אני מצטער

snoopytush

New member
אני בשוק שכתבתו על זה מאמר XDD

היי אני לא קשורה לפורום אבל יש לי ניסיון עם טרולים החוק העיקרי הוא לא להגיב טרולים רעבים לתשומת לב.... בשבילם כל פרסום טוב...

jmx

New member
קיקאה שאלת שאלה טובה:

למה לא העזתי להתנהג ככה כשאתה ניהלת? כי אתה בניגוד לפייר סנייק היית קשוב לצרכים של הגולשים. מה שפייר סנייק עשתה הוא מעשה שפל ביותר!! גל פתח חזית נגדי וירה עליי כדורים "מהאקדח"הקטנטן שלו, אני רק השבתי אש ברובה בזוקה! ומה שפייר סנייק עשתה היא הותירה את התגובות הפוגעניות שלו עליי, והסירה את שלי. אף על פי שהייתי בניצחון מוחץ עליו ועל אביה מואביה. אף על פי שהשארתי לשניהם עשן. עכשיו זה כאילו נראה שהמוק הזה גל סופר ביתרון עליי, למרות שבדיון הנוכחי רמסתי וקטלתי אותו בכול דרך אפשרית!! אז ביקשתי מפייר סנייק שאם כבר למחוק תגובות פוגעניות, שלא תמחוק רק את שלי, אלא גם תתגובות הפוגעניות של האחרים נגדי!! קיקאה הבטחתי לך, שאציל תפורום- וכך עשיתי! עכשיו אני מבטיח לך שאשמיד אותו- וכך אעשה!! כול עוד פייר סנייק לא תסיר את כול התגובות הפוגעניות של גל עליי!!

fire snake

New member
חבוב, עניתי לך שתשלח קישור -לדעת איזו הודעה

אתה רוצה שאמחק. ענית שמי צריך קישור, תראי בעצמך. טוב, חשבתי שמחקתי את כל ההודעות הפוגעניות. יכול להיות שפיספסתי משהו... אז שלח קישור, ואענה! סבבה? קשה לך להכין קישור? בסדר! העתק למסר את כותרת ההודעה ואת כותרת ההודעה הפותחת את הפתיל. -בשלב ההוא התנתק הקישור שלי לאינטרנט, ולא יכולתי לעשות כלום, גם אם רציתי. עכשיו תרגע ותסביר לי בשקט מה אתה רוצה, טוב? למה לך לפעול כמו מריונטנה? גם תתנצל יפה על התנהגותך.

