אני בבעיה, מקווה שתוכלו לעזור....

nirmoneta

New member
אני בבעיה, מקווה שתוכלו לעזור....

שלום, אני ניר. עברתי חניכה לרייקי 1 במהלך שבועות האחרון (פסטיבל שנטיפי) אצל אישה רצינית ומדהימה! היא גם תנאם בכנס רייקי הקרוב, אז איתה אין בעיה. ומשום מה, כשאני מטפל בעצמי/אחרים כאילו שום דבר לא עובד.... אני לא מרגיש משהו, ואני גם לא מצליח להתרכז, כאילו המחשבה נודדת ואני חושב סתם על דברים... כל מיני... ואז חוזר לזה... אז ניסיתי מדיטציות, וגם שם המחבה קצת נודדת.... לא מצליח להתרכז.... אם יש לכם פתרון אני אשמח..... בתודה מראש, ניר. (מי שמעדיף: [email protected])

Anabel74

New member
שלום ניר וברוך הבא!

קודם כל מזל טוב על לימודי הרייקי. מה שאתה מתאר קורה לרבים ממי שהתחילו ללמוד רייקי. קודם כל זה שאתה לא מרוכז או לא חושב שמרגיש משהו זה לא אומר בכלל שהרייקי לא זורם דרכך. זוהי אנרגיה חכמה שיודעת לנווט את עצמה למקום הדרוש. שנית,מומלץ למשך 21 יום רצופים שתעשה לעצמך רייקי שלוש דקות על כל צ'אקרה, אפשר גם בקבוצות של שלוש צ'אקרות ולשנות כל כמה ימים כך שעדיין תעשה כתשע דקות רייקי לעצמך כל יום. בכלל, רייקי 1 בראש ובראשונה נועד לטיפול עצמי ורק ברייקי 2 כאשר תלמד את הסמלים ועוד טכניקות לריפוי מומלץ גם לרפא אחרים. כך אתה גם צובר נסיון ומתקרב לרייקי ולדרך החיים הזו עם עצמך. כמובן שזו לא חובה וניתן לטפל גם באחרים עם רייקי 1. אני אישית התחברתי הרבה יותר לאחר קורס רייקי 2 דווקא. כל אחד והזמן הדרוש לו. לסיכום המלצתי היא להתחיל עם 21 ימי הרייקי לעצמך ולא לדאוג כל כך. בהצלחה ונשמח לשמוע איך אתה מסתדר ...

למעלה