אני ממש מפחדת שהסרט 'הנסיך כספיאן'

אני ממש מפחדת שהסרט 'הנסיך כספיאן'

לא יצליח! (
לנסיך כספיאן ולמסע בדורך-השחר:) ואז לא יצא 'המסע בדורך השחר', ואז אני לא אראה את יוסטס עושה סלטות בזנב לריפיצ'יפ וחוטף על הראש (או ליתר דיוק, על היד). וזה היה הקטע שהכי אהבתי בכל שבעת הספרים! אז איך אתם חושבים שצריך לעשות את 'הנסיך כספיאן' כך שהוא יצא טוב? בדיוק כמו שהיה בספר? או לשנות כמה דברים? פשוט זה ספר לא מי יודע מה, וחוץ מתיאור הילדות של כספיאן והקרב בין פיטר למירז, הקטעים האחרים די משעממים. הקטע של הילדים לבדם ליד קיר פאראבל, הקטעים של הילדים עם טראמפקין, והקטע של הבנות עם אסלן מחזירים טלמארינים בתשובה, ממש לא מתאימים להפוך לקטעים מותחים בסרט. זאת דעתי לפחות. אז איך לעשות את הסרט 'הנסיך כספיאן' טוב ככל האפשר, לדעתכם, כדי שאני אוכל לראות שנה-שנתיים אחר-כך את יוסטס עושה סאלטות לריפיצ'יפ?

תרגעי, זה יצליח ../images/Emo3.gif

אין מצב שלא. אז ככה, אני אתחיל בחפירה היפה והמסורתית שלי
. כמובן שיהיו חייבים לשנות כמה דברים- הרי אי-אפשר לעשות את הכל בדיוק אותו דבר. משהו שאני אגב לא אהבתי בספר, הוא הדרך שבא הילדים מגיעים לנרניה. כישוף כישוף, אבל זה ממש נראה כאילו ללואיס פשוט לא היה רעיון יותר מקורי
. נחזור לנושא המקורי. אם אני אצטרך לבחור על איזה קטעים אפשר לדלג, אני אבחר בקטע שציינת קודם- אסלן מחזיר טלמארינים בתשובה. הילדים לבדם ליד קייר פאראבל? בקלות הופכים את זה למותח
. דמייני לך מקום חשוך, מפחיד, מוזיקה מותחת, ו4 ילדים שלא יודעים איפה הם
. לא נעים. הסרט יצליח, וקשה לי להאמין שלא יעשו עוד סרטים (כן, את תזכי לראות את יוסטוס וריפיצ'יפ רבים מכות
), יכול להיות שהוא יצליח פשוט פחות מאמא"ב.

ToryMaster

New member
אני חושבת שסגרו חוזה כבר

שבעת הסרטים יצאו בכל מקרה, ככה זה עם חוזים. כל דבר אפשר לעשות מותח, כמו ששבי כאן אמרה בקטע של הילדים בקייר פרבל, או משהו.

Eyal Potter

New member
האתר הרשמי.

וואו, לא הייתי פה הרבה זמן. אני עוד זוכר שהקומונה הייתה ממש בתחילת דרכה!

למעלה