ובא לו חג החנוכה \ חופשת החנוכה
אז כמו שחיים הכט שואל .......מה אתם הייתם עושים בחנוכה? יש תוכניות מיוחדות? טיולים, בילויים, או סטלה ובטלה ....

S r 35

New member
ואנחנו השנה דווקא כן הולכים לפסטיגל

הזוגי החליט שעם שלושים שנה לפסטיגל ! וכרטיסים מוזלים מאוד מטעם מקום העבודה שלו הוא לא מתווכח. ובשביל הכייף של הילדים - הם הולכים גם הולכים ביום שבת הקרוב. במקביל עשיתי להם מנוי הצגות איכותי ומקסים בתיאטרון חיפה: ראינו כבר הצגה אחת מתוכו והיה נהדר. תכנונים לחנוכה (החג האהוב עלי מכולם): כמו בכל שנה, הדלקת
עם משפחה וחברים, סטלה ובטלה ואולי גם טיול או שניים אם נספיק.
מקווה מאוד שגם לנו יצא להיפגש בהרכבים משפחתיים מלאים בחנוכה הקרוב.

dafgol

New member
הופה, יפה לכם.

כן, יצא לך להיפגש בהרכבים משפחתיים .....ראי הוזהרת

גליאל

New member
../images/Emo6.gifאני רואה שסוף סוף הבנת מה טוב לילדים

ת'אמת - אני כבר כמה שנים לא הולכת לפסטיגל. בשביל מה התחתנתי עם בעלי? מאז שאלירן נולד יש לנו חלוקה ברורה - הוא הולך ל"הצגות לגדולים" - יאנו, הולך לפסטיגל עם גל (ולפעמים גם דניאל) ואני הולכת ל"הצגות של קטנים". הסבר? שנה שעברה הייתי עם דניאל ואלירן ב"הכבש הששה עשר" כי דניאל לא התחשק לו הפסטיגל. השנה דניאל כן רוצה פסטיגל, אז אני הולכת עם אלירן ל"מותק של פסטיבל" כי יש שם את יובל המבולבל ושנינו מתים עליו (מה יש? אסור למבוגרים לאהוב את יובלי?
)

S r 35

New member
לא - אני עדיין לא הבנתי. זו יוזמה של הזוגי

טהל הם נהנו מאוד וזה מה שחשוב

גליאל

New member
../images/Emo3.gifאצלינו זו מסורת מאז שגל נולד

האבא צריך גם לבלות עם הילדים - לא?

מעולם לא הלכנו וגם לא נלך... ../images/Emo3.gif

זה בהחלט עובר את הגבול שלי, אני לא רואה שום יתרון בהליכה, ולעומת זאת - המון חסרונות. לעצמי לא הייתי מעוללת את זה בשום אופן, אבל בדיוק מהסיבה הזו אני גם לא רואה סיבה לשלוח אותם עם מתנדב שיסכים...
בין התכניות שלנו: כמובן - קייטנת בית חנוּכִּית
, כמה תערוכות שטרם הספיקונו ("מעמקים" בירושלים למשל), כרטיסים לבלט "מפצח האגוזים" והרבה כלום...

עדן של 2

New member
דפנה תרגישי נוח, גם אנחנו לא הולכים

מהסיבה שזה יקר, צפוף, רועש ו.....תינוק שעומד להצטרף למשפחה. גם אני מעדיפה לקחת אותה להצגה אחרי חנוכה ועם פחות אנשים במחיר יותר שפוי. הסברתי לה שהיא תוכל לראות את הפסטיגל אח"כ ב - VOD במחיר יותר שפוי.

dafgol

New member
חחח טוב לך יש פטור השנה ../images/Emo8.gif

נראה לי שכבודו יגיח בחנוכה ...את נראית כבר well done
כנסי לVOD כמו הבנים גם יובלי תהנה

dafgol

New member
יום שבת הבנים ראו ב VOD

מרתון פסטיגלים....נראה לי זה הספיק להם חחחח הזמנו כרטיסים לקוסם מארץ עוץ בחנוכה (ביגור) , מעבר לכך מכיוון ששנינו עובדים , הבנים יהיו הרבה עם ההורים שלי וכנראה גם ישנו שם חלק מהזמן, בין לבין נמצא עוד פעילויות, אני לא יודעת אם החוגים מתקיימים כרגיל, אם לא זה כבר יהיה יותר קל. אני בהחלט מתכננת הדלקת נרות עם חברים
ומפגש עם חברים יקרים
.

S r 35

New member
הם מדהימים ../images/Emo47.gif

צפינו בכמה הצגות שלהם - היה פשוט מקסים !!! אבל הם מופיעים רק במרכז - לפי מה שמופיע בקישור שהבאת
בכל אופן, תודה על ההמלצה. אני אעקוב וברגע שהם יגיעו למחוזותי נלך בשמחה.

למעלה