אני מצטער

fire snake

New member
כשיהיה חוק שיגדיר שרלטנים, תוכל לאכפו

כל עוד הדבר נתון למחלוקת, אבקשך להתאפק קצת. אמור את דעתך - פעם אחת. אל תסתום את הדיון, היצירתיות ושמחת החיים פה בפורום עם ביקורת משפילה! זה לא מקובל עלי. ייתכן שאצליח במאמצי לשפר את התקשורת עם דויד. אם תפריע לי, כולנו נתבאס. להתבאס זה לא כף! לתקשר עם ישויות מוזרות ושונות זה כן כף! תודה על הסבלנות.

גל סופר

New member
הדבר המינימלי שמשתתף בדיון מחויב לו

זה יושר. אני לא צריך להגדיר שרלטנים- זו בכלל לא הפואנטה. הפואנטה היא שאפילו מקורות הוא לא יודע להביא, הכל פרי המצאתו, והוא מתעקש שזה אחרת. אם היה אומר "זו המצאתי"- הייתי מקבל זאת ושותק. אבל הוא טוען שזו לא המצאתו- אז שיוכיח. וודאי שהוא לא יכול להוכיח כי אין שום קבלה בדבריו. אבל אם את נותנת לכך במה, לפחות שיהיה לו את היושר להגיד שאלו בדיות ליבו.

fire snake

New member
אוקיי. שמענו את דעתך. היושר מנצח.

עכשיו שיהיה לך הטאקט לתת לדיון לזרום לנושאים אחרים. סבבה?

Endendros

New member
חייבים איזו הגדרה של שרלטנות

אחרת שרלטנים ישתלטו על הפורום. ואם שרלטנים ישתלטו על הפורום לא יבואו לכאן אנשים משכילים ומלומדים ובכלל - כל אותם אנשים שכן היינו רוצים שיבואו לכאן. יש איזשהו מינימום שאם לא ישמרו עליו הפרום יגיע לביבים (והוא לא רחוק מזה). אני זוכר פה אנשים שהתפארו ביכולת להוריד גשמים, ביכולת לקרוא מחשבות, וביכולות טלקינטיות. עוד לא קם אדם שהצליח להפגין את היכולות תחת מבחן מבוקר. אלו דברים מופרכים. ואם במקרה התברכנו באדם הראשון שמסוגל להפגין את היכולות האלו תחת מבחן מבוקר, אז שלפחות יתן דין וחשבון רציני לטענות שלו. אבל אחרת, אי-אפשר שאנשים כאלו יסתובבו פה ויציפו את המקום בשטויות. אנשים רואים את זה ועושים אחורה פנה. ובצדק. בעניין הזה אני מסכים מאוד עם הדברים של גל סופר.

fire snake

New member
אתה מציע לעשות מבחני כניסה מאגיים אונליין?../images/Emo13.gif

הצעה מצוינת - לצערי לא מעשית. זה כמו להציע מבחני שחייה בהתכתבות.
יכול להיות שכמה מהאנשים האלה אמנם מדרדרי ביבים, ואילו אחרים אכן עמדו במבחנים חמורים, אלא שאין להם תעודות בכתב. כל שנותר לנו הוא להתרשם מאנשים ומרצינותם(ובהיותנו כולנו פה מאגים - פיצוחים בשבילנו לראות ללבב!
) ולהתייחס בהתאם. יש שתי שיטות לאסוף יצורים לקבוצה; המקל והגזר. (או ה-
וה
). אתה מציע שימוש נרחב במקל - ואילו אני באה מאסכולת הכישוף המהוללה הדוגלת בגזר. לשון אחר: אם זה תלוי בך, נבלה את רוב זמננו במשחק "הכה
את השרלטן!" - ואילו אני רוצה לנהל משחקי "אתגרים וסיפורי עצמה". ובכן - רצוני איננו החוק פה, אני רק הרשות האוכפת
. כך שלמרות טעמי האישי, אראה לי לחובה להתייחס בסבלנות לכמות מסוימת של משחקים שאני שונאת, גם אם הם משעממים ומדכאים. אבל - עד גבול השתלטנות! ועצה? נסה פעם את שיטת המקל והגזר! היא עובדת פגז. (הממ... להוריד גשם? יצא לי פעם-פעמיים, כמה טיפות - לא מאוד קשה, בתנאים מסוימים. יצא לי יותר לעצור גשם. יכולות טלקינטיות אין לי, או שטרם נתגלו.) (תחת מבחן מבוקר? הקושי הוא שלא אעשה דברים כאלה ללא סיבה מספקת והסכמה מצד הרשויות - רוחות הסביבה - החשובה לי הרבה יותר מדעתך על רצינותי; גם לא אעודד אף אחד אחר להתערב במהלך כוחות הטבע ללא סיבה מספקת מאוד מאוד.) נסה להעניק לי את תקופת החסד המקובלת בלי לקטר, סבבה?

