אני יודעת שהפורום בקושי פעיל

אני יודעת שהפורום בקושי פעיל../images/Emo80.gif

ואנשים עוד לא ממש יודעים עליו... אבל מי שכן עוקב, יאללה תתחילו לשרשר שרשור הכרויות. אני אתחיל. אני מישל, בת 18 וחצי מבאר שבע. בוגרת מגמת ביולוגיה וחולה על המקצוע הזה. אני מקשרת כל דבר לביולוגיה, זה פשוט מדהים
. יש לי חבר כבר שלושה חודשים ואני חולה עליו, אה ואני מתגייסת עוד חודש
ספרו על עצמכם.

וִיקוּש

New member
היי ! אני פה על בסיס קבוע!

רעיון גאוני! אני ממש אוהבת ביולוגיה (חבל שהמורים שהיו לי לא משהו....) טוב, אז אני ויקי, סיימתי בית ספר ועכשיו מחקה לגיוס, גם אני מבאר שבע. למדתי ביולוגיה 5 יחידות וכשאמא שלי היתה בהריון (איתי) היא למדה ביולוגיה באונברסיטה, ככה שטכנית למדתי ביולוגיה עוד לפני שנולדתי
בהצלחה עם הפורום החדש!

sideshow

New member
שלום לכם

ומזל טוב לרגל פתיחת הפורום. שמי יובל, בן 19 מצפון הארץ. גם אני בוגר המגמה הביולוגית ותמיד אהבתי ללמוד את זה (והצלחתי לא רע בכלל). וכעת אני ממתין לגיוס לצבא. אני פעיל בפורום סימפסונים ופיוצ'רמה, ומגיע גם ל"לימודים ועוד" ומדי פעם ל"מתגייסים". אשתדל לבוא לחלוק איתכם את ידיעותי בביולוגיה.

shahar 18

New member
שלוום !

בתור אחד שסיים השנה (שנה שעברה ) 5 יח' ביולוגיה בציון 96 סופי ! רק שתדעו לכם שביולוגיה זה אחלה מקצוע שבעולם ! גם עשיתי ביוטכנולוגיה 5 יח' זה עוד יותר מגניב יום טוב

couger

New member
אוקיי אז ככה....

אני אסף בן 18 מהרצליה התחלתי י"ב לומד מגמת ביולוגיה 5 יחידות. עשיתי בגרות של יחידה וחצי עיוני שנה שעברה קיבלתי 100 אני יודע אני שחצן אבל מותר לי כל שאר הבגרויות שלי היו על הפנים

perrinat

New member
היי../images/Emo140.gif../images/Emo103.gif

אני רינת, 22, חדרה, בוגרת מגמת ביולוגיה. איך אהבתי את המקצוע הזה ואת השיעורים [ב-י"ב יותר, כי ב-י' י"א היה לי מורה מעצבן....] קיבלתי בבגרות 99. לאחר סיום התיכון "הזנחתי" את התחום הזה, אבל אני רוצה ללמוד משהו בתחום הזה באוניברסיטה.... למי שלומד ביולוגיה- שיהיה בהצלחה
זה מקצוע ממש כיפי ולא קשה

אילונוש

New member
היי ../images/Emo178.gif

שמי אילונה ואני בת 19 ואני ממש שמחה שנפתח פורום למקצוע הכי אהוב עליי
חבל שסיימתי כבר ללמוד (גם אני בוגרת 5 יח"ל ביולוגיה)
אבל לא משנה אני אשמח בכל זאת להיות כאן, הידד לפתיחת הפורום ומישל את מדליקה, כל הכבוד על היוזמה
(מכירה אותך מפורום סקס לנוער)

TsLiLuSHSH

New member
המממ היי ...

