אני מצטער

kickaha

New member
אני מצטער

אבל אני לא יכול לעצור את עצמי. אני מזועזע מכולכם, בעיקר מגל ומJMX מה אתם מנסים לעשות? תתביישו לכם, פייר-סנייק רק נכנסה לפה וככה אתם מתנהגים? רוצים רמה גבוהה בפורום? אז תתנהגו כמו בני אדם ולא כמו קופים! JMX אתה הראשון שצריך להתבייש בעצמו, מתנהג ככה? איזה שיחות היו בנינו בפרטי? לא העזת להתנהג ככה כשאני ניהלתי, מה נהיה, כזו התנהגות בזוייה? איך אתה מרשה לעצמך? שנינו מכירים את תפוז טוב מאוד, שנינו יודעים שהמעשה הזה עלה לך בחסימה לפחות לחודש (אני הייתי חוסם לנצח, אני רוצה להאמין שהמנהלת החדשה יותר עדינה ממני), ואני אישית אמליץ לפייר-סנייק להעביר אותך לאביוז שיחסמו אותך לתמיד וייקחו אותך לבית משפט, איך אתה מרשה לעצמך עכשיו לנהוג ככה? איפה "אני אגן על הפורום"? למה אתה דו פרצופי? אני מקווה שתיקח את תקופת הצינון שתקבל לשקול מחדש את המעשה השפל הזה... גל סופר, אותי אתה כבר לא מפתיע, אני אקטלג אותך מעכשיו כצייד, רק להבא תדאג בבקשה לצוד את הטרף האמיתי ולא חברי פורום תמימים, סבבה? חבל שנשדרג את הכינוי לאינקוויזיציה... שחרר את מאסטר ריימונד, אני נותן את המילה שלי שהוא אדם ישר ולא קשור לJMX בשום צורה, רד ממנו, אני עובד איתו על פרויקט ואני נותן את המילה שלי עליו. ולגבי כל השאר, מה אתם? ילדי גנון? מה אתם עונים לJMX בכלל? לא למדתם שדברים כאלו בדיוק מזינים אותו? שבעצם אתם חושפים את עצמכם לחסימה ככה? לא לשחק לי ראשי נצנץ, אתם יודעים טוב מאוד שאני צודק... אז מי רוצה להסביר לי למה או למה אני צריך לבוא לפה אחרי לילה עמוס בשעה 04:30 כאשר אני שבוע לפני הפסיכומטרי ולראות אתכם מתנהגים כמו חבורת פרנואידים מגלומנים נגררים? מה נסגר? למה אתם יורים לעצמכם ברגלים? למה אתם עושים את זה לעצמכם? מי מוכן להסביר לי כמו בן אדם בוגר ולא כמו חייה לא מתורבתת? איך שאני רואה את זה אתם חייבים אחד אחד התנצלות לפייר-סנייק...

אתה צודק.

תכלס בסך הכל ניסיתי להגן על פייר סנייק בדרכי שלי. אבל אתה צודק, זה היה ילדותי וטפשי לתת לזה יד. פייר סנייק היקרה, קבלי את התנצלותי הכנה על ההתנהגות הילדותית והטפשית שלי. הייתי צריכה להתאפק.

kickaha

New member
כדי למנוע

לעתיד מקרה שבו דבר כזה יחזור על עצמו... צירפתי קישור למאמר בפורום שעוסק בטרולים ודרך ההתמודדות המומלצת עבורם. עשו טובה, גם אם אתם לא מספיק בוגרים להבין מה לא בסדר במה שעשיתם אתמול, תקראו ותפנימו את המאמר...

kickaha

New member
אפשר להוציא את הילד מהשכונה

אי אפשר להוציא את השכונה מהילד
ברגע שנגמר לי הפסיכו עוד שבוע אנחנו מתלבשים על הפרויקט פול גז מאסטר ריימונד, עסק?

סבבה

כתבתי כבר על חיזוי ואני מתחיל לכתוב על צמחים קורס בקרוב. בוא נתכתב יותר לעתים קרובות. אתה מאמין שגל סופר חושב שאני jmx?

kickaha

New member
תאמין לי שהייתי המום לא פחות ממך

אספר לך את הסיפור במייל אחרי הפסיכו, אתה תמות מצחוק איך הסיפור נחת עלי חחחח

kickaha

New member
אמן

אבל שאמא לא תשמע על זה, אני עוד אואשם בהפרת הסכמים...

angelexpress

New member
המאמר הזה עוסק בטרולים חובבנים. אך מה לגבי

סופר טרול כמוני שממש לא איכפת לו אם מגיבים או לא? יש גם מאמר המסביר איך להתייחס לסופר טרול?

למעלה