אני מחפשת רעיונות ייחודיים לחנוכה

אני מחפשת רעיונות ייחודיים לחנוכה

ביצירה בחומרים מגוונים עבור ילדה בת 5 תודה

בשלוף

לפסל חנוכיה (מחמר או מדאס). אח"כ לצבוע אותה וכו'. להכין נרות(לא יודעת אם מתאים לגיל 5 בגלל שזה עם שעווה חמה, אולי אם מישהו שומר עליה צמוד ומכינים ביחד). לציר על מנורה (נורה אמיתית ושוב מצריך שמירה) יש טושים שאפשר לצייר ולצבוע את הנורה איתם ואז כשמחברים אותה לבית מנורה ומדליקים זה עושה אור צבעוני בחדר. להכין סופגניות ולתת לה למלא לבד את הריבה. ואם זה לא חייב להיות בנושא של חנוכה: להכין שרשראות מחרוזים צבעוניים, קולאז'ים מגזרי עיתון, יצירות מעיסת נייר (אפילו דברים לבובות כמו כלים קטנים, עריסה לבובה (משהו פשוט אליפטי שאותו היא תצבע אח"כ ותשימו בזה שמיכה קטנה וכו'), להכין תיאטרון בובות יחד אפילו מקופסאת קרטון, לקשט יפה ולהצמיד וילון כמסך, ולהציג הצגות עם בובות יד שאפשר לקנות באיקאה או בכל חנות צעצועים או להכין מהעיסת נייר (רק שזה המון זמן), להכין מובייל לחדר שהקישוטים שלו הם בנושא שהיא אוהבת (אפשר שהם יהיו מ'פרסים' שיש בחנויות יצירה או מקלקרים צבועים ואין סוף רעיונות ל-מה לתלות). זהו, יש עוד המון רק חייבת לזוז.

טילי2

New member
ראתי באיזה חנות לחומרי מלאכה ערכה

ליציקת נרות בצורות שונות. הבנים שלי לומדים בגן לקראת החנוכה על עץ הזית והפקת שמן זית. יש איזה מקום ליד מודעין ששם עושים עם הילדים מסיק של שמן מזיתים אולי זה רעיון לפעילות.

למעלה