אני כל כך עייפה

אני כל כך עייפה

רק רוצה לישון ולישון כל הזמן. אף אחד עוד לא יודע, ואני גם לא רוצה שאף אחד יידע, אז אני מתרצת את זה בכך שכנראה יש לי איזה וירוס... כבר יומיים של חג שהדבר היחיד שעשיתי בהם הוא לישון. קמה באחת עשרה בבוקר, ערה שעתיים וחוזרת לישון... לא זוכרת עייפות כזו בעבר. אני רק מקווה שההריון תקין, עדיין לא נבדקתי, אפילו לא US. אני מעדיפה להמתין עד שניתן יהיה לראות בבירור, לא רוצה להתמודד עם עוד אכזבה.

רונה 4

New member
נשמע כאילו העובר הזה

גדל בקצב מסחרר. כל סימן עייפות כזה הוא רק לטובה. אני בטוחה שההריון תקין ושהכל בסדר, זה נורמלי לחלוטין מה שאת מרגישה וזה קורה לי עד עכשיו (שבוע 22.5).

מזל החג יצר "חלון הזדמנויות" למנוחה

בעקרון, אני חושבת שעייפות היא סימן נפלא, בבחינת "צרות טובות" של הריון. מאחלת לך רק צרות כאלה. תנוחי כל עוד אפשר לצבור מנוחה. אני מהמרת כי יש בעייפות גם ביטוי לעייפות הנפש ולקושי להשאיר הכל סודי, אבל מניחה שזה משהו שיפתר עם הזמן, ככל שההריון יתקדם בנתיב הטוב. בהצלחה

דווקא לי עייפות נראית כסימן טוב

לההריון הכי תקין ונורמלי שיכול להיות. אם את צורכת שעות שינה כאלו, כנראה שהגוף שלך זקוק להם, תנוחי לך . והשנה הזו תהיה הפתח הטוב לשנים הבאות. שתהיה לך שנה נפלאה

happy

New member
מוכר כל כך

העיפות הזאת היא חלק בלתי נפרד מההריון. אני עד שבוע 15 ישנתי בכל דקה ביום שהיה אפשר. אם היתי יכולה היתי נרדמת בשירותים בעבודה. אני חושבת שהעיפות יכולה להוות סימן טוב להריון בכל מקרה אל תתרגשי מזה ואם את עיפה אז תישני. מחזיקה אצבעות US יהיה תקין שנה טובה

בנצ100

New member
אז תשני...

כמה שאפשר. הבחור הרי יודע, ויכול לעזור עם הבית (נכון?) ובעבודה קצת לא נעים, אבל אני מקווה שהאנרגיה עושה את שלה ואת מצליחה לתפקד. וכן - לישון לישון - דרך מעולה לצבור אנרגיות, לשחרר מחשבות קשות, לטפח תקוות חיוביות. אז תגנבי את כל הזמן שתוכלי בשביל זה, מגיע לך! מחזיקה אצבעות חזק חזק!

פשוט תשני../images/Emo1.gif- אל תתנצלי לאף אחד

אני הרגשתי בשלושה חודשים הראשונים כל הזמן כאילו בג'ט לג- עייפות נוראית, זה עבר וכעת יש לי הרגשה שזה חוזר. הבעיה היא שיש עוד ילדים בבית ואין את הפריוולגייה של לישון מתי שבא....

אז ישנתי וישנתי...

ואחרי שקמתי.... ישנתי עוד קצת... והיום סוף סוף החלטתי שהגיע הזמן לצאת מהמערה (סליחה, מהבית). הלכתי עם חברים לים ועכשיו אני מותשת. ופתאום, מתגנבת לה הרגשה מעט לא נוחה, התחלה של כעין כאב, כאילו שמתחילה לי דלקת בדרכי השתן, אני לא יודעת אם זה זה או לא, ואיך אפשר לבדוק עכשיו בכלל? ומחר בבוקר אני חייבת להיות בעבודה, אין מצב שאאחר, ואני חוששת להגיע למצב של דלקת רצינית. ובכלל, מותר אנטיביוטיקה בשלב כזה של הריון? (שבוע 7 כנראה). זכור לי מהעבר שהשתמשתי בכדורי "סדורל" כשהגעתי לכאב בלתי נסבל, האם זה מותר? אני מקווה שלא אגיע לזה ואין דלקת ושום כלום, אבל פוחדת כל כך.

Tנקר בל

New member
חייבים לטפל בדלקת בדרכי השתן בהריון

תנסי לקבל הפניה לבדיקת שתן ולבדוק את זה. אסור להזניח דלקות בדרכי השתן בהריון.

niritcat

New member
מותר אנטיביוטיקה. לא כל סוג, אבל

בהחלט יש סוגים שאין איתם בעיה בהריון.

אם יש דלקת חייבים אנטיביוטיקה!

זה מותר ואף הכרחי. כדי למזער את נזקי האנטיביוטיקה, קחי פרוביוטיקה או אכלי יורוגט ביו. תרגישי טוב!

tali00

New member
העייפות

היא סימפטום טבעי במהלך הריון ובעיקר בתחילתו (אצל רובנו). לפעמים יש לו סיבה כמו המוגלובין נמוך שאז לוקחים ברזל, או לחץ דם נמוך (שלא נראה לי שיש מה לעשות, אך אם זה לח"ד נמוך זה עובר די מהר) לפעמים חוסר בויטמין B12 ולפעמים סתם כדי שתדעי שמשהו שונה... בד"כ ההרגשה משתפרת בסוף השליש הראשון, אז מאחלת לך המשך תקין.

למעלה