;-) אני יודע מה עשית בקיץ האחרון באינטרנט ;-)

;-) אני יודע מה עשית בקיץ האחרון באינטרנט ;-)

שלום לכו-לם, ``אני יודע מה עשית בקיץ האחרון`` זה שם של סרט, שהוקרן בסוף השבוע האחרון בערוץ הסרטים. כשחושבים לעומק העניין שואלים: מי בכלל צריך את הסרט? בזמן שאת התסריט האמיתי לסרט המעודכן באמת, כתבתם בעצמכם בחודשי הקיץ האלה באינטרנט ישראל. אז מה באמת עשית הקיץ האחרון באינטרנט? ``מי? מה? אנחנו? שאנחנו נעשה משהו? מה פתאום! לא עשינו שום דבר...`` וזו בדיוק הבעיה, שלא עשיתם שום דבר. ומה שכן עשיתם... הו לה לה. אז אתם שם מאחורי המקלדת (כן, את/ה. אני מדבר אליך!) את הקליפות גרעינים שזרקתם כאן על הקרקע - לפח בבקשה (זה לא מגרש כדורגל כאן). את שפת השטותניקים שהתכתבם בה - תמחקו מהלקסיקון (זה לא שוק הכרמל פה). את ההשמצות והרכילויות המגעילות תעיפו מכאן לכל הרוחות (היום זה עליה/עליו, מחר זה עליכם!). ובקיצור - את כל הגועל נפש רפש שהתרוצץ פה באינטרנט ישראל בחודשיים האחרונים, מול העיניים שלנו, תקחו מכאן יחד אתכם ואל תחזירו. הא, לא! בלי תירוצים! לא רוצים לשמוע! ולפני שתהרסו גם את המקומות השפויים והנקיים, האחרונים שנותרו לנו באינטרנט ישראל (אם יש כאלה בכלל), אתם מוזמנים לקרוא ולהפנים. מה באמת הלך כאן כל הקיץ? איזה אתר אינטרנט עשה לנו את זה? איזו תוכנית טלוויזיה, שלא צפיתם בה, שילבה בקוליות ובחן רב את האינטרנט? ובכלל - איפה אנחנו שרדנו את הקיץ וממה התעלמו בכוונת תחילה. זאת התקשורת בראי הרשת, כתבה שלישית בסדרה. עכשיו, אחרי שעשינו קצת סדר בבלאגן, נדמה לי שאפשר להחזיר את אינטרנט ישראל למצב הצבירה הראוי. ואם זה לא יעזור, אולי האולימפיאדה תצליח להציל את המצב העגום (בהצלחה למשלחת ישראל). ו... תודה ר-ב-ה למאות אלפי הגולשים שבחרו באתר המכור לאינטרנט, מקום שני בתחרות ``אתר השנה``, ברכותינו לשאר הזוכים. כיף לשמוע, כיף לדעת, כיף לקרוא את התגובות שלכם וזה השכר האמיתי של האתר הזה. להת`, המכור לאינטרנט, קורא אותי נכון! (גם בקיץ הכי שטותניקי) http://www.addict.co.il _______________________________________________________ ``...אלימות, השפלה, גזענים לעלייה, ועוד ילד שפוחד לחזור הביתה. האימה, העיבה, קולות המלחמה ושנאת אחים שבכל יום גוברת... הזקנה מביכה, הם מתים פה מבושה, בקולם הם לוחשים ואת שותקת. עורי עור, עורי עור - מולדת אהובה, כי אנחנו עייפים מאוד, זקוקים למנוחה. עורי עור, עורי עור - מולדת אהובה, פעם בחיים אנו חיים, תתני קצת אהבה...`` / אביב גפן

למעלה