אני חדש בפורום

Tomak20

New member
אני חדש בפורום

שלום, אני תומר, בן 21 מירושלים(השתחררתי אתמול). התחלתי לאהוב את פארל ג'אם רק לאחרונה, וכרגע יש לי רק דיסק אחד שלהם(Ten). אני חייב לציין שהם להקה אדירה ושהשירים שלהם עמוקים מאוד ואפילו מרגשים. הכי אני אוהב את Jeremy על Jeremy Datt, הילד שלא הסתדר עם הוריו והתאבד, ואת Black המדהים, שלפי מה שקראתי יש לו פירושים רבים מאוד. נעים מאוד :)

On23

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif

אילו להקות אתה אוהב חוץ מפרל ג'אם?

Tomak20

New member
להקות שאני אוהב חוץ מפארל:

נירוונה, ביטלס, קווין, רד הוט צילי פפרס, פוליס, REM, U2. זה מה שעולה לי לראש כרגע.

I am Cornholio

New member
אחלה טעם במוסיקה....../images/Emo45.gif

רהצפ

J92

New member
../images/Emo54.gifהו,להקות איכותיות

ברוכה הבאה,רעות

J92

New member
../images/Emo54.gifו..!!!

מזל טוב על השיחרור!! איזה יופי, תנוח תנוח :]

brass monkey

New member
שלום....אתם מקבלים חדשים כאן? ../images/Emo13.gif

אני חדש....ראיתי את הפורום למרות שאני לא ממש אוהב את הפרל ג'ם החדשים הם עדיין עדיפים בהרבה על כל הרוק הבריטי החדש... ו2 הדיסקים הראשונים מעולים! אני מאמין שבע"ה הם יחזרו לעצמם...וזהו.. אני מתופף... חולה על המתופפים הראשונים שלהם- תותחי על! ואם אני טועה ויש לכם המלצות טובות בקשר לפרל ג'ם החדשים- אני אשמח לקבל ולבדוק לעומק... נב- הרוק יחיה לעד!

On23

New member
לא, אנחנו לא מקבלים חדשים

יאללה, עוף מכאן! סתם,
. ברוך הבא

cold metal ass

New member
זה נדרש להגיד לא ..

ברוכה הבאה
בטוחה שתהנה .. ומה זאת אומרת המלצות לפרל ג'אם החדשים ? יעני לחומר החדש שלהם .?

brass monkey

New member
אני בשמיע ראשונה ומהירה

לא אהבתי את החדשים (בשבילי כל מה שאחרי VS ... ) למרות שבTEN ו VS השקעתי שעות....וגם אני לומד לנגן אותם....שלא לדבר על המלל בע"פ... יש הצעות?

LetterToElise

New member
היי אני חדשה P:

אהלן
מה העניינים? משתמש אחר הביא אותי לפה ואמר שזה פורום כיפיD: [אגב, רק לי לקח יומיים להירשם לפה? זה עשה לי בעיות עם האימ מייל XD]

LetterToElise

New member
תודה

אמ, בזמן האחרון אני שומעת את הקיור וחזרתי גם לקווין, מיוז, וגאנז וברגע זה ממש אני מנסה שירים חדשים של לד זפלין :) מטאל אני לא שומעת הרבה.. יש לי קצת מטאליקה ונייטוויש

למעלה