אני לא סובל אותה אבל אסור לדבר עליה בצורה כזאת

דיברגנט חדש

Well-known member
חובבי המחלות איבדו את זה מזמן. מי צריך מדע ומחקרים כשיש יוטיוב?
כבודו, יכול, בבקשה, להראות לי מחקרים של חיסוני הקורונה?
עכשיו מעולם לא הייתי בעד חיסונים בכפיה, אבל כשהאפשרות היא או דרכון ירוק ושמחוסנים יחזירו את המשק לחיים, או סגר נוסף כשכולם יהיו בבית, אז אכן טוב וראוי ללחוץ על אנשים להתחסן, ולהרחיק את אנשי תנו למחלות לחיות ממסעדות, הופעות ואיצטדיוני כדורגל.
מעניין, תפגוש אותם בתוך פח נוסע ואתה חי עם זה בשלום, אך לא באיצטדיון כדורגל מרווח ועכשיו, השאלה, מי איבד את זה מזמן?
בנוסף, תפגוש אותם בדרך לשירותים ובשירותים במסעדות, אז מה עשית בדרכון שלך?
תתבגר, אולי בסוף תבין שזאת החלטה פוליטית ו/או חרדתיות בלתי מנוצחת ...

PrivateBaldrick

Active member
כבודו, יכול, בבקשה, להראות לי מחקרים של חיסוני הקורונה?
הרי כל המבדקים הקליניים שנעשו על החיסון פורסמו והם זמינים לכולם. אבל זה לא מעניין אותך כנראה.
מעניין, תפגוש אותם בתוך פח נוסע ואתה חי עם זה בשלום, אך לא באיצטדיון כדורגל מרווח ועכשיו, השאלה, מי איבד את זה מזמן?
בנוסף, תפגוש אותם בדרך לשירותים ובשירותים במסעדות, אז מה עשית בדרכון שלך?
תתבגר, אולי בסוף תבין שזאת החלטה פוליטית ו/או חרדתיות בלתי מנוצחת ...
אי אפשר למנוע מלא מחוסנים להשתמש בתחבורה ציבורית או מוסדות ממשלתיים וכו. אבל כן אפשר להמנע איפה שאפשר. לפחות הופעות, או מסעדות לא יהפכו למרכזי הדבקה המוניים שיובילו את הסגר הבא.

דיברגנט חדש

Well-known member
הרי כל המבדקים הקליניים שנעשו על החיסון פורסמו והם זמינים לכולם. אבל זה לא מעניין אותך כנראה.
באמת? הכל פורסם?
אגב, מה שפורסם, הוא נקי, ללא עיוותי סטטיסטיקה?
חוץ מזה, ממתי מבדק קליני הוא מחקר מדעי?
בקיצור, לך תעשה ש.ב. לפני שאתה מבקר אחרים ...
אי אפשר למנוע מלא מחוסנים להשתמש בתחבורה ציבורית או מוסדות ממשלתיים וכו. אבל כן אפשר להמנע איפה שאפשר. לפחות הופעות, או מסעדות לא יהפכו למרכזי הדבקה המוניים שיובילו את הסגר הבא.
אז מה עשית עם זה?
אם כל הכבוד, אדם שנוסע כל יום בתוך פח סגור על גלגלים מדביק הרבה יותר מאשר אדם שפעם בכמה זמן הולך למסעדה או למשחק כדורגל, כך שזה בטל בשישים מהדבקה בתוך פח נוסע, אך למה לבלבל אותך עם עובדות?
לך, תאמין בצורה עיוורת נטולת כל מחשבה מינימלית לכל לוקש שמאכילים אותך בדומה לדג מלוח שהגיב למעלה.

PrivateBaldrick

Active member
באמת? הכל פורסם?
אגב, מה שפורסם, הוא נקי, ללא עיוותי סטטיסטיקה?
חוץ מזה, ממתי מבדק קליני הוא מחקר מדעי?
בקיצור, לך תעשה ש.ב. לפני שאתה מבקר אחרים ...
קודם כל הממצאים פורסמו. מעבר לזה כל פיתוח החיסון מבוסס על שנים של מחקרים מדעיים. כל המחקרים והניסויים מראים שאין סיבה סבירה לחשוש מהחיסון. אבל שוב, בטוח ביוטיוב ועמודי הקונספירציה שאתה בטח חבר בהם מביאים "עובדות" אחרות.

RossieL

Active member
אני לא מבינה למה כל אלו ש"ברכו" את הפרופסור, שמם ותמונתם, טושטשה.
הם הרי לא חששו לפרסם ברשתות, אז למה שהתיעוד לא יהיה שקוף??
:mad:

dory30

Well-known member
אני לא מבינה למה כל אלו ש"ברכו" את הפרופסור, שמם ותמונתם, טושטשה.
הם הרי לא חששו לפרסם ברשתות, אז למה שהתיעוד לא יהיה שקוף??
צודקת, צריך לפתוח נגדם ברישומים פליליים. הם עבריינים לכל דבר ועניין.

למעלה