אני "בשר טרי" בנושא, יש לי מספר שאלות על רכישה בארה"ב

מצב
הנושא נעול.

SpiderMan SP

New member

היי
מעוניין לרכוש דירה בפלורידה ויש לי מספר שאלות:
1) מאחר ואני תושב זר בארה"ב אילו פעולות/דברים שעלי לעשות לפני הרכישה?
הבנתי שלכל מדינה והחוקים שלה, שמעתי על דברים כמו פוסטיל (או משהו כזה) האם קיימים עוד נושאים/טפסים שעלי לטפל מול עו"ד/ נוטריון/ רו"ח וכדומה או כל דבר אחר? במידה וכן מה העלויות פחות או יותר.

2) מה אחוז המיסוי בארה"ב (פלורידה) על מכירה של בית עבור תושב זר?

3) האם כדאי לקנות בפלורידה אזור אורלנדו דירות להשקעה?

4) מה אחוז תשואה של מכירת בית אחרי שיפוץ בפלורידה ?

5) במידה ואלך לחברה שעוסקת בליווי רכישת בית מהו שכר טרחה מקובל?

6) איפה אני יכול למצוא נתונים עבור אחוזי פשיעה, אחוזי אבטלה, מחירי הנדלן באזור דירוג בתי ספר וכדומה באזור שאני רוצה לקנות בו ?

תודה מראש !!!!

שאלות לפני רכישת נדל"ן בארה"ב

היי
הבנתי שלכל מדינה והחוקים שלה, שמעתי על דברים כמו פוסטיל (או משהו כזה) האם קיימים עוד נושאים/טפסים שעלי לטפל מול עו"ד/ נוטריון/ רו"ח וכדומה או כל דבר אחר? במידה וכן מה העלויות פחות או יותר.

6) איפה אני יכול למצוא נתונים עבור אחוזי פשיעה, אחוזי אבטלה, מחירי הנדלן באזור דירוג בתי ספר וכדומה באזור שאני רוצה לקנות בו ?

תודה מראש !!!!
שלום ספיידרמן היקר

הידעת? אין תזמון טוב יותר לכינוי שלך. סטן לי ממציא ספיידרמן הלך לעולמו ממש לאחרונה!
אני אענה לשאלות שלך למטה. ממליץ לך לבדוק עוד לפני שאתה משקיע (שלא יקרה לכסף שלך מה שקרה לסטן לי...)
תשובות:

אין שום פעולה שאתה מחוייב בחוק לעשות לפני רכישה רק מעצם היותך זר.
לצורך העניין, זה פיזיבילי להעביר מחר כסף ולקנות נכס על שמך. זה דבר ראשון.
דבר שני, ישנם פעולות שכדאי לך לבחון לפני השקעה. למשל, לבחון צורת התאגדות נכונה לך לפני רכישת נכס. לדוגמא: האם לרכוש על שמך הפרטי או באמצעות LLC או אחר. זה נושא לבירור משפטי. אם אתה צריך הפנייה מוזמן לפנות בפרטי ואו תוכל למצוא כאן בפורום בעלי מקצוע כגון עו"ד\רו"ח שמבצעים שירות זה. אני ממליץ לעבוד עם עו"ד.
בנוסף ממליץ לך ללמוד שיעשה לך סדר בנושא של פתיחת חן בנק בארה"ב ומיסוי אישי וLLC - שהן נושא נפרד אך רבים מהמשיקעים משייכים זאת בטעות לקטגוריה של פתיחת LLC.

יש מיסוי פדרלי ומיסוי מדינתי. יש אמנת מס בין ארה"ב לישראל. יש השלמה בישראל למיסוי 25% על רווחי הון ממכירת נדל"ן בחו"ל. זה בתקציר ובכללי. יש קשר למדרגות המס שלך במידה ויש לך הכנסות נוספות ותלוי מסלול. זה נושא לבירור מול רו"ח ברמה האישית. שוב, מוזמן לקבל הפנייה או לבדוק בפורום.

