אני חושב שמגיע מזל טוב

מצב
הנושא נעול.

ס מ י ש

New member
גם עבדכם הנאמן שנמצא כבר תקופה

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
המון מזל טוב לכם ושוב אבקש את סליחתכם על שנבצר ממני להשתתף באירוע, בשמי ובשם חברי הפורום אני רוצה לאחל לכם כל טוב, המון אושר וכמובן גם עושר
ואני כבר מחכה לשמוע על יורש לארכיון
מזל טוב!
ארוכה מעבר לים ומצליח להכנס לכאן רק לעיתים רחוקות מאחל מזל טוב לכל החוגגים את נישואיהם ואת יום הולדתם.
.בינתיים אנחנו נמצאים באוסטרליה ויתכן שנשאר לעוד תקופה ארוכה בגלל כל מיני ענייני משפחה. תשמרו על עצמכם שם בארץ ומקווה להתראות בקרוב.

יונתן32

New member
מזל טוב

ארוכה מעבר לים ומצליח להכנס לכאן רק לעיתים רחוקות מאחל מזל טוב לכל החוגגים את נישואיהם ואת יום הולדתם.
.בינתיים אנחנו נמצאים באוסטרליה ויתכן שנשאר לעוד תקופה ארוכה בגלל כל מיני ענייני משפחה. תשמרו על עצמכם שם בארץ ומקווה להתראות בקרוב.
מזל טוב

ה דרומי

New member
יאללה סמיש תחזרו כבר ל../images/Emo104.gif ../images/Emo140.gif

יאללה סמיש תחזרו כבר ל

מזל טוב לאביה ולציפי

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
המון מזל טוב לכם ושוב אבקש את סליחתכם על שנבצר ממני להשתתף באירוע, בשמי ובשם חברי הפורום אני רוצה לאחל לכם כל טוב, המון אושר וכמובן גם עושר
מזל טוב!
מזל טוב לאביה ולציפי
מי יתן שתדעו רק רגעים יפים וטובים ויחד תמשיכו את מורשת אהבת התח"צ. ואם יורשה לי - מילה לציפי: תחזיקי את הדוקטור קצר ואל תתני לו להתעצבן מכל שטות! בהצלחה בדרככם החדשה בחיים. שלכם, אנדי רדולסקו

../images/Emo6.gif מעכשיו אני שפן ! ../images/Emo24.gif

מזל טוב לאביה ולציפי
מי יתן שתדעו רק רגעים יפים וטובים ויחד תמשיכו את מורשת אהבת התח"צ. ואם יורשה לי - מילה לציפי: תחזיקי את הדוקטור קצר ואל תתני לו להתעצבן מכל שטות! בהצלחה בדרככם החדשה בחיים. שלכם, אנדי רדולסקו
מעכשיו אני שפן !

טומי*

New member
../images/Emo49.gif לציפי ואביתר !

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
לציפי ואביתר !
אושר ועושר ובריאות טובה!

תודות לברכות

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
תודות לברכות
חברים יקרים! אני מנצלת הזדמנות זו כדי להודות לכולם על האיחולים הלבבים לקראת נישואינו. האמת שאלו התמונות הראשונות שלנו כחתן וכלה, וזה בהחלט מרגש. אז תודה רבה לצלם המוכשר שעכשיו פרסם בכל הארץ אפילו את אמא שלי. אז שיהיה רק טוב לכולם ונפגש בשמחות. שלכם בהוקרה רבה משפ' רייטר

ה דרומי

New member
גם לנו היה נחמד ויש לכם אוויר בעיר

תודות לברכות
חברים יקרים! אני מנצלת הזדמנות זו כדי להודות לכולם על האיחולים הלבבים לקראת נישואינו. האמת שאלו התמונות הראשונות שלנו כחתן וכלה, וזה בהחלט מרגש. אז תודה רבה לצלם המוכשר שעכשיו פרסם בכל הארץ אפילו את אמא שלי. אז שיהיה רק טוב לכולם ונפגש בשמחות. שלכם בהוקרה רבה משפ' רייטר
גם לנו היה נחמד ויש לכם אוויר בעיר
משהו תענוג. ושהיה לכם רק טוב ושתמיד תמיד היה לכם כיף ביחד. ולאביתר אני מצרף לך פרום ככה שהיה במעודפים. לשעת צרה

saar ganim

New member
../images/Emo49.gif לאביתר וציפי

תודות לברכות
לאביתר וציפי
מזל טוב ושהיה לכם הצלחה בהמשך החיים

../images/Emo49.gif גם ממני

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
גם ממני

JayZed

New member
מזל טוב מכל הלב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
מזל טוב מכל הלב

והנה רכב באמת ראוי להסיע את הזוג הצעיר..... (OC500F מרכב caetano הספרדי)

A r i e T

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif../images/Emo39.gif../images/Emo49.gif|יי

אני חושב שמגיע מזל טוב

לאביתר ולציפי רייטר
לרגל נישואיהם....
מזל טוב!
|יי
המון נחת ובריאות לזוג הטרי, בבית ובשטח עם המצלמה

מצב
הנושא נעול.
למעלה