Endendros

New member
קיקאה, דומה שפייר סנייק מסתדרת מצויין בלעדיך

לא רק זה, ביומים שהיא פה היא הוכיחה את עצמה כמנהלת יותר מאשר אתה הוכחת את עצמך בכל תקופת הניהול שלך, תקופה שהביאה את הפורום לשפל שהוא לא ידע. יש לך קצת חוצפה לכתוב כאן כאיזה רב-מנהלים, לנזוף בכולם ולתבוע מכולם התנצלות. יש לך חוצפה בעיקר בגלל שJMX הוא יציר ידיך ובן טיפוחך. העובדה שהוא סופר-טרול אינה חדשה לאיש שעוקב אחרי הפורום הזה. הוא אף פעם לא תרם לפרום, הוא משתלח באנשים ומנבל את הפה באופן סידרתי, הוא רב-נוכלים לא רק בעניינים של מאגיה ורוחניות, אלא גם בעניינים ארציים (וזה דבר שהתברר לכל מי שבא איתו במגע כלשהו מעבר לפורום). כפי שJMX מעיד כאן בעצמו בתקופת ניהולך הוא לא הציף את הפורום בחרא מפני שהיית ער לצרכים שלו. כלומר, אתה אפשרת לו ולשכמותו לשגשג כאן כסופר-שרלטנים, לפגוע באנשים ולשקר. כשאני כתבתי על JMX שהוא שרלטן ורמאי (לא סתם כגידוף, אלא בהתייחסות לדברים מפורשים שהוא עשה ואמר והצדיקו את ההתבטאות הזו) אני נמחקתי ונחסמתי, ודאגת להציג אותי כאיזה טרול שמחרב את הפורום (נו באמת). מנגד את JMX לא הרחקת, ואת הקללות שהוא הטיח בי לא מחקת. הייתי צריך לפנות להנהלת הפורומים כדי הן תימחקנה וכדי לערער על החלטות שונות שלך. מאחר שאי-אפשר להשתתף בפורום שבו אינך יכול לסמוך על המנהל ובו צריכים לערער כל רגע להנהלת הפורום, הפסקתי לכתוב כאן כל עוד אתה ניהלת את הפורום. באופן כזה אתה הפכת את הפורום הזה למה שהוא: בית עבור JMX ודומיו, והברחת כל אדם שיש קצת דעת בראשו ויושר בליבו. ועכשיו אתה מזועזע מכולם. חוצפה כבר אמרנו? הסיבה שJMX משתולל עכשיו (לא שהוא לא עשה את זה בעבר) היא פשוט שפייר סנייק התייצבה מולו תכף ומייד, כמו שמנהל הגון צריך לעשות. יש כלל שאוסר לבקר את מנהל הפורום על גבי הפורום. יש לכלל הזה רציונל פשוט.הרציונל אינו שיהיה בידי המנהל כוח לסתום פיות כשחולקים על דעתו, אלא פשוט לאפשר התנהלות תקינה של פורום ולמנוע ממנו לההפך לזירה שבה שכל אחד מנסה לנהל את הפורום בעצמו. אתה, קיקאה, השתמשת בכלל הזה בצורה לא הוגנת. לא לטובת הפורום, אלא לטובתך האישית. כדי לסתם את הפה של מי שמבקר אותך. היום אני קורא איך גל סופר כותב דברי תוכחה וביקורת שמופנים כנגד פייר סנייק. ואני מופתע ממנה מאוד לטובה. היא לא מנצלת את חוקי הפורום באופן ציני כדי למחוק את זה, אלא שהיא מאפשרת לקול האחר להישמע (אולי אני לא צריך להיות מופתע. כך צריך להתנהל מנהל מקצועי. אבל אחרי תקופתך זה מפתיע). יותר מזה, כאשר JMX מצטרף לדיון, תוקף את גל סופר וכאילו מתייצב לצידה של פייר סנייק - היא לא מתבלבלת, ופועלת באופן מקצועי. מוחקת את JMX ולא חוגגת על זה שמתקיפים את מי שמבקר אותה. למובן מאליו הזה, של ניהול מקצועי וענייני, אתה קיקאה לא הייתה מסוגל. דירדרת את הפורום הזה לשפל שהוא לא ידע, וזה לא מפריע לך להמשיך ולכתוב כאן כגואל הפורום. בקיצור: פייר סנייק, חזקי ואמצי והמשיכי בדרכך: לאפשר דיונים ביקורתיים וענייניים, ולסתום את הפה למי שאין לו כאן מקום. אני מאמין שכל הפורום עומד מאחוריך כשאת ממגרת את JMX. (כשאני אומר "כל הפורום" אני מתעלם מהעובדה ש90% מהיוזרים שפעילים בפורום הם ניקים של JMX
)

../images/Emo45.gif

מסכימה עם כל מילה. והתאפקתי לא לכתוב משהו דומה בעצמי. אני עשיתי את הטעות של לדבר עם ג'י אמ אקס במסנג'ר שם הוא שיקר לי ביחס לגיל שלו סיפר לי שהוא היה טייס בצבא עאלק (רישיון לטוסטוס לא הייתי נותנת לו) ועוד שפע של סיפורי מעשיות. ברגע שהבנתי עם מי יש לי עסק וחסמתי אותו הוא התחיל להטריד אותי ובפורום לקלל אותי בכל הזדמנות. כשפניתי לקיקאה נפלתי על אוזניים ערלות. וגם אני הייתי צריכה לפנות להנהלת הפורומים כדי שימחקו את הדברים שהוא כתב עלי. אם מישהו צריך להתנצל כאן זה קודם כל קיקאה.

kickaha

New member
אם לא הייתי

מכיר את דרכי הפעולה שלך ושל אנדדורס הייתי טורח לנסות להגיב לכם. איזה מזל שאני מכיר את שניכם מספיק טוב כדי לחסוך לעצמי כתיבה מיותרת
תהנו מלהשמיץ אותי, אחרי הכול בזה אתם מתמחים כנראה

Endendros

New member
לא גידפתי

כתבתי תיאור נאמן של האופן שבו קיקאה התנהל, ואת דעתי הביקורתית, שהיא נחרצת. אם אתה חושב שלא דייקתי, אתה יכול לכתוב את זה בצורה עניינית ומכובדת. להציג אותי כאדם שמגדף זו מניפולציה מכוערת. ונטייה הזו, שמאפיינת הרבה אנשים כאן, להבין ביקורת כגידוף, מלמדת בעיקר על חולשה רוחנית ועל חוסר היכולת של אדם לראות מעבר לאגו של עצמו. (אם היית נחסם כי היית קורא לJMX שרלטן, אולי היתה לך פרספקטיבה אחרת על הדברים.)

RainBird

New member
השאלה היא "האם מותר לך להעביר ביקורת על אדם והתנהלות שלו על גבי הפורום- בצורה כלשהי?" לפי חוקי תפוז. וגם השאלה שצומחת מזה, האם איכפת לך מחוקי תפוז?

