* אני בחורה שמנה * וזה סיפורי......

שירז29

New member
* אני בחורה שמנה * וזה סיפורי......

החלטתי לשתף את כולכם בסיפור אמיתי הנלקח מחיי. תמיד ההיתי בחורה מלאה ששקלה 60-70 קילו. עד סיום שירותי הצבאי. במשך השנים השמנתי החמירה,ועליתי מבלי להרגיש במשקלי,ה-70 קילו, הפכו ל-126 קילו,שהיום אני בת 29. וזה סיפורי,התעוררתי למשקלי הגבוה,רק בגלל האנשים. תמיד,תמיד,היה את אותו בחור או בחורה,שזרקו מילה,או משפט,או פשוט נעצו מבט,כואב ומכאיב,שפגע בי מאוד,היו אומרים לי שמנה,פרה,ענקית, תראי איך את נראית,את שמנה יותר מדיי,תעשי משהו,חבל,היו אומרים לי, את בחורה נאה בפנים,מטופחת,ויפה,אבל יותר מדיי שמנה,ועוד,ועוד, אין לזה סוף. אבל אותם האנשים לא היו מודעים על אותה מילה או משפט שהיו אומרים לעברי, כמה הוא היה משפיע על חיי,ועל רגשותיי,ההיתי במצבים שההיתי בוכה, מסתגרת לבד,לא יוצאת מהבית,מדוכאת,ועד שזה היה עובר לי,היתה צריכה לעבור יממה שלמה,או כמה ימים,לקחתי קשה לליבי,כל מילה פוגעת,כל מבט נלעג,מאותם אנשים שלא מתחשבים,על אותו אדם שמן,הרגשתי כל מילה, כמו חרב שננעצת בתוך ליבי באותו הרגע. למה? אין לזה הסבר,אנשים תמיד ימשיכו לפגוע בנו האנשים השמנים, כאילו שיש בנו איזה מום,כאילו שאנו מפלצות,כאילו שאין לנו רגשות,כאילו שאנו בנויים מאבן,כאילו שאין לנו שייכות לחיים,כמו לאותם אנשים רזים,שפוגעים,ולא מתחשבים בנו האנשים השמנים. אך הם לא לוקחים בחשבון,שאותו אדם שמן,הוא בדיוק כמוהם, גם לו יש חלומות,גם לו יש חיים,גם לו יש תקוות,גם לו יש זכרונות, גם הוא אוהב,גם הוא רוצה שיאהבו אותו,גם הוא רוצה יחס,כמו כולם, יחס שווה.גם הוא בשר ודם כמו כולם,וגם לו יש נשמה. בעקבות הפגיעות,ההטפות בחיי,החלטתי לעשות את הניתוח המפורסם בקרב האנשים השמנים,קיצור-קיבה. אכן,עשיתי את הניתוח,אני היום אחריי 24 קילו,אחריי 3 חודשים,מהניתוח, ואני היום חולה,עם תופעות לוואי,עם כאבים,התכווצויות,הקאות, חוסר תפקוד בחיי היום יום,וההחלמה כל כך קשה,לפחות שההיתי שמנה, ההיתי בריאה,יכולתי לתפקד,ההיתי אכשהוא מאושרת - מבחינת האכילה,והיום אני מדוכאת,עצובה, כל פעם שאני אוכלת משהו,אני חושבת כמה פעמים,עם אני אוכל את הדבר. כי הפחד הוא להקיא,שוב,ושוב,ושוב,ואין לזה סוף לבנתיים. תאמינו לי,שאני מצטערת שעשיתי את הניתוח,מצטערת על הכל,למרות שהורדתי במשקל,אבל אני לא מאושרת,כי אני לא בריאה,נהפכתי לבחורה חולה, חסרת שמחת חיים,מודאגת,מדוכאת,ולבד,ולמה? כן למה? הכל בגלל הסביבה,בגלל אנשים רעי לב,שזרקו מילה או משפט, כואב ופוגע,אך וכמה הוא פגע, תבינו,אני למרות שההיתי שמנה,אכשהוא השלמתי עם עצמי,אך לא הערכתי את עצמי מספיק,נתתי לרגשות שלי לשלוט על הגיוני,נתתי לרגש להוביל, והלכתי על הדבר הכי קצר,וכואב,הניתוח,וזה כמובן,אחריי כמה,וכמה כשלונות, של דיאטות ארוכות טווח. אותם האנשים שפוגעים בי,ובאנשים השמנים,לא יגיעו טיפה אלינו השמנים, בטוב לב,באיכפתיות,בשימחת חיים,ובנשמה המתוקה של כולנו,הם לא יגיעו לזה לעולםםםםםםםם. היום,אני גוררת את השיגרה,איך שהיא,שורדת כל יום שעובר,מנסה להחלים, לאט,לאט. אך מהניתוח אני התעוררתי,היום אני מקבלת ומעריכה את עצמי,כמו שאני. אוהבת כל חלק מגופי,אך כמה חבל,באמת חבל,שהניתוח והסבל הנכרך איתו, זה מה שגרם להתעוררות הזאת,למה? כן למה? הכל בגלל אנשים רעים. שאותם האנשים לא חושבים כמה מילה קטנה,משפיע ריגשית עלינו השמנים, למה? אבל למה? אין לי מילים,ותשובה,ללמה? זה תמיד יהייה,ותמיד ימשך, תמיד יהייה איזה מישהו רע,שיהרוס לך את המצב רוח,מספיקה רק מילה קטנה, או מבט נלעג. אתם האנשים הרזים,הרעים שפוגעים בנו השמנים,יש לכם המון מה ללמוד מאיתנו, השמנים,והדבר הכי החשוב,זה נימוסים,התנהגות,ודרך ארץ,שאת אלו לא יהייה, לכם הרעים לעולםםםםםםםםםםםםםםםם. שלכם באהבה ש י ר ז

