אני מוחזר לאתר הישן מהקישור שלך.

• פותח הנושא uzi2
  • פורסם בתאריך

uzi2

Active member
הסיבה לכך שחלק מהמשתמשים יכלו לגשת לחדש וחלק נתקעו בישן, היתה לדעתי שהם החליפו שרתים וההפניה לכתובת ה- IP השתנתה בשרתי ה- DNS. פשוט לקח זמן עד שכל שרתי ה- DNS התעדכנו.

uzi2

Active member
אלא אם הישן נראה בדיוק כמו החדש, אני מוחזר לישן.

אבל אולי פשוט הישן נראה כמו החדש, ואני בעצם כותב בחדש.

uzi2

Active member
גם אם אני רוצה לראות בפורום משוב, זה נותן לי את האתר הישן

ונראה שתפוז אנשים לא מנטרים אותו.

BigBadWolf

Member
זו תופעה די מוזרה, תנסה אולי למחוק עוגיות של תפוז

כשדברים לא עובדים לי בתפוז אני דבר ראשון מוחק את כל הקוקיז שקשורים לאתר הזה. מדהים כמה פעמים זה עבד, אולי שווה לך לנסות.

uzi2

Active member
כבר ניסיתי מדפדפן Edge (שדרכו לא התחברתי לתפוז עד עכשיו)

עוגיות, כל דפדפן מנהל בנפרד, כך שזה די שקול למחיקת עוגיות. גם שם, אני מקבל את האתר הישן. יש בעיה של סרטיפיקט (שפג תוקפו) עבור השרתים של תפוז (והבעיה אצלם) אבל זו לא סיבה להיות מועבר לישן, אלא יותר לאזהרה.

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
הם יבטלו את הקישור בעוד שבועיים- שלושה

יש תהליך של העברת מידע לפורום החדש. אני גולש בכרום, זה די מוזר מה שקורה לך, תנסה להעתיק את הכתובת, לשים כקישור בשולחן עבודה ואז לפתוח, אולי יעזור...

uzi2

Active member
כל מה שאתם מציעים לא רלוונטי.

עשיתי copy and paste לכתובת מדפדפן פיירפוקס, לכרום ולאדג', וזה לא עוזר. ניסיתי להתחבר דרך הלפטופ (שלא מכיר את הכינוי שלי בתפוז), לבקש שחזור סיסמה ולהכנס. הסיסמה הוחלפה, ואני נכנס בפעם הראשונה דרך הלפטופ הן לקישור, והן לאתר הראשי של תפוז, ומקבל את הישן. (וכמובן הודעה שפג תוקפו של הסרטיפיקט - וזו בעיה של תפוז לא שלי. את הסרטיפיקט, הם אלו שמעבירים לדפדפן שלי, והדפדפן רק בודק את החתימה ואת ההתאמה, ותאריך התפוגה).

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
מקרה מעניין, בכל מקרה שלחתי למנהל הפורומים שיבדוק את העניין

יכול להיות שזו לא רק בעיה אצלך.

ב ן ח ו ר י ן

Member
מנהל
הודעה ממנהל הפורומים

מעדכן שאמור להסתדר עד מחר בצהריים אם עדיין יש בעיה, כתוב לנו

uzi2

Active member
סודר. עדיין עלי להרשם מחדש, אבל אוקיי

BigBadWolf

Member
תאפס את הסיסמה

כל עוד יש לך גישה לאימייל שנרשמת איתו אין בעיה להשתמש באותו משתמש, רק צריך לאפס סיסמה.

uzi2

Active member
זו היתה כוונתי. כבר עשיתי זאת, אך טרם תרמתי לפורום

למעלה