למי שיודע מה הוא עושה כדאי. יתכן ולך לא כדאי עדין להשקיע בכלל. בנוסף, ממליץ לך לקרוא את המחקר של הרווארד על CYCLE MARKETS כדי לשפר את הבנתך על השיקולים לגבי בחירת אזור השקעה. הנה הקישור:
שוק נדל"ן ציקלי cycle markets - HARVARD
למה השוק הוא המלך ולא הסביבה בנדל"ן בארה"ב (בניגוד לישראל!)
https://www.extension.harvard.edu/i...eal-estate-trends-predict-next-housing-bubble

אחוז התשואה הוא תוצאה התלויה במספר רב של גורמים. למשל: מחיר הרכישה, שווי בתים משופצים דומים בסביבה, סקוף השיפוץ המבוצע, איכותו ויכולת ביצוע יעילה. יש עוד דברים. אם אני צריך לדייק בעיקרון התשובה תלויה באנשים. כלומר בצוות שלך ובייחוד בך. אם אתה פועל היטב בצורה מקצועית אתה יכול לבצע 15-20% תוך חצי שנה, זו הנחת עבודה ריאלית. מצד שני, אתה יכול בקלות להפסיד אם אתה פועל בצורה לא מדויקת וללא בדיקה נאותה בהסתמך על אנשים. בדגש על המילה להסתמך. עליך לדעת לבדוק. זו מיומנות בפני עצמה.

יש הרבה מודלים שונים תלוי אם אתה קונה להשכרה או רוצה לקנות לשפץ ולמכור. אמנם יש שם גנרי "ליווי" אך בפועל כל חברה עושה משהו אחר. לכן, יהיה עליך שוב לבצע בדיקת נאותות יסודית.
זה מתחבר למה שכתבתי לך למעלה. לדעתי, אין מנוס למשקיע מלהבין דברים בסיסיים כגון את מאפייני האזור ואיכותו, את מחירי השוק ומחירי בתים משופצים באזור. אתה גם יכול להיעזר בגורם חיצוני בלתי תלוי בעסקה שיבדוק לך את זה לפני רכישה. אני בטוח שיש מי שיקראו את זה, ויחזרו לפורום בהמשך לכתוב איך גם הם ביצעו השקעות לא שפויות. יש לכם פה בפורום מספיק כלים להיעזר אחד בשני ולהימנע מזה. העיקרון: לא לסמוך על שום חברה אוטומטית. הכל זה טענות עד שוידאת.

הכל בקלות באינטרנט.
בבקשה הנה קישור לשיעור וידאו שיעזור לך לקבל קריאת כיוון ראשונית על כל אזור השקעה בארה"ב

מקוה שזה עוזר לך

SpiderMan SP

New member
תודה על התשובה המפורטת

שלום ספיידרמן היקר

הידעת? אין תזמון טוב יותר לכינוי שלך. סטן לי ממציא ספיידרמן הלך לעולמו ממש לאחרונה!
אני אענה לשאלות שלך למטה. ממליץ לך לבדוק עוד לפני שאתה משקיע (שלא יקרה לכסף שלך מה שקרה לסטן לי...)
תשובות:

אין שום פעולה שאתה מחוייב בחוק לעשות לפני רכישה רק מעצם היותך זר.
לצורך העניין, זה פיזיבילי להעביר מחר כסף ולקנות נכס על שמך. זה דבר ראשון.
דבר שני, ישנם פעולות שכדאי לך לבחון לפני השקעה. למשל, לבחון צורת התאגדות נכונה לך לפני רכישת נכס. לדוגמא: האם לרכוש על שמך הפרטי או באמצעות LLC או אחר. זה נושא לבירור משפטי. אם אתה צריך הפנייה מוזמן לפנות בפרטי ואו תוכל למצוא כאן בפורום בעלי מקצוע כגון עו"ד\רו"ח שמבצעים שירות זה. אני ממליץ לעבוד עם עו"ד.
בנוסף ממליץ לך ללמוד שיעשה לך סדר בנושא של פתיחת חן בנק בארה"ב ומיסוי אישי וLLC - שהן נושא נפרד אך רבים מהמשיקעים משייכים זאת בטעות לקטגוריה של פתיחת LLC.

