אנחנו על גלגלים. אה, וארגזים

Tin Tinn

New member
אנחנו על גלגלים. אה, וארגזים

אחרי הרבה מחשבה, החלטתי לחדש את הבית.
התחלתי במחשבה על משהו קטן, וסיימתי בשינוי כולל של רוב הדירה.
בתכנון - העברת המטבח לחדר של טינק, העברת טינק לחלל שהיה המטבח, ארגון מקלחון ושירותים צמודים לחדר השינה בשבילי, ועוד מקלחון ושירותים עבור טינק (ואורחים
)
ואם כבר מורידים קירות, מרימים קירות אחרים, מזיזים פתחים ומחדשים את אינסטלציית המים והחשמל, אז מחליפה גם את הריצוף בכל הבית, שירגיש חדש

ברוב טיפשותי ארזתי לבד.
עשיתי את זה בעיקר כי המוח עובד שעות נוספות וכל מה שנכנס, יוצא באותה מהירות. ביררתי לגבי אפשרות לפנות את הדירה ולאחסן את התכולה עד יעבור זעם, אבל העלויות היו מטורפות. אבל למה לכל הרוחות לא חשבתי לשלם רק על אריזה... לא ברור לי.
טוב, למדתי לקח ואין מצב שאני פורקת לבד. אין. שיבואו ויסדרו לי את הארונות. די!!!

אז עכשיו אנחנו אצל אחותי, ונעביר פה חצי קיץ. ואח"כ תהיה לי דירה שתשרת את טינק ואותי לעוד הרבה שנים (לפחות עד שהיא תחליט לצאת מהבית...)

אורora

New member
כל הכבוד מבצע רציני ביותר

וטוב שיש לך איפה להיות.
אבל לא הבנתי, אם לא איחסנת את תכולת הדירה איפשהו ...אז איפה התכולה (דווקא אני עשיתי זאת במעבר האחרון ואיפסתי ליותר מחוד והעלויות לאפסון עצמו לא היו מאוד גבוהות (1600 בערך למיטב זכרוני ).

Tin Tinn

New member
התכולה בבית

בארגזים וארונות. הם העבירו הכל לאזור אחד שבו יש הכי פחות עבודה וסגרו בניילונים. האחסון עצמו לא היה נורא, אבל השילוב של אריזה, הובלה (הלוך וחזור) ואחסנה הביאו אותי לעלות של בסביבות 8,000 ש"ח. זה הרבה.

אורora

New member
אה...כן עם ההובלה זה מאוד יקר

הנחתי שבכל מקרה הובלת למקום אחר, ואז העלות של האחסנה לא בשמיים.

דש1דש

New member
וואו!!! איזה מבצע!

גם שיפוץ כולל וגם לארוז הכל לבד....
מאחלת לך שהקיץ יעבור בהמון כיף - לכן ולילדים ושהתוצאה תהיה יותר ממדהימה!
מחכה למסיבת חנוכת הבית החדש

את בטח תשושה לגמרי.

לא מקנאה בך.
אבל מקווה שההשקעה תשתלם... נשמע פשוט מפרך.
שיעבור בהצלחה ושיהיה לכן קיץ כייפי והכי חשוב,

נוRית

New member
וואוו.. איזה מבצע!!

איזה כיף שיש לך אחות נפלאה שכזאת - זה בכלל לא מובן מאליו....

לגבי האריזה ופריקה - יש כל מיני כאלה שעוזרות בסידור הבית - אולי את יכולה להזמין אליך מישהי כזאת (כי המובילים למיניהם - איני יודעת עד כמה הם טובים בלפרוק ובעיקר בלסדר ולארגן מחדש).

על כל פנים - שיהיה לכן בהצלחה ותתחדשו!!!

הרמוניה

New member
נשמע סיוט בדרך

אבל אחר כך נורא כיף....
כמו לעבור דירה-
אבל להישאר באותו מקום
מחכה כבר לחנוכת הבית החדש....
הרמוניה

יולי 7

New member
וואו! שאפו מכל הכיוונים

עכשיו בטח הרבה בלגן אבל מצד שני איזו חוויה תהיה לכן לגור עם אחותך ככה פתאום באמצע החיים - חוויה לכל החיים!

שיהיה קל עם השיפוצניקים ושאר בעלי המלאכה ושיצא יפה בדיוק כמו שאת רוצה. הרבה כוחות ובהצלחה

מפחיד, מרגש ובסוף כיף גדול

שיהיה בהצלחה ושיעבור בלי אף תקלה או איחור זמנים

למעלה