אני מודאג לגבי יום ראשון בערב

../images/Emo141.gifיצא לי לראות אותה אולי פעמיים

בטלויזיה. פעם בסרט שעשו עליו לפני כמה שנים ופעם באולפן השקוף של 24. היא באמת עושה רושם של אישה נחמדה. יש לה ילדים?

סאני היתה מורה שלי לפילאטיס בחדר כושר ! היא

אחת המובילות בתחום הפילאטיס ,וחיבבה עלי את התחום ,מורה גדולה ! בעלת כושר וקסם אישי רב. היינו ידידות טובות מאוד! אפילו רקדנו יחד את השיר "סיגל" באירוע משותף של מועדון הספורט ,רק אני והיא ! ראיתי את בעלה החתיך ויש לה שני ילדים חמודים. פשוט אישה יפה ,חכמה ומוכשרת!!!!!

../images/Emo141.gifשמשון את יובב נתנו לרוחי 12

ביטריקו נתן לאדם הכי נמוך- 2. בני נתן לאביבה הכי נמוך- 2. אילנה נתנה את הניקוד הכי נמוך למייקל ואז לרוחמה. את היתר לא זוכרת.

לפי הזיכרון שלי הציונים היו

בני
אדם 4 נקודות, אביבה 6 נקודות, אבי טולדנו 8 נקודות, מייקל 10 נקודות ורוחמה 12 נקודות ביטר
אביבה 4 נקודות, אדם 6 נקודות, אבי טולדנו 8 נקודות, מייקל 10 נקודות ורוחמה 12 נקודות אילנה
מייקל 4 נקודות, רוחמה 6 נקודות, אבי טולדנו 8 נקודות, אבידן 10 נקודות ורוחמה 12 נקודות אריק סיני
רוחמה 4, אבי טולדנו 6 , מייקל 8, אביבה 10 ואדם 12 דפנה
רוחמה 4 , אבי טולדנו 6 , אביבה 8 , מייקל 10 ואדם 12

ביטר לאדם 4 נק' בדוק ובני לאביבה גם 4

זה שני הציונים שאני הכי זוכרת אצל אילנה כתבת פעמיים את רוחמה. נתנה לה 6 נק'. 12 נק' לא זוכרת למי: או לאדם או לטולדנו.

אילנה נתנה דוז פואה לאדם.

משום מה זכרתי שבני נתן לאביבה 6 נק' אבל אם את אומרת שזה בדוק ש4,לא אתווכח..כי "ד"ר פישר זה בדוק".

**אחרי צפייה:בני נתן 6נק' לאביבה.אילנה 6לרוחי

חברתה הטובה של רוחי נתנה ל4 נק' והפעם יש לי הרגשה שדפנה שפטה באופן אינטרסנטי.למייקל נתנה 10..

../images/Emo256.gifכבר בלבלתם את ראבי

אני הייתי בטוחה שבי נתן הכי נמוך לאביבה את ראית את השידור של חמישי את בטוחה? אולי ראית שידור אחר.... גם ככה זה לא משו שצריכים לזכור

ראיתי גם ראיתי.בני נתן לאביבה6נק'.

אילנה לרוחי 6 ולאדם 12. דפנה ואריק נתנו לרוחי 4/לא יאה
אני חושבת שדפנה עובדת על כולם והיא מאד מחושבת אינטרסנטית.

התכוונתי לרשום שאילנה נתנה לאדם 12 נקודות

אני די בטוח שכול מה שרשמתי נכון (חוץ מזה שהתבלבלתי עם אדם ורוחמה בציונים של אילנה)

didush100

New member
למה לא כולם יושבים שם? זה לא יפה

כל פעם מביאים להם אמן אחר והם לא מכבדים אותו בנוכחותם

למעלה