אני מעוניין להשקיע סכום מסויים למשך שנתיים.

מצב
הנושא נעול.

nas636

New member

לא לגעת בסכום הזה יותר מדיי בשנתיים הקרובות, אפיק השקעה ללא סיכון מיותר. איפה הכי כדאי בעצם להשקיע, מק"מ? אג"ח? איזה?

NS101

New member
אפשר

לא לגעת בסכום הזה יותר מדיי בשנתיים הקרובות, אפיק השקעה ללא סיכון מיותר. איפה הכי כדאי בעצם להשקיע, מק"מ? אג"ח? איזה?
אפשר
מק"מ, אפשר אג"ח ממשלי או מדורג גבוה צמוד מדד עם פקיעה לא רחוקה.

שגית c

New member
לשנתיים

לשנתיים
מק"מ זה עד שנה אג"ח שחר 2690 תפדה ב- 2008 אך נותנת 5.75% חסר סיכון. כל השאר יפדו בשנת 2010 ואילך יש אפשרות לרכוש פוליסת חיסכון בחברות הביטוח או קרן נאמנות אג"חית, לבחירת קרן תוכל להיעזר בלינק http://www.bankrate.co.il/site/keren_howget.asp

אני רואה שאת מפרסמת את האתר הזה בכל

לשנתיים
מק"מ זה עד שנה אג"ח שחר 2690 תפדה ב- 2008 אך נותנת 5.75% חסר סיכון. כל השאר יפדו בשנת 2010 ואילך יש אפשרות לרכוש פוליסת חיסכון בחברות הביטוח או קרן נאמנות אג"חית, לבחירת קרן תוכל להיעזר בלינק http://www.bankrate.co.il/site/keren_howget.asp
אני רואה שאת מפרסמת את האתר הזה בכל
הפורומים שקשורים לכסף. מושתלת של איזה חברת ביטוח וגם עושה צניחה חופשית?

עזרה בהשקעה סולידית

עזרה בהשקעה סולידית
אני מעוניין להשקיע כ10K בהשקעה סולידית למשך שנה שנתיים, מה אתם ממליצים לי?

יש למישהו המלצה על

עזרה בהשקעה סולידית
אני מעוניין להשקיע כ10K בהשקעה סולידית למשך שנה שנתיים, מה אתם ממליצים לי?
יש למישהו המלצה על
סוגי האגח שכדאי לי להשקיע אין לי שום ידע באגחים ובזמן הקרוב לפחות שום חשק ללמוד.

nas636

New member
הפסדתי עכשיו סכום כסף בגלל התרסקות של אי ביי

במה להשקיע בשביל להרוויח בגדול?
סין ושל רוטשילד סין... אני רוצה להחזיר את הסכום, באיזה אפיק לא סולידי כדאי להשקיע? במה אתם משקיעים?

NS101

New member
נשמע כמו אחלה הלך רוח

סין ושל רוטשילד סין... אני רוצה להחזיר את הסכום, באיזה אפיק לא סולידי כדאי להשקיע? במה אתם משקיעים?
נשמע כמו אחלה הלך רוח
בשביל להפסיד עוד. אף פעם אל תבוא 'כדי להחזיר'.

rigoletto111

New member
אולי להשקיע ב"אוסיף"

אולי להשקיע ב"אוסיף"
חברת נדל"ן מרוויחה שירדה הרבה לאחרונה, ונראה לי שיש לה יותר לאן לעלות מאשר לאן לרדת. אם לא בטווח הקצר אז בבינוני. גילוי לא מתחייב אבל נאות: אני מחזיק בזה.

rigoletto111

New member
ובכל מקרה אל תסמוך רק עלי כמובן

אולי להשקיע ב"אוסיף"
חברת נדל"ן מרוויחה שירדה הרבה לאחרונה, ונראה לי שיש לה יותר לאן לעלות מאשר לאן לרדת. אם לא בטווח הקצר אז בבינוני. גילוי לא מתחייב אבל נאות: אני מחזיק בזה.
בדוק היטב את הנתונים המספריים לפני שתחליט: רווח, מכפיל הון, התנהגות המניה בעבר וכו'

kobi31

New member
ואני מחזיק בה, ואומר לו להתרחק ממנה.

בדוק היטב את הנתונים המספריים לפני שתחליט: רווח, מכפיל הון, התנהגות המניה בעבר וכו'
לא סומך בגרוש על גיאדמק.אם לא הייתי מופסד, הייתי חותך עכשיו.למרות שאין לי ספק שהמניה הזו תגיע ל 28000 ב 3 שנים הבאות.או בחודש הבא, אם רק הוא יעשה דברים שהוא יכול. או לומדים מטעויות. למזלי קניתי בשער יחסית נמוך.

kobi31

New member
במחשבה שניה, אני סומך עליו ביותר מגרוש.טכנית.

לא סומך בגרוש על גיאדמק.אם לא הייתי מופסד, הייתי חותך עכשיו.למרות שאין לי ספק שהמניה הזו תגיע ל 28000 ב 3 שנים הבאות.או בחודש הבא, אם רק הוא יעשה דברים שהוא יכול. או לומדים מטעויות. למזלי קניתי בשער יחסית נמוך.
במחשבה שניה, אני סומך עליו ביותר מגרוש.טכנית.

rigoletto111

New member
לא לגמרי הבנתי...

לא לגמרי הבנתי...
נראה לי ששנינו קנינו בשער דומה. לא קניתי בשיא, חלילה. אם אתה משוכנע שהיא תרד, למה אתה לא נפטר ממנה? גם אני לא סומך על גאידמאק. אבל הוא לפחות ימנע מהחברה להפוך לסוג של חפציבה, כי אם היא תקרוס גאידמאק לא יוכל להראות את פרצופו יותר פה. If worse comes to worse , גאידמאק יצטרך פשוט להזרים עוד קצת כסף... אוסיף רוכשת מגאידמאק קרקע ברוסיה, וכיון שרוסיה יושבת על הרים של נפט ומחצבים שהתייקרו מאד לאחרונה, הסיכוי של פרוייקטים שם הוא לא רע..

מצב
הנושא נעול.
למעלה