אני כבר לא יודעת לכתוב

noosh

New member
אני כבר לא יודעת לכתוב

זה הכל ניסיונות לשחזר. או טיוטות. או שניהם. ~ קח את המכחולים שלי קח את כל המילים תיצור את הכאב שלי תיצור את המחשבות שאני לא חושבת שאני רוצה שתחשוב בשבילי העייפות ממסה את הצבעים ומוהלת במים את האותיות שאני מחברת החושך חושף את כפות הרגליים הרוח מדגדגת בין האצבעות הם מלפפים את הלשונות וגוררים אותי למטה ואני מרגישה את הפחד מתהדק ואת החגורה נפתחת אני יודעת שרק עוד חור אחד ואני צונחת רק אתה יכול להציל אותי עכשיו רק אתה יכול לשחרר את המכחולים שלי החוצה לצבוע את השמים לפני שהם יבלעו הכל. רציתי לבקש ממך מוזיקה הצלחתי לבקש רק סליחה קח את השתיקה שלי ותן לה להתנגן בעדינות לפני השינה.

noosh

New member
these are the seasons of emotion

רק כשהגעת הבנתי כמה התגעגעתי. האהבה שלך היא דרך זכוכיות: השמשה של המכונית, או היד שלא הנחת על שלי אני משאירה אותן מלוכלכות כי אני מסוגלת לראות רק את ההשתקפות כשהיא קורסת פנימה בצורות שונות והאורות נמתחים מול העיניים ואתה כמעט ואני כמעט נוגעת. אתה תלך ותשאיר אותי עם כל האבק הזה לנשום לא נתת לי כלום מלבד רגעים של הטמעות מוחלטת השארת את עצמך בחוץ והנחת לי לספוג אותך פנימה. אני אתן לך הכל ואתה תיקח ממני את הרעש ואת האור ותשאיר אותי צמאה ושותקת. (אני גם ככה לא יכולה למחוק, אז עוד קצת טיוטות שישארו טיוטות. ואולי אלו עבודות שחרור, כמו שאהבתי לכנות אותן מדי פעם).

למעלה