אני לא אוהבת את שני.

שרי48

Active member
ההתנהגות שלה בלתי נסבלת, מתנשאת. טון הדיבור שלה נוראי. היא מזויפת לגמרי, אלימה מילולית, מאיימת. השתן (הזכיה שלה) בהחלט עלה לראש.
שני, תרדי מהאולימפוס ומיד, אין לך שום סיבה להיות שם.

שרי48

Active member
ההתנהגות שלה בלתי נסבלת, מתנשאת. טון הדיבור שלה נוראי. היא מזויפת לגמרי, אלימה מילולית, מאיימת. השתן (הזכיה שלה) בהחלט עלה לראש.
למה זה לא מפתיע:
"מתמודדת "המירוץ למיליון" נגד שוטר התנועה: שני אלון, משתתפת בעונת האולסטאר של הריאליטי "המירוץ למיליון" ברשת 13, נעצרה הבוקר (שני) על ידי שוטר תנועה.
על פי הסטורי שהעלתה אלון, השוטר רצה לתת לה דו"ח של 250 שקל, אבל העלה את הסכום ל-500 שקל בטענה לגזענות. השוטר לא קיבל את טענותיה ובין השניים מתפתחת מריבה קולנית מאוד.
"בחיים לא חשבתי שאגיד את זה אבל היום חוויתי גזענות", מסרה שני. "פשוט גזענות בוטה ודוחה מצד שוטר שאמרתי לו שאני מסכימה אבל ברגע ששאלתי למה הוא נותן לי את הדו"ח הוא החליט שלא מתאים לו שאני שואלת שאלות".
המקרה הזה, מזכיר את המריבה המפורסמת של ליהיא גרינר עם השוטר "התימני". בדומה למקרה ההוא, תיעוד המריבה המלא הועלה לסטורי של אלון.
התקרית הזו הסתיימה בדו״ח של 500 שקלים ו-8 נקודות.
ממשטרת ישראל נמסרה התגובה: "במהלך פעילות אכיפת תנועה כנגד עבירות מסכנות חיים, הבחינו השוטרים ברכב המבצע עבירות תנועה של חציית קו הפרדה רצוף. השוטרים סימנו לרכב לעצור והשוטר הסביר לנהגת כי ירשם לה דו״ח תנועה בגין העבירה המסוכנת שביצעה. בתגובה הנהגת התלהמה, החלה לצעוק ולגדף את השוטר באופן פסול. בנוסף במקום לקחת אחריות על מעשיה ולהצר עליהם, היא בחרה להכפיש את השוטר ברשתות החברתיות ועשתה לו שיימינג מכוער שראוי לכל גנאי. השוטר רשם לנהגת את הדו"ח כחוק ושחרר אותה לדרכה.
הכתבה ב"ישראל היום"

מעניין לראות שהעונה, לעצור שניה לקנות משהו עלה לשי ושני במקום שלהם. זה משהו שבעונה הקודמת שלהם הם היו עושים די הרבה, אבל בעונה הקודמת שלהם פחות זוגות באו להתחרות.

שרי48

Active member
קובי וטליה, (אני יודעת שזה קובי, בעיקר) אני כל כך שמחה לראות שאתם פה, איתנו בפורום. אתם תורמים המון ואתם הייתם כל כך איכותיים וכל כך נהניתי לצפות בכם ושמחתי שזכיתם. תישארו איתנו עד הסוף. דעתכם חשובה לי. חג שמח ושנה טובה.

למעלה