יש מיסוי פדרלי ומיסוי מדינתי. יש אמנת מס בין ארה"ב לישראל. יש השלמה בישראל למיסוי 25% על רווחי הון ממכירת נדל"ן בחו"ל. זה בתקציר ובכללי. יש קשר למדרגות המס שלך במידה ויש לך הכנסות נוספות ותלוי מסלול. זה נושא לבירור מול רו"ח ברמה האישית. שוב, מוזמן לקבל הפנייה או לבדוק בפורום.

למי שיודע מה הוא עושה כדאי. יתכן ולך לא כדאי עדין להשקיע בכלל. בנוסף, ממליץ לך לקרוא את המחקר של הרווארד על CYCLE MARKETS כדי לשפר את הבנתך על השיקולים לגבי בחירת אזור השקעה. הנה הקישור:
שוק נדל"ן ציקלי cycle markets - HARVARD
למה השוק הוא המלך ולא הסביבה בנדל"ן בארה"ב (בניגוד לישראל!)
https://www.extension.harvard.edu/i...eal-estate-trends-predict-next-housing-bubble

אחוז התשואה הוא תוצאה התלויה במספר רב של גורמים. למשל: מחיר הרכישה, שווי בתים משופצים דומים בסביבה, סקוף השיפוץ המבוצע, איכותו ויכולת ביצוע יעילה. יש עוד דברים. אם אני צריך לדייק בעיקרון התשובה תלויה באנשים. כלומר בצוות שלך ובייחוד בך. אם אתה פועל היטב בצורה מקצועית אתה יכול לבצע 15-20% תוך חצי שנה, זו הנחת עבודה ריאלית. מצד שני, אתה יכול בקלות להפסיד אם אתה פועל בצורה לא מדויקת וללא בדיקה נאותה בהסתמך על אנשים. בדגש על המילה להסתמך. עליך לדעת לבדוק. זו מיומנות בפני עצמה.

יש הרבה מודלים שונים תלוי אם אתה קונה להשכרה או רוצה לקנות לשפץ ולמכור. אמנם יש שם גנרי "ליווי" אך בפועל כל חברה עושה משהו אחר. לכן, יהיה עליך שוב לבצע בדיקת נאותות יסודית.
זה מתחבר למה שכתבתי לך למעלה. לדעתי, אין מנוס למשקיע מלהבין דברים בסיסיים כגון את מאפייני האזור ואיכותו, את מחירי השוק ומחירי בתים משופצים באזור. אתה גם יכול להיעזר בגורם חיצוני בלתי תלוי בעסקה שיבדוק לך את זה לפני רכישה. אני בטוח שיש מי שיקראו את זה, ויחזרו לפורום בהמשך לכתוב איך גם הם ביצעו השקעות לא שפויות. יש לכם פה בפורום מספיק כלים להיעזר אחד בשני ולהימנע מזה. העיקרון: לא לסמוך על שום חברה אוטומטית. הכל זה טענות עד שוידאת.

הכל בקלות באינטרנט.
בבקשה הנה קישור לשיעור וידאו שיעזור לך לקבל קריאת כיוון ראשונית על כל אזור השקעה בארה"ב

מקוה שזה עוזר לך
תודה על התשובה המפורטת

צבי ליך

New member
אבל אם אלה השאלות אז...

היי

תודה מראש !!!!
אבל אם אלה השאלות אז...
על בסיס מה אתה מעוניין לרכוש שם דירה? נשמע שעוד לא למדת על זה יותר מדי.

