אני בודד

האחד172

New member
אני בודד

אין לי חברים אני לא יוצא מהבית רק לבית הספר לא נכנס לי חבר הביתה כבר כמה שנים יש לי בכיתה ילדה שאני מאוהב בה ואני לא מצליח לדבר איתה כל פעם שאני מנסה לדבר אני רועד כולי אם מישהו יכול לזור לי או מלתת לי הצעות אז תודה

האחד172

New member
האחד172

שלום קוראים לי דוד ואני בכיתה יא. בזמן האחרון פחות או יותר מתחילת השנה אני כל הזמן מדוכא בכלל שאין לי חברים וכשאני רואה אנשים שיש להם חברים אני נהיה יותר ויותר מדוכא ובנוסף יש לי ילדה בכיתה שאני מה זה מאוהב בה והיא אפילו לא מתייחסת אליי נגיד כאשר היא מבקשת משהו היא פונה ליד מי שיושב לידי אבל לא אליי בבקשה תעזרו לי אני מתחנן אני כל הזמן מדוכא

יונתנטן

New member
אז שלום דוד.

אתה בבית ספר חדש? מה היה כול השנים? למה רק השנה אתה מרגיש ככה? אתה בן 17 עוד מעט.. אתה לא צריך לרעוד שאתה מדבר איתה.. קח את זה בקטנה.. אולי היא מבקשת ממי שיושב לידך בגלל שהיא מתביישת לא?

האחד172

New member
אני בודד

אני לא בבית ספר חדש זאת השנה השלישית שלי ואין לי חברים כי אני כל הזמן שקט בקושי מדבר ואני רוצה לדבר או שאין לי אומץ או אין לי מה להגיד ואני רוצה לשנות את זה ואני לא יודע איך בבקשה תעזרו לי

deep wish

New member
תתחיל בקטן

לאט לאט מי יושב לידך בשעורים שאתה יכול לדבר איתו?

green petel

New member
דוד

אחד החברים הכי טובים שלי היה כמוך ורק בגלל שרציתי שהוא לא יהיה לבד היתקרבתי אליו, והיום הוא עושה את המאמץ כי שנינו לא משרתים יחד בצבא והוא מדבר עם מישהו רוצה ואומר את מה שהוא צריך, למרות הקושי הרעד החנק שיש לו כשהוא עושה דברים כאלה. עדיף לך להיתגבר על הדבר הזה עכשיו. ואתה באמת יכול להתחיל בקטן תגיד פשוט בוקר טוב לאנשים מכיתה שלך. ותראה איזה קסם יתחילו לדבר איתך^^ בהצלחה.

האחד172

New member
אנ בודד

אתם יכולים להביא לי עוד עצות בבקשה אם יש מישהו שחווה את זה זה אז יותר טוב

deep wish

New member
אתה יודע מה טוב בלהיות לבד

שיש לך זמן לטפח את עצמך ואת העולם האישי שלך. אתה יודע כמה אתה יכול להפיק מעצמך?! בנתיים למרות שאתה לבד העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך זה להנות. כן! להנות לבד,גם זה אפשרי! תראה סרטים שאתה אוהב,תפתח טעם אישי במוזיקה,תקרא ספרים,תצייר,תבשל,תעשה מה שעושה לך טוב.....(*ריפויי בעיסוק במילים פלצניות)....ד"א-ספורט זו אחלה דרך לפרוק מתחים ואמוציות.(ממליצה בחום!) תפתח את האופי שלך,תכניס לעצמך קצת צבע,תתבלט,אולי אפילו תחשוב על איזה שינו במראה החיצוני.(זה יכול להיות מרענן) תשנה גישה. ברגע שתתחיל למשוך תשומת לב -אנשים יתחילו להמשך אלייך.

האחד172

New member
אני בודד

איך אני הופך להיות פחות סגור ויותר פתוח בבקשה תעזרו לי האם יש נוסחא או משהו כזה

deep wish

New member
*(כותרת הנושא קצת חוזרת על עצמה)

תתחיל מלחייך לאנשים וברגע שהם יחייכו אליך בחזרה תדע שאפשר לעשות עוד צעד אחד קדימה ולהתחיל לדבר איתם.

The Darkside א

New member
כמה עצות..

תראה, אולם אני לא אומרת את זה על סמך חוויה אישית או משהו אבל ברוב המקרים זה עובד. כמו שאנשים פה אמרו קודם-תתחיל בקטן: בתור התחלה תתחיל להגיד לאנשים סביבך בוקר טוב או שלום כשאתה בא. תשאל לשלומם עם חיוך
בהתחלה זה נראה קשה ולא נעים..אבל לאט לאט זה ילך לך יותר בטיבעיות ואם מישהו לא עונה לך-אל תתייאש! תתחיל לדבר עם הסובבים, תחילה עם הכי קרובים, למשל מי שיושב/ת לידך. תתעניין בו/בה ושאל שאלות. לאט לאט תרחיב את המעגל וצור חיבור עם עוד אנשים. מה שעוד יכול לעזור הוא שתשתתף יותר בפעילויות חברתיות, אם יש, ותעזור לאחרים כשהם ניתקלים בבעיה. אתה לא חייב להיפתח ישר אין נוסחה או משהו. בן אדם ניפתח למישהו כשהוא מרגיש איתו בנוח, וזה לוקח זמן. והכי חשוב-אל תתייאש בשום שלב-ליצור חברויות לוקח זמן. מקווה שעזרתי..=]

למעלה