אני חושבת שהבנתי מה הגורם שמשתנה בכל עונה

Nich92

New member
אני חושבת שהבנתי מה הגורם שמשתנה בכל עונה

עד עכשיו PSYCH הייתה סדרת משטרה שהיה אפשר להגדיר אותה לחלוטין בלי כל ספק כסדרת קומדיה. עכשיו, אחרי שראיתי את פרק 2 של העונה ה2 (עם הראש של הדינוזאור) אני כמעט בטוחה לגמרי שכדי לשמר את הרייטינג של התוכנית , היוצרים החליטו להוריד בכמות הצחוקים ולהוסיף קצת אקשן ומתח. הרי אין כמו קצת מתח כדי לרתק אותנו הצופים למסך (ראו פרק שון נורה בחשיכה עונה 4). מוזמנים להביע דעתכם ;)

riktal

New member
אני בהחלט מסכימה עם זה

אל תשכחי שלהבדיל מסדרות אחרות - PSYCH כל הזמן עוקבים אחרינו בפורום הרישמי - בודקים מה אנחנו רוצים ומה אנחנו אוהבים. יש לנו שם אפילו שרשורים של מה היינו רוצים לראות קורה בפרקים בעתיד. דבר נוסף - הם גודלים כל הזמן. הרשת מאוד מטפחת אותם ומאוד נותנת להם למצוא את דרכם והרייטינג שלהם מצדיק את זה כל הזמן. זה דבר גדול בעיני. אם היו לדוגמא ב-NBC כבר מזמן היו מבטלים אותם, אבל USA NETWORK אוהבת אותם מאוד ועכשיו כשהם סדרת הדגל שלה - היא מרשה להם אפילו הרבה יותר ממקודם. אני, בכל אופן, מאוד אוהבת את השינויים שהם עשו. העונה הרביעית היא הכי אהובה עלי (הקודמת היתה העונה השלישית) ואני מרוצה כמעט מכל פרק בה. את העונה הראשונה אני הכי פחות אוהבת, דרך אגב (מבלבד הפיילוט ותחרות איות).

למעלה