1. אתה צריך להתייעץ עם עורך דין. לקנות זה קל. הבעיות מתחילות כשהבנק רוצה שתבוא פיזית כדי שלא יקפיא את החשבון, או שהוא נדרש לעשות לך ניכוי במקור, וכו'.
2. אתה צריך להתייעץ עם רו"ח. גם אמריקאי וגם ישראלי.
3. אתה צריך ללמוד טוב טוב את השוק ואת תתי השווקים שנמצאים בו כדי לענות על זה.
4. אין לזה כללים.זה תלוי בהמון דברים (בעיקר ברמת הסיכון). אפשר בקלות להפסיד כסף מעסקאות כאלה.
5. גם לזה אין כללים. אני ממליץ לך לא להשקיע בדברים לפני שאתה מבין אותם, ולא להסתמך על מלווים למיניהם. בטח ובטח לא לסמוך על העורכי דין והרואי חשבון שלהם. תקרא את השרשור של "הכוכבת4" ותבין. בכלל תקרא יותר בפורום.
6. גוגל. יש המון מקורות, וכדאי מאד להצליב ביניהם.

SpiderMan SP

New member
תודה צבי, מספר שאלות

אבל אם אלה השאלות אז...
על בסיס מה אתה מעוניין לרכוש שם דירה? נשמע שעוד לא למדת על זה יותר מדי.

1. אתה צריך להתייעץ עם עורך דין. לקנות זה קל. הבעיות מתחילות כשהבנק רוצה שתבוא פיזית כדי שלא יקפיא את החשבון, או שהוא נדרש לעשות לך ניכוי במקור, וכו'.
2. אתה צריך להתייעץ עם רו"ח. גם אמריקאי וגם ישראלי.
3. אתה צריך ללמוד טוב טוב את השוק ואת תתי השווקים שנמצאים בו כדי לענות על זה.
4. אין לזה כללים.זה תלוי בהמון דברים (בעיקר ברמת הסיכון). אפשר בקלות להפסיד כסף מעסקאות כאלה.
5. גם לזה אין כללים. אני ממליץ לך לא להשקיע בדברים לפני שאתה מבין אותם, ולא להסתמך על מלווים למיניהם. בטח ובטח לא לסמוך על העורכי דין והרואי חשבון שלהם. תקרא את השרשור של "הכוכבת4" ותבין. בכלל תקרא יותר בפורום.
6. גוגל. יש המון מקורות, וכדאי מאד להצליב ביניהם.
תודה צבי, מספר שאלות
1) שציינת שהבנק מבקש שאבוא פיזית לאיזה בנק אתה מתכוון הבנק בחו"ל?
2) אתה יכול להמליץ על עו"ד / רו"ח מומלצים ?
3) איך אני מוצא את השרשור של שדיברת עליו?

תודה

צבי ליך

New member
זה ממש בשרשור שמתחתיך

תודה צבי, מספר שאלות
1) שציינת שהבנק מבקש שאבוא פיזית לאיזה בנק אתה מתכוון הבנק בחו"ל?
2) אתה יכול להמליץ על עו"ד / רו"ח מומלצים ?
3) איך אני מוצא את השרשור של שדיברת עליו?

תודה
זה ממש בשרשור שמתחתיך
1. הבנק בארה"ב. יש דרישה רגולטורית לזיהוי בעל החשבון באופן פיזי (מסיבות של הלבנת הון, וכאלה). יש מלווים/משווקים שדואגים לפתוח ללקוחות שלהם חשבון בנק בלי נוכחות. הבעיה היא שאחרי זמן די קצר, הדרישה הזו צפה, ובעל החשבון צריך לטוס לבנק, אחרת הבנק לא נותן לו למשוך כסף מהחשבון.
2. אתה צריך עו"ד אמריקאי שהוא מקומי בפלורידה, ואני לא עובד בפלורידה. לגבי רואי חשבון- אני עובד עם רו"ח שעובד בניו ג'רזי. אני לא בטוח שהוא יכול לדווח בפלורידה, והוא גם לא זול (אנחנו פשוט משפחה של 50 תיקים של אמריקאים). לגבי רו"ח ישראלי- אני עובד עם המשרד של אדוארד קופמן. זה יותר עניין של איפה אתה גר. קח בחשבון שהרואי חשבון זו עלות שכנראה תצטרך לשלם כל שנה. זה לא מעט כסף.
3. הכותרת של השרשור היא:
"חדשה כאן. אצטרך את עזרת המבינים ברוצ'סטר..."

