אני המומה!!

קארין29

New member
אני המומה!!

לפני כמה ימים קיבלנו בשעה טובה את המפתח לבית החדש. וראה איזו הפתעה לא נעימה חיכתה לנו - למרות ההבטחה להשאיר את התנור והכיריים הבילט אין במטבח - הם הוצאו ומצאנו חורים מסריחים במקום. ושאלתי אליכם - אולי אני תמימה וזה כן מקובל לקחת את הבילט אין??? חשבתי לתומי שמדובר במוצר שהוא בנוי וקבוע, כמו ארונות נישה שבד"כ לא לוקחים. אשמח לשמוע מנסיונכם.

קארין29

New member
בחוזה היה כתוב שארונות המטבח נשארים

וחשבנו לתומנו שזה כולל אוטומטית את מוצרי החשמל הבילט אין

chili3

New member
אם אמרו לכם בפרוש שישאירו, אז זה

ממש לא בסדר. אבל בעיקרון זה שמשאירים מטבח זה לא אומר שמשאירים גם את התנור והגז. אנחנו קנינו עכשיו תנור של חברת מילה שזה תנור לכל החיים, אין סיכוי שאני משאירה אותו לדיירים הבאים.(כמובן שאומר להם זאת לפני הקנייה). בכל מקרה הגודל הוא סטנדרטי, כך שכל תנור וגז שתיקנו יתאימו. (יש רוחב 60ס"מ או 90ס"מ, לרוב אנשים מחזיקים 60ס"מ)

NimrodKAdim

New member
לא נורא, תקנו חדש

המחיר של הכריים והתנור ממש זניחים במונחים של דירה. חוץ מזה, כיף להיכנס לדירה עם תנור וכריים חדשים לא? תתגברו על ההרגשה שנדפקתם ותקנו חדש!!!

זה לא ברור ומובן מאליו...

אצלנו הם לקחו את התנור, כיריים ומדיח שהיו כולם בילד-אין אבל ידענו על כך מראש, בררנו הכל מראש. לא יפה מצידם שלקחו משהו שהבטיחו שישאירו, נקווה שבכך יסתיים הרומן הלא נעים עימם.

ומנצל"ש מה כן ולא לקנות?

אל תתקרבו לכיריים נירוסטה של אריסטון. גרועים ובעייתיים. תנור בילד אין של שולטס-מעולה (אצלנו הוא נירוסטה ואין בעיה עם נקיון).

barfilya

New member
הבהרות

בילד אין, זה לא אומר שהתנור או הכיריים ממוסמרים בתוך הארון. זה רק אומר שיש ארון שעשו בו גומחה אליה ניתן להכניס תנור שמתאים לגודל הגומחה. לא נראה לי הגיוני שמישהו שמוכר דירה ישאיר בה גם את מוצרי החשמל אא"כ כמו שאמרו לפני זה רשום בחוזה.

מיקלול

New member
למה בעייתיים? לי ישואני מרוצה, אבל

צריך לקחת בחשבון שאני לא בשלנית, אז הם לא בשימוש רב

כיריים של אריסטון מנירוסטה??????

יש לך ואת מרוצה? או שמחומר אחר? במקרה של הנירוסטה גם אנחנו וגם השכנים פשוט נפלנו.

מיקלול

New member
ממה את לא מרוצה מהנירוסטה או

מהכיריים? זה בדיוק מה שיש לי עם ההדלקה בהשעיה

גם וגם

הנירוסטה שם איומה ותופסת כל לכלוך (מה שלא קרה עם התנור של שולטס, לא יודעת אם זה כי התנור אנכי ולכן תופס פחות לכלוך או עקב סוג עיבוד של החומר. על חומר ניקוי (גם של יריים) השאיר בהם חותם ואי אפשר "להציג אותם לעולם" יותר. הפטריות השחורות (הכיסוי למקום של האש) תפסו לכלוך שלא ניתן להורידו עם אף חומר. המנקה שהיה לי לפני שנה וקצת הרס את אחד המבערים. המנגנון של השהיה פשוט דפוק ולא פעם צריך לחכות הרבה מעבר ל-12 שניות המהוללות (מנגנון השהייה להורה כנראה). זהו, מספיק לדעתי... אחרי שקנינו הסתבר שלשכנים יש בדיוק אותם כיריים ושדעתם דומה הם לא הפסיקו לומר כמה חבל שלא שאלנו מה יש להם שהיו מזהירים אותנו מראש מהכיריים האלה.

מיקלול

New member
דוקא כיור נירוסטה למשל הוא פתרון

טוב, לא צצריך כל הזמן לצחצח אותו.

3קטנה

New member
אם לא הבטיחו...

אין סיבה שישאירו אם הבטיחו - לא לעניין הייתי פונה אליהם, כמובן.

ברור שלא משאירים..

זה כמו שלא משאירים את הנברשות, ודאי שלא משאירים תנור וכיריים, זה ממש רכוש אישי..

למעלה