גל סופר

New member
שמישהו כותב "עובדות"

שיהיה לו על מה להסתמך. זה כל מה שביקשתי. אם הוא כותב את דעתו ממש לא אכפת לי... אבל אם הוא מתחיל לכתוב מיני "עובדות" טיפשיות וקשקושים אחרים.... יש גבול.

fire snake

New member
ואני עומדת על דעתי שקיקהא עשה עבודת פרך מצוינ

(זו ההודעה שכתבתי אתמול בלילה - וכשלחצתי "שלח"הקישור לאינטרנטב בעט, נשך והתנתק
הערב- שוב
) מודה ומתוודה, אני ביקשתי מקיקהא להיכנס לפורום כשהמחשב שלי נחסם, לשים הודעה מנהלתית שאני מנותקת ואם אפשר - לרענן איזשהו דיון באיזושהי הודעה מעניינת. הוא עשה מה שהוא יודע, ולא הצליח לו כל כך, נכון. אבל כוונותיו היו טהורות! לדעת מתי לא למחוק כשמתקיפים אותך... (ולצוד מחמאות כאלה שנתת לי כאן...
) ולהתמודד עם תחמנות מתעתעת כזו של engekexpress\JMX - בזה כנראה יש יתרון לגילי המופלג, שהתחמן אוהב כל כך לשבח... ואני עומדת על דעתי שקיקהא עשה עבודת פרך מצוינת בקדנציה שלו וביער קן צרעות ארסי ביותר! היו פה כמויות זדון ורשע - סכנת נפשות! (ופעם אולי אספר הרפתקה או שתיים שלי על רקע זה.) אז לא על כל הערמומיות הפסיכית בעולם הוא הצליח לגבור... רק על איזה 90% שלה. לא מגיע לו התקפה כזו בתור תודה!
היי, עם כל המחמאות המוצדקות, ממש לא ברור אם אוכל להמשיך לנהל, ברמת התקלות הטכניות האופפות אותי - אני לוחצת "מחק"ומנותבת לדף שגיאה... או לחילופין, הדף מתנתק לי.... וממש הצקתי להנהלת הפורומים בסופ"ש עם משברון הJMX - אל תשאלו איזו פאשלות...
:- D היה קטע שסימסתי "משברון - גולש מאיים בטרור"... יש כח מסתורי ביקום שיש לו אג'נדה משלו, ואם מפריע לו שמישהו ינהל פורום - פיצוחים בשבילו! למעשה קיימת טענה שלכמה כוחות אין כל קושי לחסל בפועל את מי שמפריע להם... אז כנראה שאיזשהו שרות שלי עוד נחוץ... אבל בעניין הניהול... צופה פגיעה. בינתיים - בבקשה אל תתקטננו זה עם זה ואל תגלשו למריבות מיותרות! תודה-ההנהלה

fire snake

New member
../images/Emo140.gifותודה אנדנדורס-תופחת מנחת!

(זו בערך הכותרת המקורית של ההודעה הקודמת. היי, מוזר במיוחד! אני שכחתי להוסיף כותרת (לטקסט שהעתקתי ממסמך) - ושומו שמיים, נוספה כותרת אחרת!הכוח המסתורי היקומי ההוא מטפח אנטגוניזם בדיון - בניגוד לנסיוני להרגיע את הרוחות. שימו לב - לו הייתי מצליחה להעלות את ההודעה הזו כשנכתבה,ישר אחרי שאנדנדורס כתב את שלו, מן הסתם לא היה מתפתח הריב.

fire snake

New member
Endendros הודיע לי במסר שהוא עוזב את הפורום

אחרי שמחקתי לו עוד הודעה. כל טוב, אנאנדורס!

Endendros

New member
אז זו שיטת הניהול החדשה

מה שאני כותב לך בפרום, בתגובה לפניה מפורשת שלך אלי, את מוחקת. ומה שאני כותב לך באופן פרטי (גם אחרי פניה שלך אלי) את מפרסמת בפורום בצורה לא מדוייקת. אני אעשה את השיקולים שלי אם להגיב לך שוב בפורום. אבל מה שלא יהיה, אני מבקש ממך לא לדבר כאן בשמי. אם אני ארצא לצאת כאן בהכרזות אני אעשה אותם בעצמי. את כרגע המנהלת של הפורום, לא הדוברת שלי. (קיוויתי לראות כאן שינוי משמעותי. טעיתי.)

למעלה