zach78

New member
אחוז תשואה של מכירת בית אחרי שיפוץ

היי

תודה מראש !!!!
ספיידרמן,

תן לי לנסח מחדש את השאלה שלך.. ״כמה אני ארויח אם אקנה בית, אשפץ אותו וימכור אותו ?״

הממ.. אם אין לך איזה יתרונות שאין למישהו מקומי, כנראה תצא בהפסד.

אם המוכר הנוכחי היה חושב שהיה יכול להרוויח יותר ע״י ביצוע של שיפוץ, הוא כבר היה עושה זאת לפני פירסום דבר המכירה.

בנוסף, אתה לא שאלת, אבל כאשר מתווך מוכר בית, העלות היא על המוכר, ובפלורידה מקובל שכר טירחה של 5% ( ניתן להתמקח ל 3% ).

SpiderMan SP

New member
במידה ויש שם מישהו מקומי

ספיידרמן,

תן לי לנסח מחדש את השאלה שלך.. ״כמה אני ארויח אם אקנה בית, אשפץ אותו וימכור אותו ?״

הממ.. אם אין לך איזה יתרונות שאין למישהו מקומי, כנראה תצא בהפסד.

אם המוכר הנוכחי היה חושב שהיה יכול להרוויח יותר ע״י ביצוע של שיפוץ, הוא כבר היה עושה זאת לפני פירסום דבר המכירה.

בנוסף, אתה לא שאלת, אבל כאשר מתווך מוכר בית, העלות היא על המוכר, ובפלורידה מקובל שכר טירחה של 5% ( ניתן להתמקח ל 3% ).
במידה ויש שם מישהו מקומי
חבר של המשפחה שחי שם לא מעט שנים
האם זה יתרון?
משתמנע מממה שכתבת שבמידה והיעזר בו הוא צריך לדעת מה הוא מחפש?
זאת אומרת על מנת לעשות פליפ לא קונים כל בית ?
אם כך מה הוא כן צריך לחפש על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה במכירה.
אגב, עלות מתווך לקחתי בחשבון

zach78

New member
פליפ

במידה ויש שם מישהו מקומי
חבר של המשפחה שחי שם לא מעט שנים
האם זה יתרון?
משתמנע מממה שכתבת שבמידה והיעזר בו הוא צריך לדעת מה הוא מחפש?
זאת אומרת על מנת לעשות פליפ לא קונים כל בית ?
אם כך מה הוא כן צריך לחפש על מנת לשפר את אחוזי ההצלחה במכירה.
אגב, עלות מתווך לקחתי בחשבון
פליפ
כן, בהחלט צריך לקנות בית ע״מ לעשות פליפ.
אבל - צריך לדעת לקנות את הבית הנכון במחיר הנכון.

אתה צריך להיות מסוגל לראות את הנכס, להעריך כמה יעלה לך השיפוץ, בכמה הבית יימכר, ומשם לגזור את הסיכון. וזה לא יהיה הבית הראשון, השני או השלישי..
אני בטוח שיש ״מציאות״, אבל קשה למצוא אותם.

אם החבר הוא קבלן ומתווך שעוסק בתחום, ייתכן והוא יוכל לעזור. אבל, מה יקרה אם ההמלצה של החבר תוביל להפסד כספי משמעותי ? אתה רוצה לקחת את הסיכון עם מישהו שהוא בספק האדם הנכון ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה