אני הופכת את הפורום הזה לפורום שאלונים

שלומיתת

New member
אני הופכת את הפורום הזה לפורום שאלונים ../images/Emo6.gif

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? 2. תאריך לידה: 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? 9. צבע עיניים? 10. צבע שיער? 11. משקל: 12. גובה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? 2. על מה היית רוצה לנגן? 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד? 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? השחתה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? 4. אתה מסטול ברגע זה? 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: דת ואמונה 1. יש אלוהים? 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? 4. מה הספקת כבר לעשות היום? 5. מה עוד תספיק לעשות היום? 6. ישנת טוב אתמול? 7. תישן טוב הלילה? 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה: 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? 9. חיה אהובה: 10. תזכיר לי איך קוראים לך?

שלומיתת

New member
אלללהההה

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? שלומית להלהלהלה 2. תאריך לידה: י"ג שבט תשנ"א (27.1.91) 3. מקום מגורים ראשי: חיפה 4. מקום מגורים משני: חיפה? 5. כתובת דוא"ל: [email protected] 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: איי דונט נו 7. כמה אחים/אחיות? שתי אחיות ואח 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים?ירוק 10. צבע שיער? שטני 11. משקל: מגה דבבה
12. גובה: די. מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? יאפ, גיטרה 2. על מה היית רוצה לנגן? פסנתר ובס 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא ולא יודעת 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? רדיוהד 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: כרגע מיכל אמדורסקי 7. אתה אוהב לרקוד? יאפ 8. תאר איך אתה רוקד? סבבה לגמרי 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? חח כן 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? תלוי מי הם האנשים סביבי
12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? אביתר בנאי. אני לא שומעת יותר מדי את המוזיקה שלו אבל הוא כישרון מהלך השחתה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? חחחחחח לא 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 14-15 ככה 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? חלקנו טובים, חלקנו קצת פחות כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? עדיין בספרות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): אין לי כוח 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? עוד לא יודעת 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? כנ"ל 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? אין לי חלום בכלל וזה מלחיץ 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לא 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? מוזיקה 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? משהו שקשור למתמטיקה שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: אל גאוצ'ו! 2. המסעדה השנואה: כל מסעדה לא כשרה! 3. בשר מעודף: אאאא סטייק אנטריקוט
4. גבינה מעודפת: לבנה 5. ירק מועדף: הכל, בסלט 6. תבלין מועדף: בחייאת! 7. פרי מועדף: תפוח ירוק חמוץ ובננה 8. דג מועדף: סלומון 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אין לי 10. מאפה מועדף: דיייי אני נהיית רעבה. 11. שתיה קרה מועדפת: נסטי אפרסק, מים אפרסק 12. שתיה חמה מועדפת: קפה 13. שתיה חריפה מועדפת: וויסקי 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אוכל של רומנים חח דת ואמונה 1. יש אלוהים? אכן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין לו מין 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אנחנו כמובן 4. האם העולם הבא קיים? כן 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? כן ואין לי מושג ולא רוצה לדעת. זה מלחיץ מדי. 6. מלאכים ושדים - קיימים? כן, רק לא איך שהם מתוארים בקולנוע 7. ערפדים ורוחות - קיימים? לא 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? אין לי כוח לחפור אבל עקרונית יש ניסים כל יום ופשוט לא שמים לב אליהם 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא 10. איך נוצר העולם? ה' יצר אותו 11. איך נוצר המפץ הגדול? הוא לא נוצר 12. מי יצר את אלוהים? אף אחד 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? כלום 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? פיקאסה 4. מה הספקת כבר לעשות היום? להיות בבצפר, ללכת עם אמא לסופר, לישון באחה"צ ולבזבז את הזמן על המחשב. אה, ולגלות שאין לי עבודה בפסח. 5. מה עוד תספיק לעשות היום? מתמטיקה חחח ולהתקלח 6. ישנת טוב אתמול? כן 7. תישן טוב הלילה? הלוואי 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחיד 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם 3. עונה אהובה של השנה: חוררררףףף 4. צבע אהוב: סגול 5. ריח אהוב: הבושם שלי 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: טמטום!!111 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להפטר ממתמטיקה 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לא יודעת, פה 9. חיה אהובה: 10. תזכיר לי איך קוראים לך? שלומית

