אני מחפשת בנרות

eden26265

New member
אני מחפשת בנרות ../images/Emo213.gif

פרטנר לעבודה טלפונית (או לא) לפי השיטה של קייטי. לכשעצמי אני רק כמה חודשים עובדת עם השיטה ועשיתי כבר כמה קורסים וסדנאות.

פרטנרים טלפוניים לעבודה../images/Emo140.gif

אנשים יקרים זה אחלה רעיון צרו קשר אחד עם השני אני מאמינה ביקום, שאתם תמיד תגיעו לאדם שנכון לכם לתרגל איתו זה עובד בעבורי בשנים האחרונות ובכל פעם שאני מתרגלת עם מישהו זה תמיד נוגע במשהו שאני עוברת בתוך אותה תקופה. הכל מתואם ביקום. עדן אם לא תמצאי פרטנר בימים הקרובים תיידעי אותי ואראה איך אני יכולה לעזור בעניין אני קודם נותנת ליקום לפעול את פעולתו חיבוק יקירה טל

eden26265

New member
פרטנרים

טל תודה רבה לך. ולא ממש ברור לי איך "למצוא אחד את השני..." אני מאוד אשמח אם את יכולה/תוכלי לעזור לי בזה. ושוב תודה לך. עדן.

יעל :-)

New member
יכולה בסופי שבוע

הלו"ז שלי ביום-יום די עמוס, אז האופציה היחידה היא לפעמים בסופי שבוע. אם יתאים לך ותרצי - צרי קשר במסרים.

eden26265

New member
תודה רבה

ושוב תודה לך טל על רצונך הטוב ותשומת הלב שלך. ואכן אפנה אלייך שוב אם אחשוב שהיקום לא ידידותי מספיק !?!?!?

פה בשבילך ../images/Emo24.gif - בקשות ושפע

תודה יקירה על התזכורת שוב פעם וזו גם תמיד תזכורת לעצמי בכל פעם מחדש שהיקום אכן ידידותי הכל זמין לנו . למדתי ממשהי פעם את המשפט שכשאנו משחררים שליטה לאלוהים נפתח מקום להכנס ולפעול את פעולתו האינסופיות של לשחרר בקשה ליקום ולהפתח לקבל אני רואה מחיי כשאני זקוקה להכוונה אני שולחת בקשה ליקום שיראו לי בבקשה את הדרך וינחו את דרכי והמסרים וההכוונה מגיעים בכל פעם לפעמים זה לא בדרך שאני רגילה או שמוכרת לי אבל אני סומכת ומנסה וזה תמיד קורה בכזה שפע ונדיבות עוד הרבה מעבר למה שאני התכוונתי לבקש (זה מה שהמורה שלי לאיזון גוף נפש- ויקי לפלמן מורה ואישה מדהימה - לימדה אותי בשנה הראשונה של הלימודים וזה היה זרע שנזרע ככל שלמדתי ולומדת לשחרר יותר שליטה ליקום / לאלוהים- אני רואה וזוכה לחוות את נפלאות היקום והשפע שאיתו כי אני מכירה את מה שאני מכירה ויודעת. ואילו ליקום יש אינסוף רעיונות ואני פתוחה כל הזמן ללמידה) וזה כיף היקום נדיב ומה שתשלחו אליו זה מה שיחזור בחזרה אז תשלחו אמונה ואהבה והזמנה של שפע הרמוני בכל תחום בחייכם ותפתחו לקבל (אחרת לאן זה יכנס?) ותמיד תזכרו להודות לבריאה חיים בחוויה של הכרת תודה וכשיש מחשבות שהן לא כאלו - יש את 'העבודה' לחקור אותן ולהתמירן באמת. חג שמח וחיבוק טל

eden26265

New member
תודה

טל יקרה, תודה רבה דברים כדרבנות! אהבתי! ובמיוחד את ה" (אחרת לאן זה יכנס?)"!!! אני מאחלת לך שפע של הזדמנויות לראות כמה שהיקום נדיב וידידותי ולרגל החג הזה: הרבה אור וניסים (ונפלאות) שימשיכו להכנס לחייך ולחייו של כל אחד ואחד. ל ה ת ר א ו ת ! עדן.

y o c h e v e d

New member
../images/Emo140.gif

הי eden אשמח לתרגל איתך אני מוצאת שהתרגול תמיד מפתיעה ולוקח למקומות הכי לא צפויים מלאי הפתעות
מאז שנחשפתי השיטה מלווה אותי באופן קבוע בעבודה ובחיים יוכבד "הן אפשר " מטפלת רב תחומית ipec רפלקסולוגיה "העבודה", ראי הנפש (סקארב) פרחי בך....... 054-7700481

למעלה