אני לא סובל אותה אבל אסור לדבר עליה בצורה כזאת

dory30

Well-known member
ללמדך את רמתם של מתנגדי החיסונים הקיצוניים (כמובן לא כולם).
הבעיה היא שזה חוצה מפלגות ומראה על טמטום. אגב, התחסנתי אתמול בפעם השנייה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הבעיה היא שזה חוצה מפלגות ומראה על טמטום. אגב, התחסנתי אתמול בפעם השנייה.
לא, זה לא מראה על טמטום, אלא על חרדתיות מפני כפיית חיסונים וכשנוגעים ללביאה בגורים שלה, היא לא בוחלת בכל אמצעי בשביל להגן על גוריה.
בינתיים, למרות זה שמעליך, שהצהיר שלא תהיה חובת חיסונים, מקומות עבודה התחילו לכפות חיסונים, קרי כפיית חיסונים לכל דבר (n)
לא קראתי את הכתבה והסתפקתי בכותרת, אך אני מניח שזה בגלל שרוצים חודש הבא לחסן ילדים בני 12-16 כניסוי עבור פייזר, דבר שמחריד ולמרות שאין מקום להשוואה בניסויים שנעשו ביהודים בתקופת השואה ע"י דר' מנגלה, זה קצת מזכיר ונראה לי שבשל כך, ההשוואה להיטלר.

כוכבית מצויה

Well-known member
לא, זה לא מראה על טמטום, אלא על חרדתיות מפני כפיית חיסונים וכשנוגעים ללביאה בגורים שלה, היא לא בוחלת בכל אמצעי בשביל להגן על גוריה.
בינתיים, למרות זה שמעליך, שהצהיר שלא תהיה חובת חיסונים, מקומות עבודה התחילו לכפות חיסונים, קרי כפיית חיסונים לכל דבר (n)
לא קראתי את הכתבה והסתפקתי בכותרת, אך אני מניח שזה בגלל שרוצים חודש הבא לחסן ילדים בני 12-16 כניסוי עבור פייזר, דבר שמחריד ולמרות שאין מקום להשוואה בניסויים שנעשו ביהודים בתקופת השואה ע"י דר' מנגלה, זה קצת מזכיר ונראה לי שבשל כך, ההשוואה להיטלר.
צודק לא טמטום, אלימות.
ובינתיים למרות דבריך מקום עבודה לא יכול לכפות חיסונים, כמו בכל חוק יש גם עבריינים...
מי הם אחא שרוצים לחסן בני 12-16 בחודש הבא? פייזר צופה שיהיו תוצאות ניסוי רק במאי.

דיברגנט חדש

Well-known member
וזה, בניגוד לעיוותים/סילופים שלו, בדיוק מה שטען ההוא שלמעלה :). כאמור, כל הדברים כאן מלמדים משהו על רמת המתנגדים...
מה לעשות שיש אנשים שספקנות היא לא מילה זרה להם, אוהבים לחקור וללמוד את הנושא ולא נותנים למישהו להאכיל אותם בכל לוקש, מצטטים אותו על עיוור מבלי להבין כלום מהחיים שלהם.
אני מרחם על אנשים מסוג זה, שהם כמו דגים מתים, שוחים עם הזרם.
תמשיך לדקלם ולהיות התוכי הדובר שלהם, אך לפחות תועיל להיות עם יושרה מינימלית ולא לשנות פזמון על כל שינוי שמכתיבים לך.
כמו למשל, שלא הסכמת לסגור שכונות חרדיות בטענה שזה לא יעיל כי צריך לסגור את כולם אך אין לך בעיה עכשיו לאפשר את התו הירוק שהוא על אותו עיקרון.
דבר נוסף, טענת שאם מישהו הולך לשירותים במסעדה, הוא לא מסוכן כי אין בעיה להיות במחיצתו בשהות של פחות מ15-20 דקות באותו מקום סגור, אז אם זה היה כך, למה בהליכה מחייבים מסכה כאשר מפגש שלך עם מישהו הוא פחות מ-5 שניות?
בקיצור, חוסר יושרה מינימלי, טיפשות למהדרין ועוד, אלו הם התכונות של המושתלי מוח.

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
מה לעשות שי אנשים שספקנות היא לא מילה זרה להם, אוהבים לחקור וללמוד את הנושא ולא נותנים למישהו להאכיל אותם בכל לוקש, מצטטים אותו על עיוור מבלי להבין כלום מהחיים שלהם.
אני מרחם על אנשים מסוג זה, שהם כמו דגים מתים, שוחים עם הזרם.
מצוין. שמחתי לקרוא. לא שיש לזה קשר כלשהו ואפילו מרוחק למה שכתבתי, אבל בינינו, לזה גם לא היה ניתן לצפות הרי :).

