אני הראשונה!!!!

אני הראשונה!!!!

סרקתי אז לא רואים צבעים ברורים אבל עדיין מהמם! עירית תודה על סדנא מקסימה וברורה. ווילדי תודה על הסבלנות שלך! עכשיו קבלו...

wildspirit

New member
וואו נפלא...../images/Emo24.gif

מחר אני אצלך אנחנו מצלמות ברור???? חייבת להעלות את העבודה שלך בצורה המתאימה לה סחטיקה

ורדה 1

New member
גם אני סיימתי אהבתי את ההסברים ואת הטכניקה. לא אהבתי את התוצאה שלי../images/Emo4.gif

ורדה, יצא מקסים אבל...

החרוזים שלך כנראה גדולים יותר אז פעם הבא תורידי ונציה אחד מכל צד כמו שאני עשיתי ויצא לך מהמם. אבל באמת יצא לך יפה!

ורדה 1

New member
הורדתי ונציה אחד מכל צד ואת החלק שאני לא אוהבת לא רואים בתמונה. החרוזים הם בצבע סגול וזה קצת ../images/Emo198.gif לטעמי... דרך אגב, את החרוזים עשיתי לבד מפימו, כי לא יכולתי ליסוע לקנות.

wildspirit

New member
חושבת בדיוק כמו מר טיני

צבע זה כמובן עיניין של טעם וכל הכבוד על היוזמה ולהפוך את האייס פנינה ולקחת במקום חרוזי פימו אחלה שידרוג אני אהבתי את התוצאה... אבל העיקר שהבנת את התהליך ותוכלי ליישם את זה בהמשך ולעזות עם חרוזים בצבעים לפי טעמך אבל יצא לך אחלה ומר טיני?? מצפה לראות תוצאות

אמ...למר טיני יש בעיה

מר טיני עבר לפני שלושה חדשים דירה מאילת חזרה למרכז ועד שימצא לו דירה משלו כל הציוד קבור לו במחסן אבל איזה מזל שיש ארכיון של הפורום

wildspirit

New member
קודם כל ברוך הבא למחוזותינו

הקרובים
מקווה שתצליח להתאקלם כאן מהר... כי מן הסתם זה כל כך שונה מהדרום ואני חולה על הדרום הרחוק...
ואם אתה צריך עזרה בלהוציא מהמחסן
יש המון דרכים לגרום לזה לקרות

ורדה 1

New member
אני דווקא אוהבת צבע סגול ובגלל זה עשיתי חרוזים סגולים. אבל איכשהו, התוצאה לא מצאה חן בעיניי. את החרוזים, אגב, הכנתי מערבוב של סגול ושקוף, וגלגלתי על משטח שדומה לפומפיה. יצאו אחלה חרוזים! אין ספק שהעיקר זו הטכניקה ועל כך המון תודה.

ורדההה זה יצא יפה

חבל שאת חושבת שלא אגב לגבי הצבעים זה דבר משתנה זה תמיד יכול להתאים לבגדים מסוימים וחוץ מזה העיקר הלימוד צבעים תמיד משתנים

אני לא הצלחתי וירד לי מלנסות

אני כניראה רק הצפה בכם לזמן הקרוב-הלך לי החשק לחרוז חשבתי שזה קל יותר

wildspirit

New member
חבל שאת מוותרת כל כך מהר../images/Emo4.gif

החריזה ממש לא קשה... ואם תביני את הרעיון הכללי תראי שתצליחי בלי כל קושי

למעלה