אני בשוק !

אני בשוק !

הייתי ילד פתיין שפיתה מבוגרים שאמצוץ להם כי קינאתי בשחקניות פורנו כשהן מוצצות והרגשתי שאני מחמיץ הנאה גדולה.
גרמתי להם להרגיש שהם אלה שמפתים אותי כי הצלחתי לגרות אותם קודם לכן.
מצצתי לבן משפחתי שהיה גדול ממני ב 5 שנים, מאז שהייתי בן 10, וזה נמשך גם בתקופת הצבא, ואז הוא התחתן וזה נפסק, הייתי נותן לו מין אוראלי כל שבוע.
אהבתי את זה, ובאמצע שבוע בגיל 13 הייתי מחפש ברחוב מבוגרים.
אהבתי גברים גבריים וככל שהם היו יותר גברים הניסיון שלי איתם לימד שקל יותר לפתות אותם להיות גבריים עוד יותר ככל שהם גבריים יותר.

אבל קרה דבר מאוד משונה ומפחיד.
ב 2002, מצצתי לחבר שהיו לו הרבה מאוד חברות, פתאום ב 2008 הוא גילה לי שהוא רוצה לנסות גם הוא על גברים אחרים.
ויש אדם ממש עיר המערות, שאני מכיר כבר משנת 1996 וכל מי שרואה אותו אומר שהוא איש מערות הכי גברי. רציתי תמיד למצוץ לו.
לאחרונה, הוא אמר לי שטויות שהיה ערבי שרצה לקבל ממנו מציצה. עכשיו, לא רק אלא שהוא מתחנן אלי שאתן לו מספר טלפון של מישהו שרוצה לקבל מציצה. לא מאמין על הבנאדם הזה.
יש כאן דבר מוזר, כי דווקא מי שהכי נראה גברי, פתאום רוצה להיות ביטא.
יכול להיות שהם רואים את ההתלהבות שלי מלמצוץ, מהאהבה שלי לזין, ואז הם מרגישים שהם מפספסים. אני כותב את זה, כי ממש לא היה לי חשק (כי אני בשוק גדול) לחפש בשבילו גבר, וזה מפתיע אותי שבא לי להקיא מרוב ההפתעה הלא נעימה הזאת, אבל הוא התחנן ואמר לי "אתה לא נותן לי להינות ! אתה לא רוצה שגם אני אהנה כמוך ! אני מחמיץ אתה מה שאתה לא מחמיץ בחיים (למצוץ זין)"
מכאן אני מבין שלמעשה במקום לשדר משיכה לקבל מציצה אני משדר הנאה מלמצוץ וזה מה שגורם להם להרגיש שהם מפספסים הנאה שאני לא מפספס.
וכאן מעניין אותי לדעת איך זה יכול להיות ?! אני בשוק ואני רוצה להבין את זה.

Gayboy4

New member
זה הגיוני

ששני גברים שוכבים, ואח מראה יותר הנאה מהשני, כמובן שירצה גם לעשות מה שהשני עושה בשביל להנות כמוהו. שמעת עח 69?:) אתה מוצץ, אבל תתן לו גם להנות, ככה אף אחד לא מפסיד,
ואני ממש מבין את כל הסיפור שלך, אני גם כמוך והזדיינתי המון פעמים, אם אתה בקטע של יותר גדולים ממך, אל תלך לאזור של הממש מבוגרים, או אנשי מערות, זה לא מגעיל אותך?:)

eliormagick

New member
כמה מציצות בהודעה אחת

אני חושב שיש לך בעיה חמורה מאוד, לא שמת לב ואולי לא היית מודע אבל יש מצב שנוצלת מינית ואולי יותר מזה, אני מציע שתפנה לגורם מקצועי מטפל כמו פסיכולוג שיעזור לך לפענח ולהבין את צורת ההתנהגות ודפוסי ההתנהגות הלא כל כך בריאים האלה...

אנחנו כאן בשבילך

היי לך
הגבתי לך גם בפורום אחר, אבל חשוב לי לא לפספס אותך, אז אני כותב לך שוב כאן...

קראתי את מה שרשמת ושמתי לב שאתה מתאר כיצד מאז גיל קטן אתה עסוק מאוד בכל הנושא המיני, של פיתוי גברים מבוגרים יותר, ובעיקר מציצה, וכיצד היית מחפש ברחוב מבוגרים. אתה מתאר את ההתלהבות שלך מלמצוץ, ומכך אני מבין שזה כיף לך וחשוב לך. וזה סבבה.
אבל, כשקראתי את הדברים התעוררה אצלי שאלה אחרת. אתה מתייחס רק להנאה שלך מהמפגשים המיניים האלה. אבל, האם זוהי כל התמונה? האם אין רגעים שבהם המפגשים שהם רק מיניים, יוצרים תסכול, אולי תחושה של בדידות? תחושה שהגברים הללו לא מתחברים אל כל האדם שאתה, אלא רק לגוף שלך? תחושה של חזרתיות...עוד אחד ועוד ועוד....
האם טוב לך במצב כפי שהוא?

אנחנו כאן בכדי לדבר על כל הדברים הללו – בפתיחות, בשיא הכנות, בלי צורך להסתיר או להתייפייף.
שמי שחר, ואני מתנדב ב"יש עם מי לדבר"
קו הקשב, המידע והתמיכה של האגודה. אתה מוזמן להתקשר אלינו.
אנחנו פועלים בימים א-ה בשעות 1930-2230 בטלפון
036205591
או שאתה יכול לכתוב לנו במייל [email protected]
נשמח לשמוע אותך, ולהיות כאן בשבילך

שלך
שחר – יש עם מי לדבר

למעלה