שורה תחתונה (לא אקרא עוד את תגובותיך בתת-השרשור הזה כמו שגם לא קראתי את המשך דבריך בפוסט הזה): אין לי מה להוסיף על מה שכתבתי למעלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
מצוין. שמחתי לקרוא. לא שיש לזה קשר כלשהו ואפילו מרוחק למה שכתבתי, אבל בינינו, לזה גם לא היה ניתן לצפות הרי :).

שורה תחתונה (לא אקרא עוד את תגובותיך בתת-השרשור הזה כמו שגם לא קראתי את המשך דבריך בפוסט הזה): אין לי מה להוסיף על מה שכתבתי למעלה.
גם לי אין מה להוסיף על מה שציטטת בהכנעה |נחמה|

דיברגנט חדש

Well-known member
צודק לא טמטום, אלימות.
כשמביאים מישהו לקצה, אין לדעת איך יגיב ולראיה יש לך את הסידרה השוטרים שהסתיימה אתמול שמבוססת על מקרה אמיתי.
כפי שכתבתי ואחזור על כך, "כשנוגעים ללביאה בגורים שלה, היא לא בוחלת בכל אמצעי בשביל להגן על גוריה."
ובינתיים למרות דבריך מקום עבודה לא יכול לכפות חיסונים, כמו בכל חוק יש גם עבריינים...
עובדה שזה נעשה ואני לא מדבר איתך על מקום פרטי, אלא על מקום שיש לו יועץ משפטי.
מי הם אחא שרוצים לחסן בני 12-16 בחודש הבא? פייזר צופה שיהיו תוצאות ניסוי רק במאי.
אני מוזן מהחדשות בדיוק כמוך, בהתחלה דובר על יוני-יולי והשבוע כבר דיברו על אפריל-מאי ואיך שהריצת עמוק מתרחשת כאן, לא אתפלא אם זה אפילו יתחיל החודש :(

נערך לאחרונה ב:

כוכבית מצויה

Well-known member
כשמביאים מישהו לקצה, אין לדעת איך יגיב ולראיה יש לך את הסידרה השוטרים שהסתיימה אתמול שמבוססת על מקרה אמיתי.
כפי שכתבתי ואחזור על כך, "כשנוגעים ללביאה בגורים שלה, היא לא בוחלת בכל אמצעי בשביל להגן על גוריה."
אף אחד לא נוגע ללביאה בגורים שלה, אין שום החלטה לחסן את קבוצת הגיל הזו.
אין שום הצדקה לאלימות הזו.
עובדה שזה נעשה ואני לא מדבר איתך על מקום פרטי, אלא על מקום שיש לו יועץ משפטי.
אתה מוכן להראות איפה זה נעשה? כל המקומות שראיתי נתנו לעובדים ברירה להציג בדיקה שלילית.
אני מוזן מהחדשות בדיוק כמוך, בהתחלה דובר על יוני-יולי והשבוע כבר דיברו על אפריל-מאי ואיך שהריצת עמוק מתרחשת כאן, לא אתפלא אם זה אפילו יתחיל החודש :(
גם כאן, כל המקומות שאני ראיתי דיברו על אישור FDA לכל המוקדם במאי, אשמח למראה מקום לטענה אחרת.

דיברגנט חדש

Well-known member
אף אחד לא נוגע ללביאה בגורים שלה, אין שום החלטה לחסן את קבוצת הגיל הזו.
אין שום הצדקה לאלימות הזו.
אני מניח שאחרי הבחירות כבר תישמעי שיש החלטה כזאת ובינתיים מצטט לך משהו שמצאתי בשלוף:
"האם בקרוב מבצע החיסונים בישראל יורחב גם לילדים מתחת לגיל 16? לפי דיווח שפורסם הערב (חמישי) בחדשות 12, בוועדה המייעצת למשרד הבריאות יבחנו המלצה לחיסון ילדים בני 12-15 - עוד לפני אישור ה-FDA. הדיונים בנושא צפויים להתחיל כבר בשבועות הקרובים.

לפי הפרסום, חיסון הילדים מתאפשר בזכות ניסוי חדש שעורכת חברת התרופות פייזר, שכולל יותר מ-2,000 ילדים בני 12-15 שקיבלו את החיסון, וכאשר יגיעו נתונים על הבטיחות החיסון יתחילו לדון בארץ בנושא.

