אני חננה וצריכה עזרה

אני חננה וצריכה עזרה

בערב ראש השנה ישבתי לי לטומי במירפסת ואני רואה בחור חמוד {מצא חן בעיני:)} הולך ברחוב השומם עם אביו {הוא החזן בבית כנסת} למחרת הייתי בבית כנסת עם אמא שלי והתפללנו ואני כל הזמן הבטתי לכיוון של הבחור הזה {אל תחשבו שלא התפללתי עשיתי כן} וביום רביע הבחור הבחין בי והסתכל בין לבין התפילות והיה לא כ"כ מרוכז הוא דיבר עם אחרים וזה והחטיף מבטים לכיווני הוא דתי וזה טוב הבעיה שהוא הבן של החזן {אנחנו לא מיכירים אותם} והוא מהצפון אני מהמרכז בנוגע לגיל שלו ניראה לי הוא בן 24 וחצי או 25 אני לא יודעת {זה מה שאימו אמרה לנו} בבית כנסת הזה סבא שלי הולךלהתפלל מידי יום בימו סיפרתי את זה לסבא וגם לסבתא בנתים אין תגובה:( באמת נידלקתי עליו הוא דתי הוא מתפללת ומצא חן בעיני מה עושים במצב כזה?

סליחה התכוונתי מתפלל

איך יוצרים קשר ממרחק? כי באמת בא לי להכיר אותו אודה לכל אלו שנותנים עצות וגם למי שלא תודה לכם בברכה אני

מתן4ל

New member
אגב, אני גם דתי ומהמרכז

אבל בן 27... בכל אופן זה היה בלי קשר |שורק| התשובה לשאלה שלך היא שתתקשרי אליו וזהו

אין לי את הנייד שלו

וכבר חלפו כמה ימים מהחג ואני מתבישת להתחיל אני מה אתה מציע חוץ מלהתקשר ולצאת פדחנית? שלא יחשוב שאני מתחילה איתו הרי הוא דתי וכך גם אני ניראה לי הוא בחור טוב סה"כ

מתן4ל

New member
אוי, זה מצב קשה...

יש לך 3 דברים לא טובים בסיפור הזה, את לא יודעת את המספר שלו, את מפחדת להתפדח מהשיחה, והשלישי הוא עניין רגשי שכזה שאין לי כח להתעסק איתו. מה שהייתי עושה זה ככה: הייתי מנסה מאוד להשיג את הטלפון (אולי דרך החזן אולי דרך אמא שלך אולי דרך החבר) וזוכר שיש סיכוי שאני יאבד אותו ויצטרך למצוא בחור אחר כדי לא להתאכזב קשה מדי (יש עוד חמודים בעולם). אם זה לא הצליח אז הייתי נח מהאכזבה ומחפש אחר. אם זה הצליח ומצאתי איכשהוא את המספר הייתי מבקש מחברה להתקשר אליו כי ככה אני פחות אתפדח - (אלא אם כן היה לי מספיק אומץ להתקשר בעצמי ואז זה עדיף). אני מקווה שעזרתי,

מה רע בזה שיחשוב שאת מתחילה איתו ?

לא תמיד הגבר חייב לרוץ אחרי הבחורה..

למעלה