אני כנראה לא יפה כמו שאני חושבת

קיפולים

New member
"מכירים אותי פה"

פעם היתה לי תמונה, אבל אז ישבתי מול מישהו בפגישת עבודה והוא ישר זיהה אותי. הרגשתי מאד לא משוחררת. אני נחשבת לאשה נאה, באמת. רק שאתמול משהו התערער בי... תודה

זה אולי קצת מביך

אבל זה לא פשע להיות פנויה ולחפש זוגיות לא?
מה גם שהיום רוב הפנויים נעזרים באתרי ההכרויות. אני בטוחה שאם זה שישבת מולו היה פנוי גם אותו היית פוגשת באחד האתרים..

cheshire9

New member
פוגש לא מעט

אנשים שאני מכיר באתרי הכרויות ... ולהפך - פוגש בחיים אנשים שראיתי בנט. אין בזה שום דבר מביך - אפילו נחמד. כבר אמרתי לא פעם : "ראיתי אותך בנט - תמונה יפה". וזה היה מצחיק ונחמד לשני הצדדים .......

את...ו90 אחוז מהנשים ככה

מסתכל בתמונות ובקטגוריית המראה אתן רושמות מצויין.... חושב שרוב הנשים חושבות שמגיע להן רוברט רדפורד קטן רק שלהן ובעצם פאריד אל-אטראש טוב מידי בקיצור ביום שתפנימו...שמשיכה שבאה מהראש טובה יותר חזקה יותר רק אז תהיו בכיוון הנכון.

tunalover

New member
אני דווקא ממש לא מסכימה איתך טלה

אני חושבת שחייב להיות איזה שהוא קליק במראה. לא חייב להיות בשניה הראשונה כי משיכה היא לא רק מתמונה של בן אדם. יכול להיות מצב שתראה תמונה וזה יראה בסדר ואחר כך בשילוב של תנועות גוף, תחושת בטן, תנועות פנים וכ"וץץ זה יהיה ממש לא זה. לי קרו שני המצבים: 1) מישהו לא נראה לי כל כך בתמונה ובכל זאת נפגשנו ויצאתי מהפגישה הראשונה במחשבה שהוא מושך לאללה 2) מישהו בתמונה נראה לי די טוב וכשנפגשנו ידעתי כמעט מיד שזה לא זה המשפט שאני הכי אוהבת הוא: זבל של אדם אחד הוא אוצר של אדם אחר לא כולנו בעלי אותו טעם ומישהי/ו יכולים להיות מכוערים בעייני מישהי/ו ומדהימים בעייני אחר/ת למזלינו

למעלה