אני מתבייש שהצבעתי לישראל ביתנו

yosi g

New member
אני מתבייש שהצבעתי לישראל ביתנו

צעדו הנוכחי של ליברמן, בזה שהוא חובר לדתיים, וכמו כן שהמחשבה כי מצביעי ישראל ביתנו נוטים לכוון הממשלה הזאת שהולכת לקום, זהו סוף ההצלחה של המפלגה. האחד שמעיד על עצמו ששכנעתי אנשים להצביע למפלגה, וכן אני ובני בתי, מצטער צער רב על השטות שעשינו, ואני בטוח שעוד רבים כמונו שהפכו את המלגה לשלישית בגודלה, אני מעיד על עצמי שאני ציוני ולא דתי ונגד הסחטנות שלהם, לא הייתי חולם בחלומתי כי ליברמן יתן יד להקמה של מפלגה שתתמוך בקצבאות ובפרזיטיות במדינה, וגם בהתחמקות מהצבא, מעולם לא הייתי קרוב לאחוד הלאומי, ולא למפד"ל ולא לשום מפלגה קיצונית, הייתי פעם במערך, הצבענו לשינוי ואחרי כן לקדימה, ועכשיו מצטעריפ צער רב שנתנו למפלגה הקיקיונית הזאת, הצבענו בגלל דעות ליברמן בעד ניתוק חלקים שבהם יש רוב ערבי, וגם כל המשולש הערבי, האמנו אם שני עמים, אז מקסימום ערבים יהיו במדינה הפלסטינית, אים שום סיבה שאום אלפחם חציה תהיה ישראלית וחציה פלסטינית, אין לים שום דבר, חשבתי שליברמן חכם ויתעקש להזיז את הגבול יותר מערבה, ובבטוח הלאומי שמקבלים הערבים שונאי ישראל, נקנה כל חודש עשרה מסוקים, אבל התבדתי ולחשוב שהוא שהיה בכוחו למנוע ולא עמד בפרץ, ולעצור את הסחטנות הזו תתבטא בעוכריו, וימים ידידו, הוא יחזור מהר לגודל הטבעי. יום טוב לכם

למעלה