אני לא יודע אם זה קשור לפורום אבל

בן ספר

New member
אני לא יודע אם זה קשור לפורום אבל

אתם יודעים אני מרגיש מוזר עם עצמי.... כבר איזה חודשים שלוש אנשים מדברים איתי מספרים לי סיפורים ואני מוצא את עצמי שזה לא מעניין אותי ביכלל סתומרת שום דבר כזה לא מעניין אותי אני סתם עושה לבן אדם כן כן כאילו אני מקשיב לו ואני ביכלל לא יודע על מה הוא מדבר..... כדאי להיפטר ממנו וזה לא לסתם , אלא לחברים קרובים ידידות משפחה. אין לי כוח כזה להקשיב לסיפורים והסברים זה לא מעניין אותי כזה...

happens to the best of us

אני מניחה שזה יעבור, אבל אני לא ממש יודעת. אני מכירה את זה אבל. שאין לך כח שאנשים יזיינו לך את השכל. שמענין אותך רק דברים מסוימים שענינו אותך מאז ומתמיד... אני חושבת שזה יעבור.

בן ספר

New member
זה מגיע לרמות....

שפשוט סיפורים של אנשים ושאלות של אנשים לא מענינים אותי ממש... כאליו פאקקקק...אני אומר להם כן כן כן סתם מחייך אליהם ובלב אני כזה אומר לעצמי מה נסגר איתי מה אני אומר כן כן שיפסיק לדבר כבר הוא לא מעניין אותי אני מרגיש כזה בבועה אחרת הוא \ היא מדברים איתי ואנ י חושב על דברים אחרים אני לא מרוכז ביכלל.... זה מגיע לרמות גבוהות אני מרגיש בבועה כזה כמו אחרי סמים

בזבזבז

New member
:)זה קוה לכולם, נכון

והכי טוב שאני יכול להגיד לך זה לאפשר לזה לקרות בלי "לריב" עם עצמך, כי כשמערבים עצבים זה מתחיל לפגוע בך. אני יכול להבטיח לך שזה עובר, זה תקופה כזותי, שאין סבלנות לאף אחד כי מגלים כל מיני דברים חדשים בתוך עצמנו וכשמקטלגים אותם, אז הכל נהיה יותר נוח וזורם. תקופות כאלה יש לכולם.תהנה מזה. תודה מבז.:)

בן ספר

New member
כן כן... בזבזבז...

אמרת א זה יפה "סבלנות לאף אחד כי מגלים כל מיני דברים חדשים בתוך עצמנו וכשמקטלגים אותם" באמת אין לי סבלנות לאף אחד כזה נהייה קר עם ההקשבה שלי לגבי אנשים..... מרגיש כזה לא קשור אליהם מה הם רוצים ממני

ל-בן ספר !

דאגתי לקרוא את תחושותיך. אם תחושותיך אלה גורמות לך סבל ומפריעות לך - אזי אולי כדאי לך לפנות לייעוץ. אין סיבה שתמשיך לסבול כאשר אתה יכול להיעזר ולשפר את חייך. בברכת טוב, פרי מגדים

בן ספר

New member
ל - פרי מגדים

אני לא צריך שום ייעוץ . סתם באתי לכתוב כאן מה אני מרגיש... עברתי דברים יותר מסבוכים שעברתי אותם לבד בכוחות עצמי

ל- בן ספר

היות שניסיתי להזדהות עם רגשותיך והעמדתי את עצמי לרגע במקומך, חרדתי מהרגשת הניתוק שעברה עלי באותו הרגע. אך אם עברת דברים עוד יותר סבוכים בכוחות עצמך, זה מראה שיש לך הרבה כוחות פנימיים ושתעבור גם את התקופה הזאת ותצא ממנה עוד יותר מחוזק ממה שהיית. ("מה שלא שובר אותי - רק מחזק אותי").

itayk99

New member
כנס לפה גבר.. גם לי הייתה בעיה כזאת

יווו יש לך בדיוק אותה בעיה שיש גם לי. אתה יוצא למפגשים וכו' כולם מספרים לך סיפורים מה היה אתה שואל אותם כל מיני שאלות ולא ממש מעניין אותך התשובות. אתה מחייך אליהם עונה כן כן והולך. למה אתה לא אומר להם להפסיק לזיין ת'שכל? כי אתה מפחד שהם יפגעו. העיקר זה לעבוד חכם. זה מה שאני עושה אני מקווה שתיקח מזה משהו: קורה לי הרבה שאנשים מתחילים לספר לי סיפורים על המשפחה שלהם, על המורים שלהם והשד יודע על מה עוד. רוב הפעמים הסיפורים עצמם לא כל כך מעניינים אותי, אבל אני לא יענה כמו רובוט: כן כן. מתעניינים קצת שואלים מה קרה פה, מה קרה שם. ואז שבאמת תצטרך איזה סיפור טוב או עזרה הם ישמחו לעזור לך. אני לא חסיד של משפטי מוסר, אבל יש משפט שמתאר את זה כל כך טוב: תתעניין באנשים, והם יתעניינו בך. אבל אם זה ממש מפריע לך אתה יכול להגיד מה אתה חושב בלי צביעות (צריך הרבה אומץ) תגיד לו בעדינות שאין לך כוח לשמוע אותו.ותאמין לי שאחרי זה, הוא יעריך אותך הרבה יותר מאשר אם תקשיב לו בחצי אוזן: "כן, כן". גם לאנשים אחרים יש שכל. בתקווה שעזרתי...

למעלה