Endendros

New member
כן, מותר לי. וכך גם לכל אחד אחר.

לתשומת ליבך, לא מדובר בביקורת של חייו האינטימיים ושל דברים שבינו לבין החברה שלו. מדובר בביקורת על איך הוא מתנהל בפורום. דבר שהוא רלוונטי מאוד לפורום. (בדיוק כפי שביקורת של ההתנהלות של JMX בפורום היא רלוונטית מאוד לפורות). מעניין למה אתה תמיד כל כך מפחד מביקורת.

RainBird

New member
כל ביקורת שכזו או פגיעה אמיתית או אפילו מדומיינת אסורה בתפוז, נקודה. ואם אתה לא מאמין לי אתה מוזמן לקרוא את התקנון.

Endendros

New member
פשוט לא נכון

אני מזמין אותך לקרוא שוב את התקנון, שאוסר על פגיעה ולא על ביקורת. מדובר בשני דברים שונים לחלוטין, והבעיה היא לדעתי בחוסר היכולת שלך להבין את ההבדל המשמעותי מאוד שבין השניים.

fire snake

New member
טרם למדתי את התקנון..אבל אבקש: ביקורת במשורה!

ביקורת עניינית, מתונה וקצרה - בסדר. ביקורת החוזרת על עצמה, פוגעת ומעכירה את האווירה - לא תתקבל! כל עוד ה|פשיט| בידי. הרי כולנו רוצים פורום נעים, מעניין ומאלף! לא רוצים פורום ששקוע בביקורת הדדית ותגובות נעלבות, נכון? פשוט לא כף! תודה, ולפחות תיהנו

RainBird

New member
אם הביקורת שלך פוגעת, אז היא פסולה והיא תימחק. אישית, עדיף להעביר ביקורת במסרים לדעתי.

Endendros

New member
ממש לא

אם הדעה שלך או השקפת העולם שלך פוגעת בי, אז זה לא אומר שאסור לך להשמיע אותה. אם אתה לסבית מתל-אביב ואני חרדי מירושלים, זה לא אומר שאסור לך להשתתף במצעד הגאווה רק כי זה פוגע בי. אם אתה חרדי מירושלים ואני לסבית מתל-אביב, זה לא אומר שאסור לך להגיד שאני ביטוי לנהיליזם מוסרי, גם אם זה פוגע בי. ואני מקווה שהנקודה ברורה. אם אתה אדם רגיש אתה יכול להיפגע גם מזה שאני מתעטש. אבל התעטשות אינה אקט פוגעני. חייבים להבדיל בין השאלה אם מישהו חש פגיעה לבין השאלה אם מישהו ביצע אקט פוגעני. אדם יכול לחוש פגיעה גם בלי שבוצע כל אקט פוגעני. שאתה יכול להיפגע מהביקורת שלי, אבל ביקורת אינה אקט פוגעני. אקט פוגעני זה להגיד למישהו "יא קשישה, יא זונה". אקט פוגעני זה לחסום ולמחוק אנשים ללא סיבה מוצדקת. אני חושב שלמרבית האנשים שגדלו בחברה דמוקרטית העניין הזה ברור לגמרי. אדם שרגיש כל כך לביקורת, חוזר ונפגע מביקורת, וכל הזמן חוזר ומנסה לצנזר ביקורת שמופנת כלפיו, הוא אדם שסובל מבעיית אגו רצינית. זה אדם שלא מסוגל לפקפק במעשיו, לראות שהוא טועה, ולהודות בטעויות. זה אדם שלא מסוגל להתפתח. ואני חוזר ואומר שכל אלו מעידים בעיקר על חולשה רוחנית.

RainBird

New member
אני ממש לא מפחד מביקורת ../images/Emo13.gif אבל מה לעשות שיש חוקים שעוסקים בפגיעה שלא קשורים אלי ישירות או בעקיפין?

גל סופר

New member
חשוב לי להדגיש

הביקורת שאני מעביר היא לא כדי ליצור בלאגן, וממש לא נובע ממקום רע. בימים היפים של הפורום הזה הייתה התנהלות מסוימת שמנעה שרלטנות, והחוק-הבסיסי-הלא-כתוב היה שאם אני רוצה להביא עובדות, אני חייב לכתוב מהיכן הגיעו. דוד היחיד הוכיח פעם אחר פעם שכל שהוא כותב זה גיבובי-סרק חסרי תועלת וקשקושים. אני לא רגיל לזה, ובטח לא רגיל לכך שבפורום הזה מקבלים הכל "כי זו דעתו של מישהו". אני מתנצל בפני fire snake, אם לא הבהרתי את כוונת הביקורת שלי. אבל גילוי נאות- כל עוד הפורום הזה ימשיך לתת במה לשרלטנים, אני אמשיך עם הביקורת.

למעלה