אני חייב עזרה דחוווווווווףףףףףףףףףףףףף!!!!!

1האברכים

New member
אני חייב עזרה דחוווווווווףףףףףףףףףףףףף!!!!!

אז ככה, שלום לכם אני כמובן חדש כאן, אני חרדי נשוי שנה ו7 חודשים בערך, אני אוהב את אישתי, היא יפה משהו פחד, ואני אשכרה מת עליה.. אבל... בתחות יחסי המין אנחנו מסתבכים כבר מהלילה הראשון, א. אין לי קישוי טוב, יעני לא עומד לי, וזה לא תמיד זה בעיקר שאני לחוץ, כשאני כבר בפנים ואני מתחכך אני יכול להזיז עמוד חשמל עם האקדח שלי.. וזה הכול תלוי איך אנחנו מתחילים, אם הכל הולך בקלות ולא כואב לה, היא מצליחה להכניס אותי בזווית הנכונה, אז עומד לי כמו שצריך, אחת מב"ב שהלכנו אליה, הראתה לאשתי את הזווית המדויקת שלא כואבת ואמרה לי שכדאי לי להתחיל לקחת ויאגרה.. אני רועד מזה שאם בגיל 23 אני לוקח ויאגרה מה אני יעשה בגיל 35? יחבר מוטות קטנים ממתכת שיעמידו לי את שמוליק??? ב. אישתי לא הצליחה אפ' פעם אחת להנות מסקס, לפעמים כשהיא מתחככת עלי מבחוץ היא מגיעה כמעט לאורגזמה אבל תמיד היא אומרת לי שהיא מרגישה שהיא כמעט הגיעה לסוף אבל לא ממש לסוף. מישהו יכול להסביר לי מה זה ואיך מטפלים בזה? ג. והכי באסה שגם שהראו לאשתי את הזווית, לוקח לה שעה לכוון אותי לשם ועד אז אני רך כמו חמאה.. והבעיה הזאת היא שילוב של 2 הבעיות הנ"ל. אני יודע שהנושא הזה מאד מאד פסיכולוגי ולא רק פזיולוגי, אבל אם כל האנשים שדיברנו לא הצלחנו עדיין להגיע לתוצאה נורמלית. אודה לכם מאד אם תענו לי או תכתבו משהו יותר מרענן מהדברים ששמענו עד עכשיו תודה מראש אבי

הי אבי,

המצוקה של שניכם מאוד ברורה להיות זוג צעיר ואוהב אבל מתוסכל מחוסר יכולת לממש את הזוגיות והאהבה שלכם בדרכים שהוצעו לכם וכנראה לא מתאימות לכם. מה שאתם צריכים זה לא עצות או תנוחות איך להחדיר ללא כאב - זה לא עובד כך כי זה לא דבר טכני אלא מצב רגשי שיש לטפל בו. אם לא תלכו לטיפול רציני אצל מטפלת מינית אישתך תמיד תהיה בלחץ - שעובר אליך וגורם לך לאבד את הזקפה שלך ולה גורם למתח שגורם להחרפת הכאב לכיווץ שמגביר את הכאב והמתח וגם לחוסר יכולת לשחרר ולהתמסר לתחושות של הנאה. אתם בקושי נהנים מפרורים של הנאה חבל על הזמן שאתם מבזבזים אצל א/נשים שאינם מיומנים לטפל בכם. בכל בית חולים ישנה מרפאה לטיפול מיני - בדקו שיש במרפאה צוות רב מקצועי - גניקולוגית, פיזיוטרפיסטית מומחית לשרירי הנרתיק, ומטפלת מינית רצוי שתהיה גם פסיכיאטרית להתיעצות למרפאה כזו תפנו ותקבלו עזרה מקצועית ואז תעלו על דרך המלך. ככל שעובר הזמן ואתם צוברים תסכולים יהיה יותר קשה לתקן את הנזקים שאתם גורמים לעצמכם.

מצב שאפשר לפתור יחסית בקלות אך דורש טיפול

לא יודע מי זו ה"גאונה" מב"ב שהלכתם אליה אבל אני אחסוך לך את מה שאני חושב על מה שהיא אמרה לכם. זה כל כך טבעי שתהיו לחוצים אם יש לאישתך כאב ביחסים. זה שאתה מאבד זיקפה במצב הזה לא אומר שיש לך בעיות זיקפה ואתה גם לא צריך ויאגרה. זה רק אומר שאתה אוהב את אישתך ולא רוצה שיכאב לה. זה שיש מצבים בהם לא כואב לאישתך זה משהו מאוד מעודד להמשך. וזה לא קשור לזוית...... לכו למטפל/ת מינית, ממה שאתה מתאר סביר להניח שיהיה מדובר בטיפול קצר שיפתור את העניין ויביא אותכם לדרך המלך

כחרדית אנסה לעזור.

א. אני מקווה שאתם יודעים כי להתחיל גם לפי ההלכה אפשר בכל תנוחה וצורה. ב. אשתך נוטלת כדור כל שהוא? לסידור וסת/ מניעה? ג. אתם שומרים נידה? במשחק מקדים היא מתפתלת מהנאה?

avik1r

New member
שלום אבי....

שלום לך אבי... הנושא שלך מוכר אני יוכל לעזור לך ולהפנות אותך לגורם המתאים שאגב נעזרתי בו אמנם המחיר הוא די יקר אבל מניסיון הוא שווה.אם אתה מעונין בפרטים צור איתי קשר באמצעות המייל שלי ואני אשמח לעזור[email protected] .....אבי

למעלה