אני צליל מחיפה , עוד כ-4 חודשים בת 18, שמינסטית. לומדת במגמת ביולוגיה 5 יח"ל... אני יודעת שזה לא ממש מעניין מישהו אבל שנה שעברה לא למדנו כמעט כלום (אולי קצת ,אבל ממש קצת באקולוגיה) , מה שאומר שאנחנו בפיגוווור נוראי ... ואין לי מושג איך אני עוברת את הבגרות הזו בציון טוב (85 ומעלה).
שוטטתי קצת במאמרי הפורום ובאינטרנט בכלליות ולא מצאתי חומר שנראה לי שיעזור לי בהבנת החומר (שנלמד בהמשך השנה) . אווף!!! אני מקווה שאני לא אצטער שבחרתי במגמה הזו ... חראם על התעודת בגרות שלי, שהיא לא רעה עד עכשיו . אנשים , למישהו יש עיצה בשבילי ולא כמו: אל תדאגי, אתם עוד תלמדו את החומר ויהיה בסדר"
(זה לא הכי מעודד שבעולם, המורה כבר הודיעה לנו שיהיה לנו 3-4 ימי השלמה בפסח .... בעעע... מה היא חושבת עכשיו על פסחחחחח
ארררר)

AcesHigh

New member
זובי!../images/Emo4.gif

את רצינית?רק אקולוגיה? אם המורה לא תעשה את העבודה, אנחו נעשה את העבודה!

perrinat

New member
עצתי...../images/Emo103.gif

קראי את הספר ביולוגיה היום
הוא מעולה לדעתי
תקני ספר של שאלות ממבחני הבגרות בביולוגיה ותעברי על השאלות והתשובות. ושיהיה בהצלחה
שונאת מורים שלא מלמדים

TsLiLuSHSH

New member
כמה דברים ...

קודם כל, תודה שהגבתם
בשנה שעברה המורה שלנו לביולוגיה הייתה חדשה בבצפר, נו.. ואתם יכולים להבין מה קורה בכיתה כשיש מורה חדשה וצעירה... תוהו ובוהו. אבל מה שהיה -היה. זה שאנחנו בפיגור נוראי, אני יודעת. השאלה- מה לעשות ? אגב, אין לנו ספרי לימוד בביולוגיה (לפחות לא שראיתי עד עכשיו), וכעיקרון המורה שלנו השנה היא לא אותה המורה משנה שעברה (ב"ה), אלא מורה ותיקה מאוד ומנוסה. בשיעורים שלה יש שקט ואפשר ללמד. היא מורה מאוד טובה ואחראית , אבל בכל זאת, נראה לי תמוה שאין ספרי לימוד. מה הבעיה שיהיה לנו עוד כלי עזר ללמוד ממנו ? כשאאלתי את המורה על כך, היא אמרה שאני אסמך עליה שהיא תלמד אותנו כל מה שצריך. לא שמעתי על הספר "ביולוגיה היום" ... הוא כולל את כל הנושאים לבגרות ? איזה נושאים? הממממ מישהו השתמש בספר אנקורי של ביולוגיה כשהוא למד לבגרות? שמעתי שיש ספר אנקורי לביולוגיה אבל אין לי מושג אם הוא טוב או לא. שווה לקנות ? (נראה לי שכן, כי יהיו שם גם בגרויות מהשנים האחרונות ,לא? ) help me

וִיקוּש

New member
אני למדתי מהספר "ביולוגיה היום"

וגם מספר גנטיקה בצבע בורדו. בנוסף עברתי על השאלות שבספר "בחינות בגרות בביולוגיה" של לחמן (אורי יואל) וממה שהמורה שלנו הכתיב לנו, חבל שזרקתי הכל...

Liricooli

New member
לירון

15 עוד מעט. כיתה י'. הרצליה, אולי חמש יחידות, נראה עוד. לומד באוניברסיטה הפתוחה ביולוגיה,פיסיקה וכימיה, עשיתי כבר ביולוגיה כללית א', ועכשיו ב'. ונראה איך זה מתקדם. ואוהב להאזין לפרוג. לירון.

למעלה