galitixd

New member
דווקא השאלונים האלו אחלה! שיהיה פורום שאלונים

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? גלית 2. תאריך לידה: 12.2 3. מקום מגורים ראשי: חדר? 4. מקום מגורים משני: מטבח :) 5. כתובת דוא"ל: אינלי כוח לכתוב חח 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 3 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים
9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? חום בהיר 11. משקל: 45+ 12. גובה: 1.60+ מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא 2. על מה היית רוצה לנגן?
!! 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אין ספציפית 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: קובי פרץ 7. אתה אוהב לרקוד? כן 8. תאר איך אתה רוקד? תלוי במוזיקה חח 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? לא.. או ש.. חח, יכולהיות לפני שאני מתכוננת למסיבה/יציאה אז כשאני מול המראה :p 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? לא 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? לא נסחפת, שומעת מה שבאלי 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? כל סינרגיה השחתה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? אין 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? לא 4. אתה מסטול ברגע זה? ברגע זה לא, אני מאמינה שביציאה הקרובה שתהיה כן
5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? וודקה זה חומר כימיקלי? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 13-14 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא קבוע 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? כוסונים אעש כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? היית? הלוואי שהייתי.. 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): APRIL (החנות קוסמטיקה הזאתי) 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? רוקחות 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? רוקחות 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? רוקחות 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? רוקחות 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? רוקחות 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? רוקחות. סתם חח.. אמ רופאה שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: נאפיס 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: הכל חח 4. גבינה מעודפת: כולן 5. ירק מועדף: מלפפון/עגבניה 6. תבלין מועדף: אין 7. פרי מועדף: תותים!!! 8. דג מועדף: סלומון 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): כל דבר טעים :) 10. מאפה מועדף: כל הקוראסונים וכד 11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו 13. שתיה חריפה מועדפת: חורטיצה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: דג.. כל כל כל כל הילדים בגילי שונאים שונאים דג, חוץ ממני דת ואמונה 1. יש אלוהים? כן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? זכר 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אין צודק.. כל אחד מאמין במה שבאלו 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? וואי אינלי מושג.. אני מתה לדעת חח 6. מלאכים ושדים - קיימים? מלאכים? אימא אומרת שכן חחחחח 7. ערפדים ורוחות - קיימים? רוחות כן 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? כן 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?אני מאמינה בחייזרים..חח 10. איך נוצר העולם? ה' 11. איך נוצר המפץ הגדול? ה' 12. מי יצר את אלוהים? ה' 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? ברור שיש נחייה את הרגע? נחייה 1. מה מתנגן עכשיו? Creed - Lullaby 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3 בערך 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? 4. מה הספקת כבר לעשות היום? להיות במחשב 5. מה עוד תספיק לעשות היום? להיות במחשב 6. ישנת טוב אתמול? מאוד! מאוד מאוד מאוד טובבבבבבב!! מ10 עד 10!! 7. תישן טוב הלילה? חח דווקא הלילה הזה לא, מסיבה כלשהי 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? אני 3. עונה אהובה של השנה: קיץ 4. צבע אהוב: סגול 5. ריח אהוב: אוכל 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אנוכיות ופוזאיסטיות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להצליח 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? באותו מקום איפה שאני 9. חיה אהובה: כלב 10. תזכיר לי איך קוראים לך? גליתוש הודגש באמצעות מדגישומטיק

tal 01

New member
בא לי גם P:

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? טל גינצל 2. תאריך לידה: 29.8.92 3. מקום מגורים ראשי: אממ ישראל? 4. מקום מגורים משני: תל אביב 5. כתובת דוא"ל: [email protected] 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: טל .:) 7. כמה אחים/אחיות? 2 אחים 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם כל המשפוחה 9. צבע עיניים? חום דבש 10. צבע שיער? שטני 11. משקל: לאP: 12. גובה: 1.56 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? אממ גיטרה, בערך.. 2. על מה היית רוצה לנגן? יותר נורמלי על גיטרהXD ועל אורגנית לחזור לנגן. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? אין..ואממ רוק? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק \ מטאל \ פוסט גראנג' וכל אלה.. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? אין להקה, יש שירים.. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: טוקיו הוטל, ביט 69, מזרחית ודכאון למיניהם.. 7. אתה אוהב לרקוד? כן 8. תאר איך אתה רוקד? עזבוXD 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן:) 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? כןP: 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? אני שומעת מה שאני אוהבת, גם להקות לא מוכרות.. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? סינרגיה, ברייקינג בנג'מין, אלטר ברידג', טרי דייס גרייס [
X4] השחתה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? עגילים באוזניים נחשב? 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? חס וחסה 4. אתה מסטול ברגע זה? לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? לא..אבל יש קטעי זכרון שנמחקו בלי שום קשרXD 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? אני קצת מתמרדת, אבל אין שום שינוי דרסטי.. 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? לא 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? חס וחסה 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? ממש פושטקים!!P: כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? ערבית וביולוגיה 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): חנות של ההוריםXD 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: תנו קודם להגיע לשם.. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? אין לי שמץ עדיין.. 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? לא יודעת נו.. 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? חשפנית בלאס וגאס..נו אין לי שמץ 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אממ משהו שקשור בפסיכולוגיה 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? אממ 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? פסיכולוגיה! 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? אני חושבת שמנתחת.. שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: אנטבה \ הסיני בסינמה סיטיP: 2. המסעדה השנואה: כל מה שבנוי בעיקר על חומוס 3. בשר מעודף:לא יודעת 4. גבינה מעודפת: - 5. ירק מועדף: כרוב 6. תבלין מועדף: - 7. פרי מועדף: תות 8. דג מועדף: איכס 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): סיני 10. מאפה מועדף: חח מה לא מועדף?XD 11. שתיה קרה מועדפת: הרבה..הרבה 12. שתיה חמה מועדפת: תה, נס קפה 13. שתיה חריפה מועדפת: - 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: תותים עם גבינה.. דת ואמונה 1. יש אלוהים? כן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? נטרלי 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק?חח מה אכפת לי? אני מאמינה במה שאני מאמינה.. 4. האם העולם הבא קיים? לא יודעת 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? צפרדע 6. מלאכים ושדים - קיימים? אולי 7. ערפדים ורוחות - קיימים? רוחות אולי.. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? שנפלה כוס בלי שום הסבר.. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא נראלי 10. איך נוצר העולם? ע"י אלוקים, כמובן.. 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא זוכרת.. 12. מי יצר את אלוהים? אף אחד 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? Until The Day I Die - Story of The Year 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אממ אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? תפוז, קודם כל..ואממ מסנג'ר, תיקייה שלי והפורום של סינרגיה הרישמי.. 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לאכול P: 5. מה עוד תספיק לעשות היום? אני מקווה שלסדר.. 6. ישנת טוב אתמול? נראלי 7. תישן טוב הלילה? אני מקווה 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? בנג'מין ברנלי.. 3. עונה אהובה של השנה: חורף 4. צבע אהוב: חופ ותכלת.. 5. ריח אהוב: אממ 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אגואיסטיות 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: למצוא את עצמי.. 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לא משנה לי..העיקר שיהיה לי חדר משלי כבר!! 9. חיה אהובה: כלב
10. תזכיר לי איך קוראים לך? טל

../images/Emo204.gifמי טו

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? שירן וזה 2. תאריך לידה: 28.12 3. מקום מגורים ראשי: פ"ת 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 3 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים 9. צבע עיניים? חום 10. צבע שיער? חום אדמדם 11. משקל: 12. גובה: 1.69 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? לא ממש 2. על מה היית רוצה לנגן? גיטרה, קלידים, תופים 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? לא 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? אחלה טעם, מה שבא בטוב הולך 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? היהודים 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד? כן 8. תאר איך אתה רוקד? חח אבוי 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? מידי פעם 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? כןןן 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? הולכת עם מה שטוב לי באוזן 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? עברי לידר. השחתה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לשון, נזם, הליקס, ו4 בתנוך
3. התנסת בעבר בסמים? איזה? 4. אתה מסטול ברגע זה? ברור 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? כן 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? חחח 14 בערך 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? מעשנת נרגילה בעיקר 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? לא מתה עליו כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? ספרות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): אנלי כוח 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: עוד לא 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? אם הייתי יודעת זה היה טוב.
5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? למכור ארטיקים בים? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? צלמת בעז"ה טפו טפו. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? לאדעת 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? כן. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? דת ואמונה 1. יש אלוהים? יש 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? לא ולא. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? אני!
4. האם העולם הבא קיים? כן 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? מאמינה. נראלי שהייתי סנאי 6. מלאכים ושדים - קיימים? כן 7. ערפדים ורוחות - קיימים? רוחות כן. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? כן. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? לא בטוחה. 10. איך נוצר העולם? קראו בתנ"ך. 11. איך נוצר המפץ הגדול?
12. מי יצר את אלוהים? לא יצרו אותו. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש נשמה. נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? עברי לידר - לבד 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אחד 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? אין היידפארק. יש תפוז, פייסבוק ומדיה פלייר 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לקפוץ לסופר פארם ולאכול חח 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לסיים לנקות את החדר שלי (
) ולראות הבורר
6. ישנת טוב אתמול? ישנתי סבבה 7. תישן טוב הלילה? כה
8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? בטח! היום הרישיון שלי בן שנה כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? מיטה וחצי 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה: חורף 4. צבע אהוב: ירוק 5. ריח אהוב: ריחנים בניחוח וניל
6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: אממ 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? עם בובונת שלי 9. חיה אהובה: סנאי, כלב 10. תזכיר לי איך קוראים לך? שירן.