*eve*

New member
.

שירז, קודם כל, ברוכה הבאה לפורום. מוכר, הסיפור. מזווית אחרת. הייתי שמנה (לא מאוד, כמה קילו מיותרים) והייתי רזה, והייתי נורמלית, והייתי חולה, והיום, אחרי תהליך מאד ארוך, אני שוקלת הרבה יותר ממה שאי פעם חשבתי שאני אשקול, ואת יודעת מה, רע לי עם איך שאני נראית, רע לי עם מבטים של אנשים, אני שוקלת כל הזמן שאיבות שומן מכל מקום אפשרי, אבל את יודעת מה, ניצחתי במאבק הקטן שלי, לדוגמא היום עם האסלה, בשאלה הגורלית של להקיא לא להקיא, הבריאות, הנורמליות, החיים, ניצחו. אז אני מצטרפת, וצר לי, יקירתי, על הסבל שעברת, ושאת עדיין עוברת. בהצלחה.

........

מקווה שתישארי פה.... ברוכה הבאה ותודה שהבאת לנו את סיפורך, (סליחה אם זה נישמע לא טוב) באהבה, לולי.

שלום לך לירז

קראתי את מה שכתבת...וחשתי את הכאב שמסתתר אחורי כל מילה. אני לא מתיימרת להבין עד כמה קשה לך...אבל מה שכתבת אומר המון. באמת...חבל שהדבר כרוך בכל כך הרבה סבל. אני מבינה עד כמה נפגעת מהאנשים שאמרו מה שאמרו...ואני כל כך מצטערת. אכן, לא תמיד אנשים מודעים למה שהמילים עלולות לגרום. לפגיעה, לכאב, ולאכזבה כל פעם מחדש. אני שמחה שהגעת אלינו, לירז. ואני מזמינה אותך לכתוב פה כל מה שעל ליבך. הפורום שלנו מחבר אנשים מכל קצוות בעיות האכילה...מאנורקסיה לבולימיה לאכילה כפייתית ולהשמנת יתר. אני בטוחה שתמצאי פה אנשים שיקשיבו, ויתמכו כמה שרק אפשר. לא תמצאי פה ביקורת...העלבות אישיות...או לגלוג. כולנו פה באותה הביצה...סובלים מבעיה כזו או אחרת. אני באמת מאמינה שתוכלי למצוא פה עם מי לדבר, ואת מי לשתף. חבל כל כך שהיית ועודך צריכה עבור את הסבל הכרוך בכך...אבל לפחות תדעי שאת לא לבד. אני שמחה שהגעת אלינו...באמת. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם...ומקווה שלא תדעי עוד כאב כזה. ברוכה הבאה...בבקשה..הישארי איתנו. יש לך תובנות ומסקנות שיועילו ללא מעט אנשים. עם הזמן אולי תגלי שמעבר לשיתוף שלך אותנו בכאבך, גם מה שיכתבו אחרים יכול לעזור לא מעט...לחזק ולעודד. מקווה שתתאקלמי לך בקלות יחסית פה בינינו. בהצלחה לך...ומי יתן והחיים יביאו לך רק טוב מהיום והלאה. שלך בשם הנהלת הפורום מאיה

תרנגולת

New member
ברוכה הבאה שירז..

