אנימציה לעיצוב תעשייתי

theukg

New member
אנימציה לעיצוב תעשייתי

שלום לכולם: אני סטודנט לעיצוב תעשייתי ואני מעוניין ללמוד אנימציה ממוחשבת להמחשת תפקודי מוצרים. אלו תוכנות מתאימות לכך. תודה ושבוע טוב

אם אתה עובד עם ריינו, אז המעבר הטבעי הוא למקס

אם העבודה היא בעיקר על סוליד וורקס אז זה לא באמת משנה לאיזה תכנה לעבור. אבל בעיניי התוכנה (בהא הידיעה) לעיצוב תעשייתי (כולל הדמיות ואנימציה) היא studio tools, לא כל כך מלמדים אותה בארץ, טל אולי יוכל להרחיב קצת יותר כי זה התחום שלו.

eldarinn

New member
אין ספק שזו התכנה המתאימה

מאחר ויש לה את ההתממשקות הטובה ביותר הן עם הדמיות ברמה טובה והן עם התעשייה ביכולת תייצא קבצים תלת מימדיים ועבודה עם תכנות תכנון. מאידך אני מבין מהפנייה שלו שהאו מחפש יותר נושא של אנימציה, שזה חלק שמאיה יכולה לבצע בצורה טובה יותר ומאחר והיא מיוצרת על ידי אותו בעל הבית של סטודיו טולז, אני רואה בממשק שלה דוקא יתרון למי שרוצה לשלב אנימציה עם הדמיות בהקשר של תלת מימד.

theukg

New member
תודה רבה

האמת היא שאני עובד בעיקר עם סולידוורקס. עם ריינו יותר קשה לי לדייק בפרטים, שזו נקודה חשובה מאוד. בכל מקרה, האנימציה היא באמת החלק שחסר לי, אבל כמו שכתבתי- אני צריך, כנראה, רק אנימציה בסיסית כך שמאיה נראית לי כבדה ומסובכת מידיי. לא ציינתי שגם הרונדורים ממש לא משהו- לא בסוליד ולא בריינו, בטח לעומת כמה עבודות במקס שראיתי פה. שוב תודה

eldarinn

New member
אם באנימציה בסיסית עסקינן

כלומר מה שנקרא TURN TABLE ו EXPLOSION ודברים יחסית פשוטים של עיצוב מוצר, אליאס תעשה את העבודה עם הכלים המובנים. יש אפילו PARTICLES!

theukg

New member
העניין הוא להשיג את התוכנות

איפה שאני לומד (H.I.T) יש מקס אבל אין אליאס... גם בE-BAY לא מוכרים אותה, ואני לא אשקיע 3000 דולר להוריד אתה מהאתר של החברה. אתם מכירים דרך חוקית וזולה להשיג תוכונות כאלה? יד שניה אולי?

יש תוכנית לימודית של אטודסק, שבה הם

"מחלקים" חינם חלק גדול מהתכונות שלהם. אין שם את כל הדיזיין, אבל יש את sketch ואת automative שהם חלקים של הדיזיין בחינם, בתנאי שאתה משתף סטודנטים אחרים בתובנות שלך ובעבודות שלך. תכנס לפה ותרשם: http://students.autodesk.com/?nd=first_home

למעלה