menori

New member
:)

1. מהו שמך המלא?ספיר כהנים 2. תאריך לידה: 01.11.1993 3. מקום מגורים ראשי: ב'ש 4. מקום מגורים משני: החדר שלי? 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות?אח ואחות 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים שלי 9. צבע עיניים? דבש 10. צבע שיער? שטני 11. משקל: 12. גובה:1.62
מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? אורגאן ופסנתר 2. על מה היית רוצה לנגן?יש לי כינור לא בשימוש יהיה נחמד:) 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? נופ 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? רוק 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? MCR חחח לא סתם, לא יודעת הכל 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: אסף אמדורסקי
! 7. אתה אוהב לרקוד? קצת 8. תאר איך אתה רוקד?D: 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? כן 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? חחחח לובי של מלוןD: 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי?לא 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? סינרגיה, איימי לי...וכו' השחתה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?באוזניים, שלושה בשמאל ושניים בימין, והיום מצטרף הרביעי לשמאל:) 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? נופ 4. אתה מסטול ברגע זה?D: 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?חחחחחחחחחחח 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?3? חח לא סתם, 12 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? כן להלהלהה 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?חרא של אנשים..רגע..אני באנשים האלהOס כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? אני ביולוגיה ותאטרון! 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):לא עבדתי 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:Oס 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? פסיכולוגיה זה אחלה
5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? להגיע להוליוודP: 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? מנקת רחוב?XD חחח סתם, לא יודעת 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?אולי 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?לא יודעת 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? לא יודעת חח שאני אדע מה לבשל לך...חח חמוד 1. המסעדה האהובה: סבארו נחשב?P: 2. המסעדה השנואה: מקדונלס, בורגראנץ' וכו' 3. בשר מעודף: צימחונית 4. גבינה מעודפת: הכל..ראררר 5. ירק מועדף: נמנמנמ..ברוקולי 6. תבלין מועדף: מרק עוף וחוויג'P: 7. פרי מועדף: אבטיח ומלון 8. דג מועדף: צמחונית 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): מזרחי..טוניסאית:} 10. מאפה מועדף: בוריייקססס 11. שתיה קרה מועדפת: קולה 12. שתיה חמה מועדפת:שוקו חם 13. שתיה חריפה מועדפת:אמ..לא שותה אבל טעמתי ויסקי..אז נגיד 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר:ברוקוליD: דת ואמונה 1. יש אלוהים? כן 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? שניהם 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? לא יודעת, בוא נעשה זוג או פרט 4. האם העולם הבא קיים?כן 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? כן, דגP: 6. מלאכים ושדים - קיימים? יאפ 7. ערפדים ורוחות - קיימים?חחחחחחחחח איפה טלD: ..באאררווורררר 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? כן , לא משנה חחח 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? כן 10. איך נוצר העולם? מישהו עשה אפצ'י 11. איך נוצר המפץ הגדול? מישהו תקע נוד?P: 12. מי יצר את אלוהים? הממ 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נשמה נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? גללגללל גלללגללל גלללגלללגללל''צצצצ צצצצצצ 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? לא מדברת עכשיו 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? היידפארק לא פתוח, אניי במחשב של אבא גם אז אם אתם בקטע של וורד ואקסל סבבה 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לצחצח שיניים ואכול?P: 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לישון ולאכולD: וללכת לקניון, ומתמ'.. 6. ישנת טוב אתמול? לא 7. תישן טוב הלילה? אולי 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כן כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחד
2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שייקספיר 3. עונה אהובה של השנה: סתיו 4. צבע אהוב: בורדוווו 5. ריח אהוב: ממממ 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: קנאה- אמרה הקנאיתD: 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: לחיות טוב 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? לונדון 9. חיה אהובה: כלב, לביאה ודולפין 10. תזכיר לי איך קוראים לך?ספיר, סאפ, ספא, ספאפא, סאפיר, סאפי, ספירו'ש, תבחרP:

למעלה