אני מניח ש"ברוכים הבאים" זה מה

אני מניח ש"ברוכים הבאים" זה מה

שאני אמור להגיד. אז חברימים. ברוכים הבאים לפורום גאווה צעירה. לנוער וצעירים הומואים לסביות ביסקסואלים וטרנסקסואלים. מדברים פה על הכל, על גאווה ועל בכלל. פורומנוער שכזה
בית מחבק
ואוהב
. זה המקום שלנו. דף חדש שאנחנו יכולים לצבוע אותו באיזה צבע שרק נבחר. אז בואו נצבע את הקהילה הזאת בשלל צבעים, ונהנה, כי זה בית וירטואלי לכולנו.

TheHock

New member
מזל טוב....

פורום נוסף מבית שרימפניון
בהצלחה.. מקוווה שיצא לי לכתוב פה...

../images/Emo171.gif../images/Emo34.gif../images/Emo110.gif../images/Emo80.gif../images/Emo34.gif../images/Emo171.gif

שלום! אני כאן! באתי! והבאתי איתי את שרימפי התמנון ומומילינה הפרה. אני חושב שאין כמעט זמן יותר מתאים להתחלות חדשות מאשר ראש השנה. זה סימן מובהק להצלחה. לפעמים יותר קל לבנות בית חדש מהיסוד, ולעצב אותו כמו שאנחנו אוהבים מאשר לשפץ בית ישן יותר. אני מאחל לשרימפי המוווווווווווווןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן המון הצלחה וגם לנו בכלל שתהייה לנו קהילה עשירה וחזקה ושנה טובה, מתוקה, נהדרת, מוכשרת ומלאה הפתעות נעימות.

yoavon1

New member
בהצלחה חברים ../images/Emo70.gif

פורום חדש, התחלה חדשה שנה חדשה
שיהיה רק טוב
יואבון

לירונר

New member
../images/Emo49.gif קולולולולו ../images/Emo57.gif

המון בהצלחה עם הפורום החדש,
על חשבון הבית לכולם
וגם הסטרייטים יכולים להיות פה (תראו אותי למשל
)

Bboy

New member
ב ה צ ל ח ה ../images/Emo70.gif../images/Emo34.gif

מזל טוב לפורום החדש
שיהיה המון בהצלחה ולכולם, שנה טובה מתוקה המון המון אושר הצלחה ושנה גאה איתן

merman

New member
מזל טוב לפורום הרך הנולד ../images/Emo42.gif../images/Emo42.gif

הוריי הורא! מזל טוב! יאללה להתחיל להעלות נושאים לקשקש ולחשוב מה אנחנו רוצים שיהיה פה, ואיזה אופי יהיה הכי נוח ונעים לנו!

RedRose

New member
שרימפי../images/Emo70.gif

כמו שהבטחתי, באתי
(וזה למרות שאני חצי שעה בבית...) אז ממי, מזל טוב
אני בטוח שהפורום יצליח, פשוט בגלל שיש לו סיבה להצליח

CrazY TzfoniT

New member
שיהיה בהצלחה!! ../images/Emo98.gif../images/Emo34.gif../images/Emo57.gif

אני גם מצטרפת אל הפורום!

my self

New member
יש כניסה מעל גיל 18?../images/Emo3.gif

מזל טוב שרימפ! עלה (התרומם) והצלח!

taxi555

New member
היי לכולם!!! ושרימפי אתה../images/Emo59.gif

בהצלחה לכל מי שבפורום הזה אני אישית קצת קשה לי להיות פה כי אתם צעירים ואז אני נזכר בן כמה אני ואז אני נזכר שאני הולך למותנשארו לי רק 90 שנה לחיות וזה אם אני יחיה עד גיל 120חחחחחח הקיצר שיהיה לכולם בהצלחה ושנה טובהה לכולכם ושרימפי ככה לנטוש תפורום ולהשאיר אותנו בלי קברניט??? אוי אנחנו טובעים ויש סערה בים ואני לא יודע לשחות... עם הזרם!!! בייי לכולם ולהיתראת

למעלה