אני הייתי אמור להשתתף בזה, אבל בסוף החלטתי של

ido100

Member
ואלה??

ספר לנו פרטים, אתה יודע משהו על מה שהולך להיות שם?

omer719

New member
../images/Emo45.gif נשמח מאוד לשמוע על הסיפור.

וכמובן ברוך הבא לפורום ונשמח אם תישאר בו

ido100

Member
כן

ספר לנו פרטים בבקשה זה נשמע מעניין ברוך הבא לפורום

אני יכול להעלות פה את המאייל שהיא שלחה לי,

אבל לא נראה לי נעים בכל אופן, מה אתם רוצים לדעת?

omer719

New member
רק באופן כללי בשביל שלא יציפו בשאלות,

למה בסוף החלטת שלא, מה אתה חושב על הרעיון והכול

כי אני שונא תוכניות ריאלטי

זה נראה לי סגידה לאנשים שלא היו כלום בחיים וביום אחד נהיים משהו, כאילו, מיהם בכלל? למה אני צריך לשמוע עליהם? מה הם עשו בשביל האנושות? דבר שני, נראה לי דבילי לחוליטין וכבר הגענו לרמה כ"כ נמוכה של העולם שצריך לבודד אנשים מהמשפחה, לקחת להם את המוזיקה ואת הסבון \קצף גילוח שלהם בשביל שהצופה ישב בבית ויהנה מתוכנית לאן עוד יגיעו? ריאלטי של אנשים שבסוף מישהו מוצא להורג? וזהו, אני לא חושב שיש דבר כזה כסף קל ובשביל כבוד צריך לעבוד, לא להיות כוכב ראלטי זול בשקל וחצי

והנה המכתב שהציע לי את ההתמודדות

אהלן, "האח הגדול" היא תוכנית הריאלטי הראשונה בעולם ורצה כבר עונה 14 בעוד אנחנו כאן בארץ מפיקים את העונה הראשונה. מדובר בריאלטי אמיתי, פשוטו כמשמעו, ללא התערבויות תסריטאים וללא התערבויות הפקה (כמו שהציבור הישראלי התרגל שעונות האחרונות של "לרדת בגדול", הישרוגות או כל תוכנית אחרת...). מדובר בפרוייקט חברתי לחלוטין. הקאסט הסופי של המתמודדים יורכב מ-14 אנשים אשר מייצגים את כלל קבוצות האוכלוסיה השונות, המכזיות והחשובות בחברה הישראלית. הם יוכנסו לתוך וילה מפוארת ומאובזרת בשלל הצרכים הנחוצים להתקיימות ואף מעבר לכך - בגדר צ'ופרים כמובן - מלבד זאת כמובן שכל עוד המתמודיים שוהים בוילה לא מוטלת על כתיפהם אף הוצאה.... המתמודדים מנותקים לחלוטין מהעולם החיצוני: ללא חדשות, טלויזיה, מחשב ...ללא טלפון ואפילו ללא שעון. וכמובן שבראלטי כמו בראלטי בבית ימוקמו עשרות מצלמות שיתעדו ויקליט את כל הנעשה 24 שעות ביממה מלבד כמובן הדברים האינטימיים - בכל זאת פריים טיים ערוץ 2, יש דברים שלא משדרים ויש גבולות אדומים על פי תקנות וחוקי הרשות השניה. המטרה היא להוכיח לעם ישראל שיש דרך אחרת לחיות בה. שניתן לחיות בדו קיום ללא אלימות וללא שנאת חינם וכו'..... שחילוני, דתי, צפונבון , מתנחל, ערבי , הומו ולסבית לצורך העניין יכולים לגור ביחד, להיות חלוקי דעות ובכל זאת להשאר חברים. כפי שציינתי - פרוייקט חברתי לכל דבר. המתמודד שנאר לגור אחרון בוילה זוכה בפרס כספי של 1,000,000 שקלים אך מלבד זאת שאר המתמודדים גם מקבלים מההפקה משכורת בסיס - בכל זאת הם מתמתקים למעננו משגרת חייהם. תקופת זמן המינימאלית לשהייה בוילה היא שבוע והמקסימלית היא שלושה חודשים...הסיבה לכך היא שבראלטי כמו בראלטי ישנן הדחות ואלו נקבעות על ידי קהל הצופים שהוא קהל אקטיבי לכל דבר - ללא חבר מושבעים או שופטים חיצוניים או לחילופין מתוך ההפקה. שווה ביותר!!!!!!!!! יש שאלות???????? תחזור אלי בהקדם!!! תודה , ***צונזר****

באמת שקרן :)

ההפקה של האח הגדול היא החתימה את כולם על חוזים משוגעים אין מצב שישלחו כל כך הרבה מידע באי מייל. אין אין אין אין מצב

זה היה האיימאיל שהיא שלחה לי בשביל

שאני אבין מי נגד מי. אתם יכולים להאמין וגם לא,בחירה שלכם

marceloros

New member
מנהל
אתה רואה עומר

אמנם אני מלך הריאליטי ולא שונא אותה....אבל הנה מישהו שחושב כמוני על תוכן הסדרה הזו.

JoNy Boi

New member
אמרת שאתה התאום ../images/Emo122.gif

אתה יודע שלשקר אין רגליים, נכון?

ערוץ20

New member
היי כריכים, אתה זכור לי מפורום אחר.

דרך אגב, גם אני סרבתי להשתתף למרות שהוזמנתי.

fabrucio

New member
הציעו לי להצטרף בתור קיפוד. הבן של הדורבן

נראה לי לא אתי אז ויתרתי. גם אחותי סרבה להצטרף. היא ערביה שהתגיירה ונוהגת לטבול במקווה אחרי הצליבה ומכיוון שאין שם מקווה היא נאלצה לסרב למרות שהבטיחו לה שתגיע לארבעה האחרונים מההפקה.

למעלה