אני יודע שזה לא הפורום הכי מתאים

amit87

New member
אני יודע שזה לא הפורום הכי מתאים

אבל זה הפורום הכי קרוב שהגעתי אליו עם השאלה שלי... היום בשוק, יש נגן mp3 יותר חזק מהi-pod?

bumpymus

New member
השאלה שלך היא לא ממוקדת...

קבל כמה עובדות על האייפוד... 1. הוא הנגן הפופולרי ביותר 2. אין בו כפתורים בכלל!!! 3. הוא הקטן ביותר בליגה שלו (רללונטי לגדלים 15-20-40) לנגנים אחרים יש יתרונות אחרים... 1. מחירים עדיפים על האייפוד. 2. יותר מקום אחסון (ראיתי עד עכשיו עד 60 ג'יגה) 3. תמיכה באף אם. 4. תמיכה באותיות בעברית. תמקד את השאלה שלך ואנחנו נעזור לך

bumpymus

New member
דוגמה למתחרה באייפוד...

הנה נגן שחבר שלי קנה לעצמו... Creative Nomad 30 ג'יגה הוא קטן את הנגן בחצי מחיר ממה שאני קניתי את האייפוד 15 ג'יגה... (הוא קנה ב200 דולר) אבל הנגן הזה מסורבל יותר גדול יותר, כבד יותר, יש בו מיליון יציאות ומיליון כפתורים, אבל מצד שני הוא גדול יותר במקום וזמן הסוללה שלו רב יותר לאומת האייפוד שלמרות שאין בו כפתורים הגלישה בו יעילה ומהירה, הוא קטן יותר

amit87

New member
פשוט יש לי הזדמנות

אבא שלי נוסע להונג-קונג ושם הכל בגרושים אז יש לי הזדמנות, אני חושב חזק על האייפוד, בעיק אחרי ששמעתי בו כמה פעמים, רק אני לא בדיוק מכיר בחסרונות שלו ואני גם לא מכיר מכשירים אחרים. איזה מכשיר הוא "המילה האחרונה" בשוק כיום?

bumpymus

New member
שמע!!!

קודם כל לא ניראה לי שבהונג קונג מחירים יהיו יותר זולים, כי המחירים הם מחירים קבועים ע"י אפל. 2. אני מכיר את חלק מהמתחרים של האייפוד אבל אני מנוע מלפרט עליהם כי מנהל הפורום הזה יהרוג אותי
אז רק בשביל להיות פוליטיקלי קורקט צרפתי קישור, אם אתה מעוניין לראות במתחרים של האייפוד לך חפש בקישור למטה. אבל למרות שמנהל הפרום יהרוג אותי אני יגלה לך סוד, סוני מכריזה בקרוב מיני דיסק חדש, כל דיסק יהיה בגודל ג'יגה והמחיר של כל דיסק הוא 6.5 דולר, אולי זה יותר משתלם מהאייפוד בנתיים לא ראיתי שום אתר שמסביר על זה, אז כניראה שנגן הזה לא יצא בעתיד הקרוב (חצי שנה) עכשיו אני אזכיר לך את היתרונות היחודיים והבלתי מעורערים של האייפוד מול שאר הנגנים. 1. קטן במימדים, הכי קטן לליגה שלו (אני מדבר על הנגנים הלבנים 15- 20 -40 ג'יגה) 2. לנגן אין כפתורים בכלל!!! שום דבר לא נלחץ, הכל בטכנולוגיה כמו מגע מסך ולמרות שאין לנגן כפתורים ה"גלישה" בו היא והמעבר משיר לשיר היא מהירה ונוכה יותר מכל נגן אחר. 3. ממשק בלתי מעורער פשוט מהיר ומצויין. 4. המוצר הוא מותג וזה אולי תורם לפופולריות שלו (אולי לא בצדק) 5. יש לאייפוד תוספות מעניינות שכדי לשים לב אליהן... למרות שאני מנוע לספר על המתחרים, אני אזכיר בנוקודות אלו יתרונות תוכל למצוא בנגנים אחרים, אבל כפי שאמרתי לאף אחד מהמתחרים אין את היתרונות על הנקודות שהזכרתי למעלה... 1. ישנם נגנים בחצי מחיר (מינימום 200$ בדקתי) וכמות הדיסק הקשיח בפנים היא כפלוה (אותם נגנים בדרך כלל הם הרבה יותר גדולים ומסורבלים) 2. בדוק אפשרות לרדיו בנגן, חשוב! 3. תמיכה בעברית.

amit87

New member
תודה אחי

אני פשוט מחפש 10 ג'יגה, אני לא צריך יותר מזה, ואני לא מחפש דיסק קשיח נייד, אלא נגן mp3 נייד! וד"א בדוק שמחירים בהונג-קונג של מוצרי חשמל נמוכיםםםם

amit87

New member
בקשר לתמיכה בעברית

היא פשוט לא קיימת באייפוד!?!?? או שיש אפשרות והיא מסובכת...

amit87

New member
מה זה המיני אייפוד?

אתה יכול בבקשה להסביר לי מה זה (בקישור)

bumpymus

New member
המיני אייפוד

המיני אייפוד הוא האח החדש והצעיר ביותר שהצטרף למשפחת האייפודים... הוא רק הוכרז וכניראה שיגיע לארץ בחודשי הקיץ בלבד... מחירו זול מהאייפוד הסטנדרטי אך לא בהרבה (50 דולר הבדל) הוא קטן מהאייפוד והוא נועד להתחרות בשוק של נגני הפלש (256 מגהבייט) יש רק דגם אחד של המיני אייפוד, 4 ג'יגה והוא בה בשלל צבעים מזעזעים לדעתי... היתרונות שלו מול האייפוד. 1. המיני אייפוד עסוי ממתחת כלשהי, כניראה שזה נותן לזה עמידות בפני מכות וסריטות (בהשוואה לאייפוד) 2. הוא נועד לפעילות יותר ספורטיבית. 3. הוא זול מהאייפוד.

bumpymus

New member
תאורתית אין סיבה שלא תהיה תמיכה

האייפוד תומך בהמון שפות מלבד אנגלית, אז אין סיבה שהיא לא תתמוך בגרסותיאה העתידיות בעברית (אגב מידי פעם יוצאים עדכונים) היום לא מוכרים אייפוד 10 ג'יגה... אבל אם תוכל למצוא משומש או דגם משנה שעברה אני בטוח שתוכל למצוא אותם במחירים על הרצפה, בגלל שהמוצרים המעודנים של אפל המחירים שלהם קבועים, ברגע שיוצא עדכון, נשבר השליטה על המחיר. אני מאמין שיום אחד בעתיד יהיה עברית על האייפוד... כפי שידוע לי אף אחד לא הצליח להתקין "פירטית" עברית על האייפוד.

למעלה