את מוזמנת להמשיך לכתוב כל מה שעל הלב שלך.. חבל לי על כל הכאב שעברת ועל כל המילים העוקצניות האלה. אני מקווה שתשארי איתנו.. תרנגולת.

שלום שירזי חמודה.. ברוכה הבאה..

קודם כל לגבי תחילת המשפט אני כל כך מזדהה איתך.. בא לי לצעוק לפעמים די.. למה.. אני כל החיים שלי, אולי לא ממש אבל מבערך החטיבה שמנה.. אני עושה דיאטה עכשיו ומקווה מאד שהיא תצליח.. אבל למעשה אני לא יודעת אם ההערות הביניים האלה יעלמו מהנפש.. את מוזמנת להצטרף אליך, מבטיחה לך שכאן לא יפגעו בך אלא יאהבו ויתמכו.. חבל שאין דרך לחנך קצת את העולם האכזר סביבנו.. מבינה אותך מאד. ניב

לשירז!!!!

ברוכה הבאה לפורום,אני מקווה שנצליח לעזור לך כאן ולהציע תמיכה. באהבה שירה

karen_karen

New member
שירז

כאב לי נורא לקרוא מה שרשמת. אבל אני לא חושבת שאת צריכה לעשות הכללה כי אחרי הכול גם לנו האנשים הרזים לפעמים יש בעיה. וכפי שאת רואה כאן יש בחורות עם מחלת האנורקסיה שהן מאוד סובלות גם כן. התופעה ההפוכה למעשה. אני בחורה רזה שלעולם לא מפלה ואין לי שום בעיה עם אדם שמן ממני. להיפך רוב החברות שלי שמנות יתר על המידה ואין לי שום בעיה עם זה. הן בחורות מדהימות ואני טיפוס המוצא את הטוב בכל אדם לא משנה מה. אני מאמינה שיש עוד הרבה אנשים כמוני אולי לא המון אבל יש קיימים. כנראה שאת מסתובבת בסביבה שלא מתאימה לך אם אילו הן התגובות אלייך. אני שמחה שבחרת להיכנס לפורום שלנו משום שכאן תוכלי לקבל המון פירגון ואהבה מהרבה אנשים מקסימים. ואולי אז הדימוי העצמי שלך יעלה קצת. חבל לי שאת בעצמך מתייחסת לעצמך כאל בחורה שמנה ואולי זה מה שגורם לאחרים גם לראות אותך ככה. את צריכה להתייחס אל עצמך כאל בחורה חכמה יפה מוכשרת וכו` ולא להסתכל על איך שאת נראית כי זה ממש ממש לא חשוב זה אמנם החיצוניות שלנו אבל זה כלום בעצם . העטיפה היפה הזו יכולה להיות על בן אדם שהוא מרושע וסתמי. אז מה זה נותן בעצם?? אמנם החברה מתייחסת בחשיבות רבה למראה חיצוני שזהו הפליה גדולה וחבל מאוד. אבל כפי שכתבתי לשרוני למעלה אין מה לעשות בנדון אלא לקבל את זה כי אילו האנשים וזוהי החברה מקווה בשבילך שתוכלי אפילו כאן למצוא אנשים מדהימים כמונו שמתייחסים לנשמה שבפנים ולא למעטפת החיצונית השטחית הזו. שמחה שהצטרפת אלינו בברכת ברוכה הבאה אני מקווה שתישארי איתנו אוהבת קארן

karen_karen

New member
שיקזי את לא בחורה שמנה את בחורה מקס

מקסימה ומתוקה וברוכה הבאה לפורמינו היקר עם המלאכים והמלאכיות המופלאים קארן :)

למעלה