הדיונים לא יצטרכו להמתין לתוצאות על יעילות החיסונים, זאת עקב ההערכה כי החיסונים של פייזר יעילים בילדים כמו במבוגרים, ונותר רק לוודא שהחיסון לא מסוכן עבורם." (ההדגשה שלי :))
בקשר לאלימות, אני לא יכול לבקר מישהו בצרתו כאשר הוא עם הגב אל הקיר.
אתה מוכן להראות איפה זה נעשה? כל המקומות שראיתי נתנו לעובדים ברירה להציג בדיקה שלילית.
להציג כל 72 שע' ואם לא מציגים, אז יורד יום חופש.
איך בדיוק תציגי ביום ראשון ושני כשיש לך סופ"ש באמצע?
זה ברור שזאת התעללות בעובדים וברור שאף אחד לא יכול לעמוד בדרישה כזאת.
גם כאן, כל המקומות שאני ראיתי דיברו על אישור FDA לכל המוקדם במאי, אשמח למראה מקום לטענה אחרת.
דיברו על זה בחדשות ערוץ 12 כשראיינו את הפרופ' המדוברת, היא הציעה שהילדים יכנסו לניסוי.
בנוסף, צירפתי לך כתבה מעלה שגם שם כתוב שלא יחכו לאישור FDA.

PrivateBaldrick

Active member
להציג כל 72 שע' ואם לא מציגים, אז יורד יום חופש.
איך בדיוק תציגי ביום ראשון ושני כשיש לך סופ"ש באמצע?
זה ברור שזאת התעללות בעובדים וברור שאף אחד לא יכול לעמוד בדרישה כזאת.
שלום, רק רציתי ליידע אותך שיש מגפה, אנשים מתים ממנה, אנשים נאלצים להכנס לסגר ולאבד את פרנסתם בגללה. יש גם פתרון למגפה הזאת, קוראים לו חיסון.

אז מי שלא רוצה להתחסן, שילך פעם ב72 שעות להבדק. הרבה פחות קשה מלסגור מדינה שלמה ולקבור ולאשפז עוד כמה אלפי אנשים.

דיברגנט חדש

Well-known member
שלום, רק רציתי ליידע אותך שיש מגפה, אנשים מתים ממנה, אנשים נאלצים להכנס לסגר ולאבד את פרנסתם בגללה. יש גם פתרון למגפה הזאת, קוראים לו חיסון.

אז מי שלא רוצה להתחסן, שילך פעם ב72 שעות להבדק. הרבה פחות קשה מלסגור מדינה שלמה ולקבור ולאשפז עוד כמה אלפי אנשים.
ברור, המגפה לא קיימת בתוך פח נוסע, רק במקומות עבודה שכל אחד נמצא לרוב בעמדה שלו.
אם אתה לא סוגר הכל, זה שווה כקליפת השום, מה גם שהחיסונים שווים לתחת כמו בדוגמה של בית האבות שחלו 12 קשישים מתוך 30 שהיו בחשיפה עם חולה מאומת.

PrivateBaldrick

Active member
ברור, המגפה לא קיימת בתוך פח נוסע, רק במקומות עבודה שכל אחד נמצא לרוב בעמדה שלו.
אם אתה לא סוגר הכל, זה שווה כקליפת השום, מה גם שהחיסונים שווים לתחת כמו בדוגמה של בית האבות שחלו 12 קשישים מתוך 30 שהיו בחשיפה עם חולה מאומת.
המגפה קיימת בכל מקום שיש בו אנשים.
אבל עדיין במדינה דמוקרטית לא יכולים למנוע ממך להכנס לקופסת פח. לשמחתי ממקומות אחרים כן. ככל שפחות אנשים לא מחוסנים או שליליים מוכחים יסתבבו, כמות החולים תרד. לצערי מפיצי מחלות כמוך קיימים. אי אפשר לכלוא אתכם בבית (לשמחתי, עדיין דמוקרטיה). אבל בהחלט אם יש דרך לוודא שמפיצי המחלות יהיו במספרים קטנים ככל האפשר בכמה שיותר מקומות - מה טוב.

דיברגנט חדש

Well-known member
המגפה קיימת בכל מקום שיש בו אנשים.
אבל עדיין במדינה דמוקרטית לא יכולים למנוע ממך להכנס לקופסת פח. לשמחתי ממקומות אחרים כן. ככל שפחות אנשים לא מחוסנים או שליליים מוכחים יסתבבו, כמות החולים תרד. לצערי מפיצי מחלות כמוך קיימים. אי אפשר לכלוא אתכם בבית (לשמחתי, עדיין דמוקרטיה). אבל בהחלט אם יש דרך לוודא שמפיצי המחלות יהיו במספרים קטנים ככל האפשר בכמה שיותר מקומות - מה טוב.

