אני ממש קודח !!

אני ממש קודח !!

לא לא מחום נראה לכם ? אני לבוש היטב עבור החורף... אז יש אצלנו תופעת קינון, לא קשור לנחמה אז איך חנה מגדירה את זה - אני קונה והוא קודח אז הנה תחילת היצירה הקיר נצבע על ידי אחותה של חנה (ביום הולדת שלה עצמה...) הוילון הותקן על ידי גם הבלון פורח שנקנה כמתנה לי על ידי חנה בבריסל והוסב לצעצוע לשיר השטיח הותקן על ידי חברת ***** צונזר במקור הנורה על ידי הקבלן הערמת אבק בצד שמאל תנוקה מחר בידי העוזרת שניתנה לנו על ידי מרב של ערן ומה חנה עשתה ? בחרה, קנתה ושילמה מהכסף שלה תהנו היצירה תוצג במלואה כולל המיטה ביום שישי ליאור

ומה קורה עכשיו?

אני מנסה להעלות את התמונה שוב. נסיון אחרון ביותר!! אם לא ילך - תאלצו להסתפק בביקור בחדר ביום שישי. אפרופו תמונות - ראיתם את התמונה שלי בכרטיס האישי? תודו שהייתי חמודה!

כל הכבוד!

ליריב אין זמן אפילו לתלות את המנורה בחדר הילדים. היא מעלה אבק כבר שבועיים. איזה יופי של תמונה, חנה! תינוקת דוגמנית היית!

אני רואה רק וילון ומנורה....../images/Emo62.gif

ומייד אני הולכת לראות אותך בכרטיס האישי. ואפרופו תמונות מה עם התמונות היצירתיות שליאור רצה לעשות לך ולו?

עשינו גם עשינו

תמונות יצירתיות של שנינו. לא את כולן אני אוהבת אבל 2-3 מתוכן יכנסו כנראה לאלבום של שיר (או לאלבום אחר שיעסוק בהריון) את רואה רק וילון ומנורה כי זה בערך מה שיש (ושטיח) אבל רצינו כבר להשוויץ.

ligo

New member
חנה, אני מוכרחה לציין

שהיית ילדה יפהפיה! (לגבי ההווה אני אחליט ביום שישי...) ואיזה כיף כבר להיות בשלב הכנת החדר. ההתרגשות בעיצומה.

כבר אמא

New member
מקסים../images/Emo106.gif אז הכל כבר מוכן והנסיכה

יכולה להגיע כי כבר יש לה איפה לגור

רואים את התמונה מצויין, שלוש פעמים

הוילון מקסים, את השטיח אני לא מצליחה לראות..... שיהיה בכייף עם החדר הזה, שממש אבל ממש בקרוב יתמלא בקולות של שיר... נשיקות לכם זוהרה

יצאנו פסיכים ../images/Emo9.gif

שלוש פעמים אותה תמונה וזה כולה קיר... לא נורא. כשיהיה עוד - נטריד אתכם עם עוד תמונות.

טילי2

New member
דיברתי עם אם השבוע

בתור אחת שילדה בניתוח קיסרי ביום ראשון היא נשמעה ע ש ר
באותו מחיר קיבלתי גם את היי טק ויורש העצר שהגיעו לביקור

איזה כיף היה לדבר איתך!../images/Emo25.gif

וגם אני אמרתי לה, שבתור מנותחת קיסרי, היא מתפקדת נהדר!!! באמת כל הכבוד לה! והיא גם לובשת בגדים רגילים ולא את פיג´מת בית החולים (ואולי בגלל זה היא לא "מתפנקת"?) ANY WAY - היא נראית אחלה, הציניות לא אבדה לשניה, הקטן זערורי ומתוק כסוכריה ושניהם מאושרים.

חן123

New member
תתחדשו על החידושים!

ניראה ממש יפה, כמובן, מחכים לראות במו עיננו ביום שישי! חן

yaelhul

New member
איזה כיף לשיר...... ../images/Emo79.gif

עוד לא הגיעה וכבר משקיעים בה... ואיזה כיף לכם שאתם יודעים שהאוצרית הקטנה כבר במרחק נגיעה ממש... פתאום היום נזכרתי להזכיר לאיש שלי שאתם בתשיעי, ועל שנינו עברו כמה רגעי מחשבה על איך הכל היה שונה גם עבורנו וגם עבורכם במסדרונות בלינסון לפני אי אלו חדשים... זוכרים ??? בקיצור - שהחיינו וקיימנו, וטפו טפו טפו גם כן +
אני כבר בשלב הסקיצות לתכנון חדר הילדים וסיבובי חנויות כאן כבר התחלנו לעשות בשבת (התחלנו זה אני וחברה מקומית, חד-הורית שבהריון באותו שבוע יחד איתי - איזה כיף !!!), כי אני פוחדת משמירת הריון או מסתם להיות כבדה ועייפה מדי אח"כ. בסיור החנויות היו מתוכננות 3 עצירות, אבל שתינו היינו שפוכות לגמרי אחרי שתי חנויות וחיפשנו מתנדבים שיקחו אותנו ישר הביתה למיטה. המצב ממש קשה ואנחנו רק בשבוע 17. מה יהיה ??? יעל

למעלה