אני חולת לב ולא קיבלו אותי לביטוח בריאות

ddaalliiaa

New member
אני חולת לב ולא קיבלו אותי לביטוח בריאות

אני חולת לב ולא קיבלו אותי לביטוח בריאות, איך אני מוצאת פתרון ? דליה

shaishai3

New member
אינני מומחה

אך בשיטוט באתרים של חברות הביטוח המובילות ראיתי שלפחות לחברה אחת יש ביטוח בריאות לחולי לב. אני הייתי מתייעץ עם סוכן שמכיר את הפוליסה ויכול לתת לך את חוות דעתו המקצועית בענין. המון בריאות שי

דן סלס

New member
ביטוח לחולי לב

דליה שלום אני שמח לבשר לך כי חברת כלל בריאות השיקה פוליסה ייחודית לחולי לב, אשר מאפשרת לראשונה לחולה לב לרכוש פוליסה אחרי שהוא חולה. לפוליסה קוראים אחריות ללב. להלן תקציר מאתר החברה: מי יכול לרכוש את הפוליסה ? אדם אשר סבל ו/או עבר אחד או יותר מהאירועים הבאים:  צנתור של העורקים הכליליים.  אוטם בשריר הלב.  ניתוח מעקפים.  מחלת כלי הדם הכליליים.  מחלה של מסתמי הלב.  לאחר ניתוח להחלפת מסתם בלב.  לאחר ניתוח לתיקון מום מולד ניתן לרכישה בגיל 39 עד 75 והביטוח עצמו נמשך לכל החיים ! הפוליסה כוללת את הכיסויים הבאים 1. תרופות לחולי לב שאינן כלולות בסל הבריאות במקרה של החמרה של מחלת לב: o דוגמאות לתרופות SIMDAX, INSPERA – לטיפול בחולי לב עם מחלת לב מתקדמת, תפקוד לבבי ירד ואי ספיקת לב. o תרופה היא חומר כימי או ביולוגי לטיפול, מניעת החמרה ומניעת הישנות. 2. ניתוחים פרטיים: כיסוי לניתוחים פרטיים עם אפשרות לבחירת המנתח , בית החולים והמועד הניתוחים המכוסים: o ניתוח להחלפה או תיקון מסתמי לב. o ניתוח באבי העורקים. o ניתוח מעקפי לב. o ניתוח לתיקון דלף. ההוצאות המכוסות - התייעצות לפני ניתוח, שכר מנתח, שכר רופא מרדים, דמי אשפוז, הוצאות בדיקה פתולוגית, שכר אח/ות לאחר ניתוח ועוד 3. השתלת לב בחו"ל: o זכאות על פי קביעת רופא מומחה בתחום o שיפוי בגין השתלת לב בחו"ל, כולל אשפוז מ- 30 יום לפני ההשתלה ועד 335 יום לאחריה. o ההוצאות המכוסות - הוצאות נלוות להשגת איבר, שימורו והעברתו למקום ההשתלה, הטסה רפואית מיוחדת לחו"ל, שהייה בחו"ל למבוטח ולמלווה אחד ועוד. 4. אביזרים רפואיים במקרה של החמרה של מחלת לב: o קוצבי לב שאינם בסל הבריאות כמו קוצב לב משולב דפברילטור o תומכנים שאינם בסל הבריאות כמו סטנט מצופה תרופה – סייפר

למעלה