אני מציגה בפניכן את shirka

וואו איזה הבדל! שאלה: איך היתה לך סבלנות?

לי היה לרדת כולה 6 ק"ג וקשה היה לי להתחיל, זה ניראה לי קשה ואורך ואת ירדת כ"כ הרבה? איך התמדת?! כל הכבוד!!!

ואווו! אני מעריצה אותך!

עכשיו כשקראתי את כל השירשור זה נתן לי המון אנרגיה לצאת מהבאסה של השקילה הבוקר (כנראה שעליתי 200 גרם). גם אני עם bmi מזעזע של 41.6 (102.6 ק"ג על 1.57 מ'). אני כל כך מקווה שאצליח להגיע לתוצאות טובות כמו שלך.

יש לי הרגשה שיש כאן שירי א' ושירי ב' - ממש לא

יאומן. כל הכבוד לך!!! קנית לך מעריצה במחיר של תמונה... אפשר לבקש את התפריט? בזמן האחרון לא הולך לי - ירדתי 10 ק"ג לפני כשנתיים העלתי הכל חזרה ואני לא מצליחה להכניס את עצמי למסגרת... אולי איזו דיאטה חדשה תעזור לי לכן אשמח ואודה לך מאוד אם תוכלי לפרט מה אכלת. תודה והמשך ערב נפלא

ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif כיף לראות אותך פה

אם אני לא טועה גם זכית בתחרות מהבית של לרדת בגדול
, נכון

shirka

New member
נכון ../images/Emo6.gif זאת אני ../images/Emo9.gif

זכיתי ב8000 ש"ח לקניית מלתחה ב-.... . . . . . .. . . . . . . . . . . . . .אדידס! למה למען השם אדידס? למפרסמים התשובות. אל דאגה, אפילו באדידה הצלחתי לבזבז [בעלי מאוד עזר יש לציין
]

אדידס????????????????????????????

באמת מוזר לחלוטין. מה עשית? קנית בגדי ספורט ל-10 השנים הקרובות ונעליים לכל המשפחה המורחבת

shirka

New member
אז ככה:

טייץ להתעמלות מכנס להתעמלות עליונית אפורה [עם ריצרץ' -מאוד שימושית אצלי] 2 חולצות ספוטיביות, אבל בהחלט אפשר גם לבוא איתן גם לעבודה. זוג נעליים שחורות עם פסי זהב [מא-גניבות שחבל על הזמן
] מעיל לבן מהמם [הקניה הכי שווה -הוא מדליק בצורה קיצונית] הבעל קנה המון חולצות פולו לקיץ וכמה חולצות לחורף 2-3 ברמודות וזוג נעליים. אמא שלי ואחותי -נעליים. אבא- חליפת ספורט, מעיל רוח, נעליים. זהו בערך
, לא הכל נקנה בבת אחת, הקניה התפרסה על פני כמה חודשים וכמה חנויות
... אם התלושים היו רב-תו או משהו דומה בטח הייתי מבזבזת ביום אחד של שופינג מטורף! [שכל-כך רציתי שיהיה לי, אבל זה עדיין היה פרס מוצלח!]

אפשר עוד טיפים לגבי התפריט../images/Emo35.gif

אני ירדתי כבר 10 ויש לי עוד 10 לרדת אבל בתקופה האחרוה די נתקעתי במקום
חלק מהסיבה היא שאני לא שותה מספיק ואני מנסה לעבוד על זה בכוח והחלק השני זה כמובן האוכל כי שחררתי קצת את הרסן בתקופה האחרונה וזה ממש גרוע אשמח לטיפים לגבי הדיאטה שהתאימה לך, אולי אני גם אלמד משהו חדש. תודה מראש, יעל

וואו!!!!

אני כבר על סף יאוש עברה כבר שנה וחצי מהלידה ואני לא מצליחה לרדת משמעותי אז אולי זה אפשרי כל הכבוד לך נשמח לשמוע עיצות וטיפים

יעל י

New member
תודו שהיא שווה להיות אדומה...שירי

כמו שכבר אמרתי לך את מדהימה,נותנת השראה ומוטיבציה

בהחלט נותנת מוטיבציה ומקווה שהפעם

אני לא רק אסתכל על כאלה דברים אלא אזכור טוב טוב בכל דבר מיותר שבא לי שאני גם רוצה להראות ככה ומסוגלת אם אני רק אסתום את הפה. ואתן יודעות מה משגע אותי התוכנית לרדת בגדול. כל פעם אני מבטיחה לעצמי שב-12 השבועות של התוכנית כולל הספיישלים בסוף אני גם ארזה איזה 6-7 ק"ג וזה לא מפתיע אותי שכמו שהתוכנית התחילה ואני דבה התוכנית הסתיימה ואני באותו מקום. פשוט המוטיבציה נעלמה ואני לא יודעת מה לעשות כדי להחזיר אותה ואם אני מחזירה זה תקף ל-3 ימים בדיוק.

את הולכת למסגרת כלשהיא???

כי פרט למוטיבציה הרבה פעמים מה שעוזר זה המסגרת - האיש הרע מצד אחד שרוצים לרצות אותו והאיש המדרבן מצד שני שנותן את הכוחות

למעלה