אני לא מצביע ש"ס יותר.- כנסו!

rocky1003

New member
אני לא מצביע ש"ס יותר.- כנסו!

הסיבה היא פשוטה מאוד. במשך שנים ש"ס אומרת שהיא תדאג לחלשים ולחברות החלשות. קצבאות וכו'
בפועל היא דואגת רק לחרדים והיא ממש לא דואגת לשאר האוכלסיה ואפילו אריה דרעי הצדיק זאת ואמר שש"ס לא עשתה מספיק. על כן אני לא יצביע להם יותר. נתתי כבר 12 שנה רק ש"ס אומנם זה רק קול אחד. אבל גם משהו.

דבר שני מה שעשה כחלון למען העם- פי 7 מש"ס . כחלון הוזיל לי ולמשפחתי את ההוצאות על תקשורת משולבת(טלפון,פלאפון, אינטרנט, טלווזיה) בסביבות 1200 שח בחודש . זה תרומה לחברה. זה חסכון . בגלל זה אני מעריך את כחלון.
מה עשתה ש"ס למען השכבות החלשות? נאדה.

Bragi Boddason

New member
היית צריך שנים עבור ההבנה הזאת?

בחור חכם.

הדבק היחידי שש''ס עשתה היה להכניס שיח גזעני, שוביניסטי, הומופובי (שבכל מדינה מתוקנת היה זוכה לגינוי מקיר לקיר) לתוך הפוליטיקה.

הדבר היחידי שיצא ממנה שהוא טוב הוא הברברת הנצחית של הרבובדיה. הקשקושים הנצחיים שלו הם בידור נהדר בעודני לועס סנדוויץ' בייקון וגבינה. צריך לתת לו תוכנית רדיו, בחיי.

profil3

New member
מזכיר לך שי שהתחיל במהפכה בתקשורת היה

אריאל אטיאס כשהיה שר התקשורת..
כחלון בא אחריו והמשיך את שהתחיל...

dogwomen

New member
אטיאס התחיל לדבר, כחלון התחיל לעשות

יחי ההבדל הקטן

אתי ב10

New member
כן נכון

אך אם לא היו מעלים את הרעיון בכלל אף אחד לא היה מתייחס לזה.
הרי שנים שתקנו ולא עשינו כלום בנדון
ברוך השם שנעשה...
מה שמדהים כמה שירד המחיר שלהם הם עדיין מרוויחים...
יפה לא...

dogwomen

New member
אני אמרתי את מה שהוא אמר לפניו

וכך גם רבים מהציבור, אטיאס רק חזר על זה כמו תוכי ואין שום קשר למה שכחלון עשה, כחלון לא טיפש, הוא לא צריך את עזרתו של אטיאס כדי להבין אילו דברים צריך לשנות

rocky1003

New member
וואלה צודק. הבדל עצום! שיבורך כחלון

זימבר את חברות הסלולר המרושעות. שהיו עושקות אנשים ומי שלא היה משלם להם -פותחים לו תיקים בהוצל"פ ועושים עליו רווחים

ש''ס עוזרים לערבים

כי הם בעד קיצבאות ילדים שגם ערבים נהנים מהם וכך הערבים מתרבים חופשי על חשבונינו
ויוצרים מדינה דו לאומית.

למעלה