אני יכול

אני יכול

סאב: אני יכול אני יכול, "יכול מה"?!לזרום פותח את הפה במקום מילים יוצא לי חום אני חם. הכי חם שיש היום חפש אותי בשוק אם תמצא תביא קרטון אחי אני חם לא סתם שורפות לך האוזניים תלחץ STOP רוץ מהר לשטוף את זה עם מיים אחד אחד שתיים בדיקה אחד שתיים אחד עזוב המיקרופון אצלי בידיים גם עם מילים ללא פזמון אני תמיד נשאר ראשון פתח עיתון השם סאב מצלצל כמו פעמון אני זה שעובר דרך החור באוזון חודר לכם לראש כמו כדורים חודרי שריון צולל אני צולל חזק כמו קמיקזי עם שילובים מטורפים כאילו בלזי ארזי אז ששואלים אותי איך תצא קדימה?! "המילים שלך פצצות יותר מהירושימה". אז יכול אני יכול?! "כן אתה יכול" הרי לעומק המילים שלי טיטאניק לא תצלול חיקויים מנסים ונושכים בי כמו מכס כל אחד נהיה כוכב אני נהיה השמש יוצא דופן בכל אופן. יוצא לי מדבר ב- CELLY "נשמע כמו רובוט" מה קורה לי מתוך הערפל כדאי להתרחק צוציק סאבלימינל שולט ברחובות כמו משה אופניק! רון שובל: אני יכול, לעלות, להגיע עד הרקיע אתן את הכל בכבוד להרוויח, עתיד מבטיח הצל: שוב גם אני יכול גם אני יכול את כל מי שנגדי כמו כלום לאכול יכול לגרום למלתעות להיות צמחוני אני יכול לגרום לחסה לטרוף ת´חקלאי אני יכול להתעלק על עלוקה להתקרצץ על קרציה ולתת לפחם לוהט כוויה יכול לגרום לצב לברוח מהבית ולהכניס את "כאמל ג´ו" ל "L.M LIGHT" אני חריף שממני אלכוהול משתכר. אני יכול ללמד גם את מקסימוב להמר יכול להרוס, לנפץ ת´חלונות של ביל גייטס אני יכול לתת תינוק למוצץ אני יכול להחזיר גם חזיר בתשובה אני יכול ללמד את דוקטור רות על אהבה יכול לתת לקב"ן 21 פטור אבל אני לא יכול לכבות ת´אור! סאב: אני יכול לפרוץ קדימה להמשיך ולגדול רק לעלות בחיים לא ליפול לצייר משפטים כאילו מכחול את הסגנון שלי היום, כבר המצאתי אתמול מימין או משמאל, עובר ככל מכשול אם אני בועט אז תאמינו שזה גול! מי יורה כדורים אני יורה במטול מכוון לפנים ומקפיץ ת´מיכלול יש לי קול עז כמו טרול סאב מחוספס לא רוצה לשיר SOUL היום בשביל הכסף עושים את הכל אפשר אפילו לראות MCS בביבי דול שמת מיליון מה? זה זול הכסף מתבזבז בין הידיים כמו חול אז למה לסבול ולעשות כלום רון שובל תן להם בווליום...! רון שובל: אני יכול, לעלות, להגיע עד הרקיע אתן את הכל בכבוד להרוויח, עתיד מבטיח

שיר ענק!

בין השירים הכי טובים בדיסק.... בעצם כל השירים שם מעולים (ילד רחוב הוא השיר הכיייייייי טוב!) :)

TkTk

New member
כ-ו-ל-ם לפה,מהר.../images/Emo103.gif

היי. לא יודעת אם ראיתם ת´הודעת-היכרות שלי, אבל למי שפיספס: אני תמר, בת 15.5, קיבוצניקית ג-א-ה מאיזור חיפה. היי!! טוב,הפורום הזה עוד ממש ממש בחיתוליו,ולכן אני חושבת שעדיף להעיר הערות עכשיו,ולא כשיהיה מאוחר מדי: כולנו מעריצים של סאב והצל. מי יותר,מי פחות,מי ותיק,מי יחסית חדש, מי מעריץ אמיתי,ומי פשוט הולך עם הזרם. כפי שאני רואה את זה, מטרת הפורום הוא לדבר על זה, להנות מזה - ואחד מהשני. המטרה שלו היא לא לראות מי גבר,ולמי יש יותר שירים של סאב והצל, או מי מכיר את כל המילים, כי באמת שזו לא המטרה, וגם אם יש לך כל שיר בעולם,ואתה יודע את כל המילים בע"פ - לא אומר שאתה מעריץ אמיתי. אז חבר´ה,אני אומרת: לפני שזה יהיה ככה, ונהפוך לפורום ´יואו-סאב-כל-כך-מגניביש-לי-את-כל-השירים-שלו-על-המחשב´, בואו נחזור למסלול הנכון... אז..... מי פה חייל אמיתי?!

TakTik

New member
בדיוק עכשיו אני ממש ברגע זה אני

מתרגש עד דמעות

למעלה