מחקר: "בעלי נוגדנים מפיצים את הנגיף"

מדענים בבריטניה מצאו כי אנשים שחלו בקורונה מפתחים חסינות למחלה למשך 5 חודשים לפחות, אך גם בתקופה זו הם עשויים לשאת את הנגיף ולהדביק אחרים​

משתפרת1

Well-known member
שוב אתה חוזר על חלקי ידיעה. כשנבחנת האפשרות לחיסון ילדים אתה מתייחס אל זה כאל עובדה: יחסדדנו. מילת המפתח- נבחנת.
12 קשישים שנמצאו חיוביים לוירוס- כתבו לך כבר לפחות בחמישה מקומות שונים שאיש מהם לא פיתח תסמינים. היום הצטרפה לכך ידיעה על 4 או 5 (בפרסום הראשון נאמר 4, בחדשות מאוחרות יותר 5) עובדי בית חולים מחוסנים שנמצאו חיוביים אחרי שנחשפו לוירוס, ושוב איש מהם לא פיתח תסמינים כלשהם. אפס אמינות להודעות שלך.

דיברגנט חדש

Well-known member
שוב אתה חוזר על חלקי ידיעה. כשנבחנת האפשרות לחיסון ילדים אתה מתייחס אל זה כאל עובדה: יחסדדנו. מילת המפתח- נבחנת.
הואיל ואני יודע לצפות מהלכים קדימה, 'נבחנת' פירושה תתבצע ואפילו מוקדם יותר ממה שהצהירו.
תחילה הצהירו על יוני - יולי, אח"כ ירדו לאפריל - מאי ולא אתפלא, אם כבר מהחודש יתחילו.
אגב, כבר מדברים גם על ילדים מגיל 5, אך זה יהיה בפאזה הבאה, כרגע מדובר על סוף השנה, אך יורידו את זה בכדי שיוכלו לחסן לפני תחילת הלימודים.
12 קשישים שנמצאו חיוביים לוירוס- כתבו לך כבר לפחות בחמישה מקומות שונים שאיש מהם לא פיתח תסמינים.
תסמינים לא קורים בן רגע ולא במקרה, אין לך עדכון בנעשה שם.
היום הצטרפה לכך ידיעה על 4 או 5 (בפרסום הראשון נאמר 4, בחדשות מאוחרות יותר 5) עובדי בית חולים מחוסנים שנמצאו חיוביים אחרי שנחשפו לוירוס, ושוב איש מהם לא פיתח תסמינים כלשהם. אפס אמינות להודעות שלך.
ברור, האמינות של מי מוטלת בספק, איך הוסיפו לידיעה את המילה 'נדיר' (ארוע נדיר) כאשר היו בעבר מקרים גרועים יותר, כמו למשל ב-4.2.21 ש-7 אנשי צוות באיכילוב שחוסנו בשתי מנות נדבקו בקורונה וב-30.1.21 שאחרי חיסון שני: 10 אנשי צוות מאיכילוב נדבקו בקורונה.
בבית אבות שנדבקו 12 משתכנים מוך 30 שנחשפו ועוד ...

משתפרת1

Well-known member
הואיל ואני יודע לצפות מהלכים קדימה, 'נבחנת' פירושה תתבצע ואפילו מוקדם יותר ממה שהצהירו.
תחילה הצהירו על יוני - יולי, אח"כ ירדו לאפריל - מאי ולא אתפלא, אם כבר מהחודש יתחילו.
אגב, כבר מדברים גם על ילדים מגיל 5, אך זה יהיה בפאזה הבאה, כרגע מדובר על סוף השנה, אך יורידו את זה בכדי שיוכלו לחסן לפני תחילת הלימודים.

תסמינים לא קורים בן רגע ולא במקרה, אין לך עדכון בנעשה שם.

ברור, האמינות של מי מוטלת בספק, איך הוסיפו לידיעה את המילה 'נדיר' (ארוע נדיר) כאשר היו בעבר מקרים גרועים יותר, כמו למשל ב-4.2.21 ש-7 אנשי צוות באיכילוב שחוסנו בשתי מנות נדבקו בקורונה וב-30.1.21 שאחרי חיסון שני: 10 אנשי צוות מאיכילוב נדבקו בקורונה.
בבית אבות שנדבקו 12 משתכנים מוך 30 שנחשפו ועוד ...
כן, אתה "יודע" לצפות. המחשבות שלך הן עובדות. עאלק.
תסמינים היו מדווחים ברגע שהופיעו, כשם שהתוצאות החיוביות לבדיקה מפורסמות.
חוזרת שוב לחלקי הידיעות. אינך טורח להביא את העובדה שאין תסמינים. כשאין על מה לדווח לא מדווחים. אילו היתה קונספירציה להסתיר כשל של החיסונים העיתונאים הללו לא היו מדווחים על הבדיקה החיובית.
ויפה שאתה מסכים על אמינותו של מי מוטלת בספק.

למעלה